Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kurcze pomyliłam Cię z Miss

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      witam w ten ponury dzien siedzimy w domku snieg topnieje i chlapa straszna , maż pojechał o 5 rano do tesciow na swiniobicie masakra , z tymi zdjeciami na nk to naprawde kpina, ludzie sa jednak beznadziejni .....

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej laski
        Nia mam jak sie odezwac bo M w domu dzis siedzi i nie daje mi okupowac kompa eeech...
        Carin z tymi zdjeciami to mnie zaszokowalas , debili zboczonych jak widac nie brakuje.
        Melchiorku u nas sniegu napadalo i Francja sparalizowana jakby kleska zywiolowa jakas byla...dla nich tu to jak koniec swiata,wszystko zamkniete,w marketach puste polki,jeszcze czegos takiego nie widzialam.
        oki,uciekam do rodzinki,wpadne pozniej,pa

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez ona236 Pokaż wiadomość
          tez mialam helico.....bole brzucha zwalalam na nerwowy tryb zycia i pewnei dalej by tak bylo gdybym nie dostala tradziku rozowatego
          przeszlam ta kuracje antybiotykowa i narazie spokoj.bole brzucha minely i tradzik tez zaleczony.
          A pamietasz jakie to byly antybiotyki?? i czy od razu pomogło??
          Moja lekarka zwala bole brzucha na nerwice
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Laseczki myslicie ze pol kostki masla wystarczy mi do karpatki?
            Moj mi przywiozl z Polski ,zapomnielismy dokupic maslo a w przepisie trzeba troche wiecej,co sie stanie jak dam mniej?
            Powoli tak nas zasypuje ze jutro rano pewnie drzwi nie otworzymy bo w ogrodzie juz napadalo po kolana...
            Kurcze ,mam @ i taka ochote na ciasto ze musze cos upiec

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dotka chodzi Ci o masę do karpatki,taką w proszku? myślę że pół kostki masła wystarczy.
              A ja dzisiaj robiłam pierogi ruskie i strasznie się nimi objadłam Ugotowałam tez warzywa na sałatkę jarzynową tak bez okazji. Jakoś mnie naszło na taką sałatkę.
              A u nas dalej pada marznący deszcz.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                aniu no wlasnie mam taka gotowa w proszku ale do ciasta tez trzeba maslo a ja mam tylko pol kostki...myslisz ze to da sie zjesc?W te sniegi szkoda ryzykowac wypadek jadac po glupie maselko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witajcie
                  długo mnie nie było tutaj. teraz mam tyle zaliczeń, że szok! za tydzień (tzn. od 11.01) dwa, za dwa tygodnie 5+prezentacja, potem 3 i sesja haha. ale jak pozaliczam to wszystko co teraz będzie, to w sesji czekają mnie tylko dwa egzaminy. a wczoraj mieliśmy pokaz broni, facet normalnie na zajęcia z karabinami przyszedł
                  a co u Was słychać?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dotka a margaryny nie masz?? Bo jeśli nie masz to zostaw to masło do ciasta, a do kremu możesz dodać olej. Bo do kremu potzrebne to masło jest tylko po to by było rzadsze i żeby nie zrobiła się z niego skorupa (wiesz o co mi chodzi ? )

                    Aniu uuuuuuu... ale mi zrobiłaś smaka na pierogi ruskie uwielbiam !!!!!!!!

                    Madzia oooo to współczuję zaliczeń i egzaminów. Hehe dobrze, że nie strzelał z tej broni A na jakim przedmiocie zaprezentował Wam te broń ?

                    biorę się za rozbiórkę choinki
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej Madzia dawno Cie nie było. To super ja też zawsze lubiłam wszytko wczesniej pozaliczać i potem mieć dużo wolnego.
                      A jak tam Joaska??? i co z niania bo ja nie w temacie??? wiem że chyba ja wyrzuciłas czy coś??

                      Dotka do masy pól wystarczy a do ciasta dodaj np. margaryny


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        A pamietasz jakie to byly antybiotyki?? i czy od razu pomogło??
                        Moja lekarka zwala bole brzucha na nerwice
                        amoksycylina, metronidazol, i omeprazol
                        to bralam w maju w sierpniu mialam kontrolne badanie krwi i bylo w normie do dzis mam spokoj

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Majajula nianie mamy nową, moją przyjaciółkę - mamę juz prawie 6-cio letniego chlopca.
                          Tree prezentację broni mieliśmy na balistyce i dynamice broni strzeleckiej. a choinkę też już dzisiaj rozebrałam. od rana do 15 się uczyłam, a od 15 zrobiłam sobie przerwę i rozebrałam choinkę, porobiłam zdjęcia ciuszków na sprzedaż i zrobiłam porządek w szafie. teraz mam chwilę wolnego, a o 18 siadam dalej do książek.
                          Joasia pojechała na weekend do mojej mamy, więc chcę wykorzystać ten czas na naukę.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A ja choinkę rozebrałam 3 dni temu
                            Moje dziecko dzisiaj znów nie spało po południu, jedyny plus to to że o 19 już śpi i mamy z moim M wolny i dłuuuugi wieczór

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Madzia no to choć masz spokój z tym babsztylem
                              Kolorkowa moja to musi spac bo inaczej od 17 wyje, dzis spała od 12 do 14 także za 1,5 godzinki znów pójdzie w kimę


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej.maż właśnie do pracy pojechał,a Marysia wyrzuca ubrania z szuflad choinkę też chciałam dzisiaj rozebrać ale Tomek jeszcze nie chciał więc rozbieramy w poniedziałek.
                                jakoś dziwnie się dzisiaj czuję. w głowie mi się kręci.
                                ogladam nastoletnie ciaże.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X