Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

peeling do ciałka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: peeling do ciałka

    Ja peelling taki w żelu używam tylko na buzię, raz Garniera, raz Nivea, zależy na co promocja ha ha
    A ciałko lubię bardzo peellingować takimi rękawiczkami specjalnymi. Mam ich kilka, i skóra po nich jest mega gładka, zawsze przed depilacją taki peelling wskazany, bo włoski wyskakują szybciutko spod skóry

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: peeling do ciałka

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      O a ja nie słyszłam nawet o pilingu z cukru. Muszę wypróbować. Ja mam na rękach nad łokciami problem ze skórą bo robi się taki groszek i nie wiem czym to likiwdowac może taki piling domowy byłby lepszy.
      marzenka jeśłi masz też problem z skóra na kolanach to warto sobie zrobić badania na tarczyce- czasami niedoczynność się tak przejawia , a wtedy wiadomo że żaden peeling nie pomoże

      Skomentuj


        #48
        Odp: peeling do ciałka

        Koleżanka była na takim peelingu pielegnacja-twarzy/zabiegi-z-uzyciem-aparatury/peeling-kawitacyjny-sonoforeza"]http://www.apoloniapiekna.pl/opis-zabiegow/pielegnacja-twarzy/zabiegi-z-uzyciem-aparatury/peeling-kawitacyjny-sonoforeza wygląda dosyć ciekawie, podobno efekt też super, choć ja jej jeszcze nie widziałam, ale chyba spróbuje
        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:21. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: peeling do ciałka

          ja polecam domowej roboty peeling kawowy. fusy z 5 łyżeczek kawy do tego oliwa z oliwek i nacieramy całe ciało efekt murowany. zostaje na długo zapach kawy.

          Skomentuj


            #50
            Odp: peeling do ciałka

            po wiele się dla mnie najlepszy peeling jest domowej roboty z fusów kawy i oliwy z oliwek pozostawia piękny zapach na ciele

            Skomentuj


              #51
              Odp: peeling do ciałka

              Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
              po wiele się dla mnie najlepszy peeling jest domowej roboty z fusów kawy i oliwy z oliwek pozostawia piękny zapach na ciele
              jak ktoś lubi kawę i jej zapach to może i taki piling stosować ja nie jestem zachwycona ze względu na zapach choć skóra gładka

              Skomentuj


                #52
                Odp: peeling do ciałka

                Ja też czasami robię peeling z kawy, jest świetny, ale boję się za często, bo boję się o swoje rury :P Bardzo dobre są peelingi z solą Morza Martwego. Polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: peeling do ciałka

                  Potwierdzam - naturalne peelingi z kawy lub soli czynią cuda!

                  Sama stosuję je przynajmniej raz w tygodniu. Świetnym sposobem na złuszczenie naskórka jest także szorowanie szczotką z naturalnego włosia, najlepiej na sucho.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: peeling do ciałka

                    Ja nigdy nie kupuję gotowych drogeryjnych pilingów do ciała. Pilinguję ciało tym co mam w kuchni. Moim ulubionym jest piling z kawy, ale robię sobie też piling solny (gruboziarnista sól) lub cukrowy. Do skóry suchej polecam cukier połączyć ze zwykła oliwką dla dzieci np.Bambino. Efekt jest świetny.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: peeling do ciałka

                      Też polecam peeling z kawy Szczególnie w połączeniu z oliwką.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: peeling do ciałka

                        Stosowałam ten bardzo popularny domowej roboty peeling z kawy, ale szczerze mówiąc nie do końca mi on odpowiada, bo dla mnie jest trochę zbyt mocny, a także bardzo brudzi łazienkę. Trochę głupio się przyznać, ale jeszcze 2 lata temu nie wykonywałam w ogóle peelingów, bo nie zdawałam sobie sprawy z tego jak są one ważne. Uświadomił mi to ten artykuł xxxx . Od tego czasu wykonuje peelingi regularnie w każdy weekend i moja skóra wygląda dużo lepiej niż wyglądała wcześniej. Jest dużo bardziej wygładzona i nawilżona.
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:19. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: peeling do ciałka

                          Ja pillingi kupuję firmy Ziaja bo są tanie i ślicznie pachną, a już zwłaszcza ten czekoladowy. Jednak najczęściej używam pilingów, które zrobię sobie sama. Najbardziej lubię pilling z kawy, ale po nim niestety cała łazienka (a raczej wanna) jest cała w ziarnach. Lubię też pilingi z soli i cukru do których dolewam trochę oliwki z oliwek, albo po prostu żelu pod prysznic.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: peeling do ciałka

                            A wiecie ze najprostszy piling to sol i oliwa? Sparwdza sie świetnie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: peeling do ciałka

                              Ja używam peelingu kawowego domowej roboty, warto poszukać na stronach w tematyce diet*************************************************"]zdrowia jakiś domowych sposobów, bo są nie tylko skuteczne, ale też tanie i naturalne
                              Last edited by disne; 24-06-2020, 12:19. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: peeling do ciałka

                                Jeśli potrzebuję czegoś mocniejszego to robię peeling z kawy, ale na tak na co dzień wolę cukrowy, jest delikatniejszy, ale tez skuteczny. Ten jest bardzo fajny: Botame_Body_odzywczy_cukrowy_peeling_do_ciala_z_ol ejem_arganowym
                                Last edited by disne; 24-06-2020, 12:20. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X