Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaki dom zbudować?

    Potrzebuję porady, czy któraś z was na środku domu schody? podobnie jak w tym projekcie. Czy takie schody zajmują dużo przestrzeni w domu? bardzo mi się podobają ale nie chcę budować za dużego domu i nie wiem czy takie schody nie zajmą mi połowy powierzchni
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:21. Powód: link - reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaki dom zbudować?

      Każdemu podoba się inny rodzaj domu, ja bardzo lubię domy w nowoczesnym stylu. wybrałam dla siebie taki domek trochę mój mąż się buntował, ale w końcu go przekonałam.
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:22. Powód: link - reklama

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaki dom zbudować?

        My zdecydowaliśmy się na ten projekt: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w tym roku zaczniemy budowę. Jestem typem romantyczki i cenię sobie raczej klasyczne domy
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:23. Powód: link - reklama


        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaki dom zbudować?

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          My zdecydowaliśmy się na ten projekt: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w tym roku zaczniemy budowę. Jestem typem romantyczki i cenię sobie raczej klasyczne domy
          Ładny projekt. Ja też bardziej preferuje prosty, klasyczny styl zamiast nowoczesnego. Wydaje mi się bardziej przytulny
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:23. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaki dom zbudować?

            Mi bardzo podobają się domy parterowe, uważam że są bardziej praktyczne tylko niestety trzeba mieć wtedy dużą działkę, ahh może kiedyś

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaki dom zbudować?

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Mi bardzo podobają się domy parterowe, uważam że są bardziej praktyczne tylko niestety trzeba mieć wtedy dużą działkę, ahh może kiedyś
              Tak, mi też się nawet takie podobają, i wydaje mi się, że nawet lepiej jak wszystko jest na jednym piętrze bo jest dużo wygodniej my niestety nie mamy aż tak dużej działki

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaki dom zbudować?

                Według mnie bez względu na to, na jaki dom się zdecydujemy, warto już na początku zadbać o to, aby możliwie jak najdłużej cieszył nas pięknym wyglądem. Na pewno nikt nie będzie zadowolony z dachu pokrytego mchem, wobec czego warto tutaj zainwestować w takie rozwiązanie jak taśma Moosfree , która doskonale chroni przed gromadzeniem się wilgoci, zwłaszcza gdy pokryliśmy dach dachówką.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:24. Powód: link - reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Powoli bierzemy się za budowę domu. Mamy już działkę, mamy fundamenty, czas brać się za resztę. Zatrudniliśmy już ekipę budowlaną, teraz potrzebujemy materiałów. Kilka materiałów mamy zamiar zamówić u nich: budujmy, resztę zamówimy w marketach.
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:25. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Basieczka to widzę że przed wami bardzo dużo proacy i nerwów, tak słyszałam że budowa domu to wyzwanie nawet jeśli mamy super ekipę. Oczywiście trzymam kciuki

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Przed nami też soi budowa. W uproszczeniu "dobudowa". Ale mam zdolnego męża, który sam się tym wszystkim zajmie I jest oszczędność pieniążków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        A my sie budujemy. W dzisiejszych czasach to ciężki temt, bo wszystko kosztuje. Ale najgorsza była ta papierologia. Szok. Prawie rok załatwiania.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Przemęczycie się trochkę, wyczekacie się ale w końcu będziecie mieli swój wymarzony i wyczekiwany domek Zazdroszczę

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Ale co sie namęczymy to nasze. Z tymi papierami to u nas nie było różowi i musiałam chodzić po gminach i innych urzędach żeby wyprostować pewną sprawę. Szok jaki jest bałagan w naszych urzędach.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              A to prawda. Bałagan jest niesamowity. Myślę jednak, że nie ma co się negatywnie nastawiać.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                Czasami faktycznie odkładałam papiery do szafy i wyjmowałam je dopiero po tygodniu, żeby dalej coś załatwić. Dużo tego było, ale jakim cudem się udało.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X