Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Anna to nie jest krowie tylko modyfikowane no ale pzreznaczone dla dzieci zdrowych bez żadnych alergii, skazy itp. chorób
    Mleko modyfikowane własnie jest robione z krowiego mleka.Jest tylko zmodyfikowane pod względem składu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

      No tak modyfikowane z krowiego, ale w rzezcywistości z krowim nie ma nic wspólnego, bo gdyby tak było to nasze dzieci by krowei piło a nie NANY, BEBIKO i inne co nie???

      Już gdzies kiedyś wrzucałam skład mleka modyfikowanego


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

        Dzięki dziewczyny za odpowiedź Fajnie jest tak miec z kim pogadac. Pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

          ja swojemu od poczatku daje NESTLE NAN HA,nie ma kolek,ladne kupki

          Skomentuj


            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

            u nas od początku NAN HA1, teraz zmienilam ( od wczoraj) na NAN 1, bo akurat nie było Ha

            Skomentuj


              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

              A my stosujemy Bebilon AR już od ponad miesiąca i po ulewaniu ani śladu! To mleko -cud, bo wcześniej mała aż się krztusiła i co chwilę z buzi leciało jej mleko, nawet długi czas po karmieniu. Minusem AR jest to, ze dzieciaki bardzo po nim przybierają na wadze, ale mam nadzieję, że jak córcia zacznie się więcej ruszać, to niepotrzebne fałdki znikną.

              Skomentuj


                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                córka ma 6 miesięcy , karmię ją piersią , chciałabym przejść na mleko modyfikowane czy może pić tylko mleko z dodatkiem kleiku ryżowego np. NAN (bardzo jej zasmakowało kiedy spróbowała )

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mamo rosnę!

                  Napisane przez Lusia26l Pokaż wiadomość
                  Ja też chcę wiedziec, od jakiego wieku można to mleczko podawac i czy dla dzieciaczków ze skazą będzie odpowiednie? A gdzie można kupic, bo nie wiem czy u nas taki market jest?
                  Mleko Mamo rosnę także używam Jest odpowiednie po 1 roku życia do 3 lat. Dostępne w półlitrowej butelce (dla mnie super) i litrowym kartonie. Można je kupić w wielu supermarketach na półce obok zwykłych mlek UHT w kartonach. Ja kupuję w Real Polecam

                  Skomentuj


                    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                    ja obecnie daję Nestle junior,wcześniejtrochę bebiko ale to jeszcze zanim rok skończył






                    Skomentuj


                      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                      My obecnie próbujemy bebilon i może być, mala nawet go wypije fakt nie zawsze bo to jednak nie cyckowe ale przynajmniej po nim kupki normalne
                      także przy nim zostaniemy

                      a i podoba mi sie pudełko, duże nie ma tego niewygodnego foliowego opakowania i ten rożek do wyrównywania proszku - bomba


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                        hej laski mam pytanie, możliwe że gdzieś ono tu już padło ale ja się dopiero wdrażam w te tematy, więc wybaczcie
                        karmię piersią i modyfikowanym pół na pół i chce wiedzieć, czy są jakieś przeciwskazania do częstego zmienia mleka modyfikowanego. moge eksperymentować i szukać najlepszego czy trzymać się jednego, tego pierwszego?
                        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                        Skomentuj


                          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                          Niema czegoś takiego jak lepsze czy gorsze mleko,jezeli pasuje dziecku i niema po nim żadnych problemów brzuszkowych to najlepiej wlasnie takie podawać.Jednemu dziecku może pasować to najtańsze a drugiemu zaszkodzić to najdroższe i niby najlepsze.


                          Skomentuj


                            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                            dokładnie jak pisze anna:
                            dla każdego bobo inne mleczko będzie najlepsze, są jak wiadomo mleka "do zadań specjalnych" jak ulewanie, leczace lub zapobiegające alergii, przy skazie białkowej czy nietolerancji laktozy
                            my mamy hydrolizat kazeiny czyli Nutramigen, paskudztwo, ale Małemu służy

                            Skomentuj


                              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                              dzięki za odp, ale przecież aby zweryfikować które akurat przypasi mojemu małemu muszę wypróbować kilka, więc pytanie brzmi czy takie eksperymentowanie i ciągłe zmiany mleka nie zaszkodzą dziecku?
                              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                              Skomentuj


                                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                                szamana jeśli widzisz, że aktualne mleczko nie służy maluchowi to trzeba je zmienić. Jeśli kolejne będzie ok (czyli nie bedzie bóli brzucha, kolek, brzydkich kup) to nie ma sensu zmieniać, natomiast jeśli znów jest coś nie tak - to trzeba niestety zmienić.
                                Tylko trzeba to robić delikatnie, czyli co 2-3 dni zmniejszać ilość miarek "starego" mleka. I żeby upewnić się czy mleczko jest w porządku no to z 1- 2 tygodnie wypadałoby to mleczko podawać.
                                Jednak wiadomo... lepiej by było nie szokować tak często organizmu malca, bo dla niego jest to męczące.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X