Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam mieszkanka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szukam mieszkanka

    Hejka szukam mieszkania, bo nareszcie wyprowadzamy się od teściów. Potrzebujemy trzech pokoi, niezależnej kuchni i łazienki rzecz jasna. Jesteśmy młodym małżeństwem, więc bierzemy pod uwagę tylko nowe lokale. Fajnie by było, gdyby mieszkanie było wykończone pod klucz, bo zależy nam na czasie. Interesuje nas Wrocław i okolice. Może ktoś coś słyszał i mógłby polecić? Czekam na cynk. Dzięki
  •    
       

    #2
    Odp: Szukam mieszkanka

    Zobacz na stronach deweloperów, jak tak znalazłam na Osiedlu IDEA.
    Last edited by gagatka; 25-01-2021, 15:07. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szukam mieszkanka

      Podpinam się pod temat - nas z kolei interesują okolice Trójmiasta.
      Jeśli macie jakieś ciekawe oferty deweloperów, śmiało wrzucajcie
      Mnie póki co wpadł w oko ten deweloper: xxx . Bardzo ciekawe domy i mieszkania w miejscowości Banino.
      Czy ktoś słyszał coś więcej na ich temat i może pochwalić się wiedzą?
      Z góry wielkie dzięki
      Last edited by gagatka; 25-01-2021, 15:07. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szukam mieszkanka

        A w Lublinie gdzie polecacie mieszkania?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szukam mieszkanka

          Również szukamy z mężem mieszkania do kupienia jednak my stawiamy na rynek pierwotny. Bardzo mi się spodobała inwestycja od dewelopera w Rzeszowie. Myślicie że to fajna okazja?
          Last edited by gagatka; 25-01-2021, 15:07. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szukam mieszkanka

            A w jakim mieście szukasz tego mieszkania, bo nie napisałaś a jest to dość istotne ? Jeśli mieszkasz w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą znajdującą się tutaj xxx . Są to mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Woli. Standard bardzo wysoki, ceny moim zdaniem przystępne
            Last edited by gagatka; 25-01-2021, 15:07. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szukam mieszkanka

              Zdecydowałam sie na zakup mieszkania w Sopocie, bo niedawno otrzymaliśmy świetną ofertę pracy w Trójmieście, a Sopot najbardziej nam się podoba i to własnie w tym mieście chcielibyśmy zamieszkać. Chciałabym kupić przestronne mieszkanie z rynku wtórnego, ale o wysokim standardzie i juz urządzone, żeby zaoszczędzić pieniądze i czas na jego urządzaniu.
              Last edited by gagatka; 27-10-2020, 13:12. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szukam mieszkanka

                Ostatnio siostra kupowała mieszkanie, na osiedlu Pszczelin pod Warszawą. Ale powiem tyle, że okolica super, dużo zieleni i dobry dojazd do Warszawy a z kolei deweloper dobrze przez nią sprawdzony, godny zaufania.
                Last edited by gagatka; 27-10-2020, 13:12. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szukam mieszkanka

                  Nie słyszałem o nim ale rozglądałem się jeszcze niedawno za mieszkaniem, wybrałem ładne osiedle i wykończenie pod klucz mieszkania w opcji standard u Atala, bardzo mi się podobały materiały wykończeniowe jakie mają do wyboru

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szukam mieszkanka

                    witam,
                    ja zawsze mieszkałam w Warszawie, ale jak się urodziła moja córeczka to przeprowadziliśmy się do Białegostoku, tutaj znaleźliśmy idealne mieszkanie dla naszej trójki POLECAM mają bardzo dużo ofert - dobre ceny i liczne udogodnienia
                    Last edited by gagatka; 27-10-2020, 13:11. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szukam mieszkanka

                      jeśli szukacie w Trójmieście to warto wziąć pod uwagę tą inwestycje. Park Oliwski, który jest w sąsiedztwie inwestycji to na pewno będzie oaza spokoju i relaksu dla mieszkających a jednocześnie położenie samego osiedla nie będzie sprawiało żadnych problemów aby dotrzeć do najważniejszych części trójmiasta. Na pewno osiedle bardzo ciekawe.
                      Last edited by gagatka; 27-10-2020, 13:11. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szukam mieszkanka

                        Najlepsze są nowe mieszkania od dewelopera. Ja już sobie upatrzyłem takie na osiedlu atala na Pradze Południe no to świetna lokalizacja

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
                          Odp: Szukam mieszkanka

                          A w Lublinie gdzie polecacie mieszkania?
                          Jeśli chodzi o Lublin to mogę polecić firmę TBV deweloper Lublin
                          Last edited by gagatka; 25-01-2021, 15:05. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X