Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamusie na lipiec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: mamusie na lipiec

    U mnie będzie córcia - Wiktoria, chyba że w ostatniej chwili coś się zmieni, ale mam nadzieję, ze nie, bo już kupiłam większość ubranek, a i szczęśliwy tatuś nastawia się, że będzie miał swoją księżniczkę
    Jeżeli chodzi o dolegliwości, to brak Aż w szoku jestem, czytając posty innych ciężarówek, że tak dobrze się czuję. Jedyne co, to zaczyna mi być fizycznie ciężko, już nie bawi mnie latanie po sklepach przez 2 czy 3 godziny, bo się męczę (pomimo że przed ciążą miałam całkiem niezłą kondycję) i robi mi się strasznie duszno. Aaaa, no i kręgosłup mi padł, ale to miałam już problem przed ciążą i po raz pierwszy mnie ścięło w 4 mies. A teraz już nawet jest całkiem nieźle. A co do Twoich dolegliwości to obawiam się że nie pomogę. Po raz pierwszy o czymś takim słyszę. A skąd Ty jesteś i jakiej płci jest Twoja "fasolka"?
    Pozdrawiam


    Skomentuj


      #32
      Odp: mamusie na lipiec

      Witaj u mnie tez bedzie corcia ale imienia wciaz nie mamy jakos nie mozemy sie zdecydowac z pierwszym az tak zle nie bylo odrazu wiedzielismy jakie imie Ja jestem z Zielonej Górzy az wiec daleko ale ogolenie tez sie dobrze czuje tylko coraz czesciej dopada mnie zgaga no i tez juz coraz ciezej.


      Skomentuj


        #33
        Odp: mamusie na lipiec

        A jak tam u Ciebie kompletowanie wyprawki? Ja już zaczęłam powoli robić zakupy chyba ze 3 mies. temu, bo stwierdziłam że tak będzie łatwiej finansowo. Ale jak czytam na różnych forach listy zakupów, to jeszcze mi duuużo zostało. Już pomijając fakt, że zaczynam głupieć od ilości rzeczy dla maluszków. Akurat mam skalę porównawczą i doszłam do wniosku, że łatwiej jest kupić 4 kółka dla rodziców (czyt. samochód) niż dla dziecka - wózek ...


        Skomentuj


          #34
          Odp: mamusie na lipiec

          i wątek wygasł

          Skomentuj

                 
          Working...
          X