Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    A ja lubię chodzić w spódniczkach, zwłaszcza jesienią gdy można założyć grube rajstopy. W zeszłym tygodniu nawet zaszalałam z rajstopami i kupiłam sobie takie fajne szare w pionowe pasy i ciemno szare z rombami po boku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      My używamy kremu nivea tego zwykłego, jest tłusty, ale i tak dziewczynki są czerwone jak buraczki, jak wracamy do domku
      http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...essionLogout=1 Ślicznie prosze O Głosik na córcie

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Do spódnicy trzeba miec jakiejs długie kozaczki a ja mam problem bo mam grube łydki i żadne nie pasują Nawet jak byłam szczuplutka to i tak był z tym problem


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          My nie uzywamy kremu bo mała nie lubi i zaraz ściera


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            A skąd jesteś?Widzę że córeczka ma identyczną fryzurę jak moja ma (pewnie nie lubi kucyków) i nawet kolor włosów identyczny.
            oj tak fryzurka własnie dlatego taka, kucyki i sponki są beee, nie cierpi nosić, zwłaszcza po mieszkaniu, a jesteśmy z Legnicy


            Dziewczynki dziękujemy ślicznie za głosiki, jesteście kochane, potrzebujemy ich bardzo dużoooo
            http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...essionLogout=1 Ślicznie prosze O Głosik na córcie

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ania teraz są krótkie botki i widziałam dużo kobiet ma założone do spódniczek

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez xmamuska Pokaż wiadomość
                oj tak fryzurka własnie dlatego taka, kucyki i sponki są beee, nie cierpi nosić, zwłaszcza po mieszkaniu, a jesteśmy z Legnicy


                Dziewczynki dziękujemy ślicznie za głosiki, jesteście kochane, potrzebujemy ich bardzo dużoooo
                A no wlasnie w zimie to jeszcze nie problem ale latem jak się do tego czasu nie przekona do kucykow to trzeba będzie sciąc a tego bym nie chciała


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Ania teraz są krótkie botki i widziałam dużo kobiet ma założone do spódniczek
                  A mnie się to niepodoba


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Do spódnicy trzeba miec jakiejs długie kozaczki a ja mam problem bo mam grube łydki i żadne nie pasują Nawet jak byłam szczuplutka to i tak był z tym problem
                    witam
                    anna a probowalas takich wciaganych ze streczem?
                    z tym ze one na takie mrozy to nie bardzo....

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      A no wlasnie w zimie to jeszcze nie problem ale latem jak się do tego czasu nie przekona do kucykow to trzeba będzie sciąc a tego bym nie chciała
                      moja jeszcze latem to nosiła, ale tylko na podwórku, wchodziłyśmy do domu i zciągała kucyki i wlosy do oczy wchodziły, więc zściełam jej troszkę na zime
                      http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...essionLogout=1 Ślicznie prosze O Głosik na córcie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        A mnie się to niepodoba
                        No mi też nie za bardzo

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          No mi też nie za bardzo
                          Tylko starym babciom to pasuje he he


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A u mnie sypie od wczoraj ,cos mam przeczucie ze juz polecialam
                            w innych okolicznosciach to bylabym zadowolona ze jest tyle sniegu ,a teraz jestem zla
                            ja tez nie lubie botkow choc nawet jakies mam
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja mam tylko krótkie botki - jak widzę, zaliczam się do tych starych babci ;P hehehe

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej laski
                                Nie zagladalam tu wczoraj bo bylam strasznie zalatana,zaraz doczytam coscie wczoraj tu naskrobaly...u mnie urawnie glowy,jutro rano przychodza klienci ogladac nasz dom wiec musze "wylizac"wszystkie katy,poza tym burdel na kolkach przed wyjazdem.
                                Co do kremu na mroz ,zwroccie uwage czy ma w skladzie cold cream ,to najlepsza ochrona,froszku kup moze Milence Musteli albo Avene(mniej perfumowane)albo Uriage,tutaj dostaniesz w kazdej aptece za ok.5 eurasow
                                Dobra,poczytam troche i biore sie do sprzatania...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X