Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienka na wesele jaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienka na wesele jaka?

    Szukam sukienki na wesele, dawajcie propozycje ale nie sprzed 10 lat
  •    
       

    #2
    Odp: Sukienka na wesele jaka?

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    Szukam sukienki na wesele, dawajcie propozycje ale nie sprzed 10 lat
    Rozumiem,że szukasz sukienki raczej jako gość a nie panna młoda tak? Jeśli tak to zerknij sobie do Answear:
    xxx

    W sklepie jest kilka propozycji sukienek weselnych. Proponowałabym kupic jakąs fajną modną sukienkę koktajlową. Ale taka, która przyda Ci się nie tylko na wesele ale również i na inne okazje.
    Ta jest super bo możesz nałożyc również na mniej zobowiązujące przyjęcia:
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:46. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienka na wesele jaka?

      śliczna ta koronkowa. Mi się podobają lekko rozkloszowane, proste u góry, albo własnie takie delikatne, obcisłe. Popatrz w sieciówkach, nieraz są bardzo eleganckie sukienki, np. w mohito, a nie wykorzystasz ich tylko na wesele, lecz też później do pracy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienka na wesele jaka?

        Ja zdecydowanie wolę przymierzyć sukienkę zanim kupię, dlatego rzadko kupuję przez internet. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest Galeria Milano - żałuję, że odkryłam ich dopiero teraz. Mają bardzo dobre gatunkowo ubrania, wolę kupić jedną rzecz, zamiast kilku, ale mieć pewność, że posłuży na długo Kupiłam jakiś czas temu sukienkę na wesele przyjaciółki, wszyscy byli pod wrażeniem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienka na wesele jaka?

          Ja ostatnio szukałam fajnej sukienki i całkiem spoko modele znalazłam tutaj:
          xxx

          Co ważne, też nie lubię jakoś super kupować online, bo wiadomo, sukienkę trzeba przymierzyć, ale totalnie nic w sklepach stacjonarnych nie mogłam znaleźć. Kupiłam sobie 3 modele, wybrałam najlepszy, dwa zwróciłam. Wszystko bez problemu i za darmo, więc kupowanie online to nie jest taka straszna sprawa w dzisiejszych czasach.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:46. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienka na wesele jaka?

            Przede wszystkim sukienka na wesele nie powinna być biała! To kolor zarezerwowany dla Panny Młodej. Z tego samego powodu nie zakładam nigdy zbyt "wybuchowej" kreacji. Tutaj macie fajny wybór sukienek xxx
            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:46. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sukienka na wesele jaka?

              Mi się ta sukienka nie podoba, wygląda wulgarnie. Ale może to kwestia obfitego biustu modelki, a na innej kobiecie wyglądałaby lepiej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sukienka na wesele jaka?

                Hej
                Mogłybyście polecić mi jakiś sprawdzony sklep internetowy, w którym znajdę xxx [/URL]? Zależy mi na wysokiej jakości, a także przystępnej cenie Z góry dziękuję za pomoc!
                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:46. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sukienka na wesele jaka?

                  Napisane przez karolina35 Pokaż wiadomość
                  Hej
                  Mogłybyście polecić mi jakiś sprawdzony sklep internetowy, w którym znajdę xxx? Zależy mi na wysokiej jakości, a także przystępnej cenie Z góry dziękuję za pomoc!
                  Mój numer jeden, jeśli chodzi o sukienki to ten xxx. Mają ogromny wybór. Kupiłam już tam sukienki na cztery wesela. Polecam.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 13:46. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sukienka na wesele jaka?

                    Nie wiem czy jest brnąć w koszta. Ślub i wesele to tylko jeden dzien, a wydatków jest sporo.
                    Kiedyś moja serdeczna koleżanka kupiła używaną suknie ślubną na xxx
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:47. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sukienka na wesele jaka?

                      Ja od kilku lat planuję sobie kupić na wesele sukienkę w zielonym albo niebieskim kolorze, a i tak zawsze wychodzą ze sklepu z jakąś czerwoną kiecką Dobrze, że chociaż różnią się krojem i minimalnie odcieniem, bo kupowanie takich samych raczej nie miałoby sensu. Poza tym wybieram raczej sukienki lekko rozkloszowane na dole i o długości mniej więcej do kolan. Dziwnym trafem jakoś właśnie w takich się najlepiej czuję

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sukienka na wesele jaka?

                        W internecie będzie chyba najłatwiej, choć ja lubię też pochodzić i pooglądać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sukienka na wesele jaka?

                          Niedawno byłam na targach ślubnych w Poznaniu, widziałam tam piękne suknie, które naprawdę zachwycały. Mnóstwo ciekawych projektów i fasonów - kolory ecru, odcienie bieli, a z tkanin oczywiście satyna wraz ze wstawkami koronkowymi, a do tego elementy satyny, tiulu i szyfonu. Naprawdę było w czym wybierać i na co zawiesić oko. Całość kolekcji prezentowały modelki z Individual - wiem bo jedna z moich koleżanek jest z nimi związana, pełen profesjonalizm

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sukienka na wesele jaka?

                            Ja w tamtym roku zamawiałam xxx maja duzy wybor i bez problemu mozna sukienke wymienic jak nie pasuje (tak było w moim przypadku)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sukienka na wesele jaka?

                              Ja kupiłam ostatnio sukienkę na wesele w sklepie xxx

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X