Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki dom zbudować?

    Jakbyście szukały dobrej hurtowni elektrycznej to zajrzyjcie sobie do xxx z Wielenia. My tam kupiliśmy multum rzeczy przy remoncie i powiem wam, ze ceny są zupełnie normalne, w sumie jak w hurcie.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki dom zbudować?

      Co do wspomnianej elektryki to dobra hurtownia jest także w Olkuszu - przy Rabsztyńskiej. To spora hurtownia, więc jest tam niedrogo a wybór jest ogromny, my kupiliśmy tam tez ciekawe lampy do domu.
      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:01. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki dom zbudować?

        Napisane przez fotka_2016 Pokaż wiadomość
        Mi się marzy mały domek. Nie raz przeglądałam już projekty na stronach (...) Póki co jeszcze masa pracy przede mną. Może jesień życia uda się w takim domku spędzić.
        Też o tym myślimy choć jeden dom już wybudowaliśmy ale dzieci wyrosły i powoli opuszczają dom więc jest on po prostu za duży.Wybudujemy najprawdopodobniej jeszcze jednej mniejszy taki dla dwóch osób.Wiele rzeczy (prac) mój mąż potrafi zrobić sam, posiłkując się tutaj informacjami od fachowców i z internetu.Na tej stronce xxx,znaleźliśmy też cenniki usług,co pozwala nam łatwiej rozmawiać z fachowcami i przewidywać koszty. pzdr
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:02. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaki dom zbudować?

          A co macie w swoich domach - kanalizacje, szambo betonowe, czy oczyszczalnie? My mamy szambo betonowe - zamowione w firmie xxx. Juz jakies hmm 3 lata - wszystko bez problemu - przy okazji zakupilismy czujnik poziomu szamba - wiec nie ma stresu, ze sie przepelni itp. Szambo nie jest takie zle, jak je maluja czasami
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:02. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki dom zbudować?

            Najlepiej określic swoje możliwosci finansowe i potem mysleć. Nowoczesne technologie wprzęgnięte w systemy wykorzystujące odnawialne źródła energii sprawiają, że mogą one z powodzeniem konkurować z zarówno pod względem wydajności, jak komfortu użytkowania z tradycyjnymi rozwiązaniami. Firma xx prezentuje nowoczesne rozwiązania , które pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznych sieci, należą do nich: fotowoltaika,elektrownie wiatrowe,pompy ciepła,kotły na pellet. Budowa domu przed nami, ale bardzo jestem zainteresowana tym tematem.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:03. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki dom zbudować?

              A może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że można sobie w ten sposób wielu trudności oszczędzić.
              Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. - Jim Ryum

              Skomentuj


                Odp: Jaki dom zbudować?

                Cześć serdecznie. Mam do Was pewne niezmiernie ważne dla mnie pytanie. To znaczy, czy ubezpieczaliście kiedyś swoje mieszkania? W Internecie udało mi się znaleźć bardzo dużo porównań tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Zastanawiam się czy takie coś byłoby ok . Z góry wielkie dzięki za rady w tej materii.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:04. Powód: link
                Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Dzisiaj wiele osób stawia na budownictwo szkieletowe. Ja sama nie wiem, co o tym myśleć...

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    To jaki dom się zbuduje powinno być podyktowane tym, co będzie dla nas samych najwygodniejsze. Dom ma być naszą przestrzenią. Najważniejsze jest to, by był zbudowany porządnie i z najwyższą jakością, aby mógł stać lata. Na pewno konieczne będzie zastosowanie odpowiednich zamocowań: xxx, jak również wykorzystanie właściwych narzędzi oraz materiałów.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:05. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Nie wyobrazam sobie zycia w bloku czy w jakims apartamentowcu. Osobiscie stawiam tylko na dom, ale to oczywiscie zalezy wszystko od finansow. Budując dom bedziemy potrzebowali usług wielu fachowców, warto postawić na sprawdzonych. MPEXPERTBUD xxx Ekspertyzy Budowlane to rzetelne usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego. Na Państwa zlecenie rzeczoznawca budowlany opracuje miarodajne, konstruktywne opinie techniczne, dotyczące faktycznego stanu budynków i obiektów budowlanych.
                      Last edited by disne; 20-08-2020, 22:53. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Jak myślicie o domu drewnianym a w sumie są teraz coraz bardziej popularne, to dobrze zbuduje wam dom Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego "Domek na Jurze" xxx Mega profesjonaliści, kuzyn pobudował się z nimi i mu bardzo zazdroszcze tego drewnianego domu, piękny jest no i ekologiczny a przede wszystkim niedrogo i szybko zbudowany.
                        Last edited by disne; 20-08-2020, 22:52. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
                          Bywa, że pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Przy wybieraniu podłóg, pomyśl o płytkach. Jeśli połączysz je z ogrzewaniem podłogowym to prawdziwa bajka zimą. I nie powykręca nikomu nóg na starość Do odpowiedniego stylu wnętrza podłoga może naprawdę*dużo zmienić. W swoim salonie mam płytki xxx, całość utrzymana jest w stylu antycznym co daje wspaniałe odczucia. Na początku nie byłam pewna ale Pani dekoratorka mnie przekonała i widzę że się nie myliła.
                            Last edited by disne; 20-08-2020, 22:52. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Cześć wszystkim forumowiczom
                              Mieszkam obecnie na terenie Katowic. Buduję dom pod miastem i stoję właśnie przed dylematem wyboru firmy do zaprojektowania intalacji wodno-kanalizacyjnej... Czy znacie może jakąś sprawdzą firmę, która zajmuje się tego typu sprawami i byłaby w stanie mi coś polecić oraz doradzić? W województwie śląskim sporo jest tego typu firm i dość ciężko jest się na coś sensownego zdecydować... Czy sądzicie, że na przykład tego typu oferta byłaby dobrym wyjściem xxx ? Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą
                              Last edited by disne; 20-08-2020, 22:52. Powód: link
                              Gdybyśmy byli tak mądrzy, by wsłuchać się w ciszę! Lecz wciąż jesteśmy ludźmi i nie potrafimy nawet słuchać własnych rozmów.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                Hejka wszystkim
                                Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic xxx Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie
                                Last edited by disne; 20-08-2020, 22:53. Powód: link
                                Ludzie! Wy dwunożne gady!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X