Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poście Feretti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poście Feretti

    Witam Drogie Mamy , szczególnie te przyszłe
    Chciałabym się podzielić z Wami plusami na temat pościeli Feretti.
    Dostałam ją w prezencie , w tym samym dniu powlekłam Amelce poduszkę , kołdrę oraz ochraniacz(który mimo iż ma roczek jest przydatny gdyż Amesia chodzi w łóżeczku i się przewraca).W komplecie była:kołdra , poduszka, powłoczka na kołdrę , poduszkę oraz ochraniacz.Przepiękna!!
    Żywe kolory , miękka a córeczka?Zachwycona , teraz wtula się w poduszkę.Jest ona taka lekko pulchna jak misiu.
    Podam Wam link http://www.feretti.pl/ abyście sobie mogły spojrzeć.
    Cena ok 150 zł ale jak dla mnie warto.
    Kiedyś kupiłam pościel po przecenie z 170 na 90 , była śliczna jak dla księżniczki.Ale po wypraniu ?Okropna , zmalała
    A ta po wypraniu(zawsze nowe rzeczy piorę) taka sama jak wyjęciemA i puszek w kołdrze nie zmalał co jest bardzo ważne.

    No nic nie marudzę już Wam , piszczcie dziewczynki!!
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Witam Hej Izunia!!!
    Zgadzam się z Tobą co do opinii na temat pościeli Feretti.
    Ja również dostałam ją w prezencie -do testów ,które jak na razie idą pomyślnie!!!
    W dniu w którym przyszła pocztą ,oblekłam ją synkowi ,który wcześniej nie posiadał własnej poscieli.Planowałam mu kupić ,rozglądałam się za różnymi produktami wielu firm tych znanych i mniej znanych.
    Gdybym miala teraz zakupic posciel dla synka -na pewno zamówiłabym pościel firmy Feretti:
    Podoba mi sie w niej wszystko:kolory,rodzaj materialu i funkcje jakie spełnia.
    Komplet jest naprawdę duży -znajduje się w nim podusia ,duża kołderka(100x135)powłoczka na poduszkę i kołdrę zapinana na suwak co bardzo ułatwia np.pranie pościeli;ochraniacz -również oblekany suwakiem,co jest rzadko spotykane
    Ja nie prałam jeszcze poscieli ,wkrótce to zrobię ,jestem ciekawa czy mozna ja bezpiecznie prac i suszyć,na pewno wkrótce napiszę na ten temat.
    Synek jest zachwycony,uwielbia wtulać sie w podusię ,nie marznie ale też nie poci sie -jestem bardzo zadowolona i on też
    Last edited by silek7; 12-03-2009, 20:31.
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj


      #3
      Iza mam pytanie pralas powloczki czy sama posciel tez?Moj maluch spi w spiworku (kupilismy taki ze bedzie mial go pewnie jeszcze ok.rok) ale od niedawna sie rozgladam za posciela.Fajnie dziewczyny ze napisalyscie bo pewnie bym kupila jakas zwykla posciel,nawet nie widzialam ze takie fajne mozliwosci istnieja do wyboru

      Skomentuj


        #4
        Dotka a o którą pościel się pytasz?
        Jeżeli o Feretti to prałam i pościel i kołdrę.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          a ja mam nieco inną, mniej optymistyczną opinię na temat tej pościeli:
          kolory, wzorki śliczne, inne niż większość pościelowych misiaczków, jakość poszewek pierwsza klasa, każde kolejne pranie nie wpływa na nie w ogóle, kolory pozostają nadal te same, materiał nie zmieniony.

          podusia służyła mojemu synkowi do pierwszego prania albo miałam jakiś felerny komplet albo źle uprałam - stawiam na opcję pierwszą - po upraniu podusia wylądowała w koszu
          kołderka: jak dla mojego dziecka taka wielka puszysta kołdra nie sprawdziła się, ponieważ jest właśnie za wielka! plącze się w nogach i nie mieści się w łóżeczku. Liczę jednak, że kiedy synek będzie miał swoje "dorosłe łóżko" chętnie będzie spał pod taką kołderką
          ochraniacze są ekstra, ponieważ idealnie osłaniają łóżeczko, ja mam akurat dwa ochraniacze, więc łóżeczko okryte mam dookoła z wyjątkiem otworu dwóch szczebelków, którymi synek wychodzi.ochraniacze są fajne, ponieważ nie tracą swojego kształtu, nadal są stabilne i sztywne.

          nie to, żebym była strasznie zachwycona tą pościelą, ale nie narzekam,
          tyle tylko, żeby kołderka była mniejsza i podusia bardziej wyrwała to byłoby ok.
          Z pościeli feretti używam na chwilę obecną tylko ochraniaczy.
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            Izabelo kurcze dziwna sprawa z tą poduszką , a co dokładnie stało się z podusią?

            A co do kołderki ja kupiłam Amelce łóżeczko które rośnie z nią, tzn że jak już będzie miała ok 3/4 lat ściągnę boki łóżeczka a łóżeczko stanie się dorosłym łóżkiem Więc wielkość jego jest większa od tradycyjnych.Kołderka mieści się cała.Przykrywam małą w poprzek gdyż ta strasznie się wierci w nocy
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              podusia się sfilcowała, w sensie puch się zbrylił, a nie prałam w wysokiej temperaturze 30 albo 40 stopni

              a kołderka fajna, no ale w małym łóżeczku się nie mieści i jest jej dużo, dziecku za gorąco, mój też się wierci w nocy, dlatego ochraniacze ma dookoła łóżeczka
              to masz fajne łóżeczko, gdzie takie kupiłaś i jak ono wygląda? ja już niedługo będę rozglądała się za czymś dla mojego 2 latka...
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Izabela ja za nie płaciłam 200 zł , była promocja w hurtowni niedaleko mnie
                A bez promocji kosztowało 350 więc jak na takie funkcjonalne łóżeczko cena ok

                Przesyłam linka gdzie jest łóżeczko i hihi nowa pościel
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e8c9de2b1.html
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  słodką i fajniutką masz córeczkę

                  łóżeczko ok, ale już dla mnie się nie przyda, muszę popatrzeć za jakimś tapczanikiem bądź fotelem rozkładanym, no ale to inny temat,

                  pościel ładna z konikiem chyba? my mamy z gwiazdkami i planetami jeden komplet a drugi ze zwierzątkami.
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    #10
                    Dziękuję Izabelo
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja miałam pościel Feretti, ale... wywiozłam ją do rodziców, gdzie mała śpi pod nią tylko od czasu do czasu.
                      W sumie to od niedawna używamy pościel (w sensie poduszka i kołderka),
                      bo jak się Julik urodził, to najpierw śpiworki, potem były wakacje to kocyk
                      wystarczył. A potem dopiero dałam jej podusie i kołderkę. Kołderkę nieco
                      wcześniej, podusię około roku. I szczerze to ta poduszka nadaje się chyba
                      tylko dla dzieci tak do roku. Bo to taki "flaczek" Kołdra w sumie, ok ale
                      sama się przed sobą przyznaję, że przepłaciłam
                      Po wywiezieniu jej kupiłam pościel z Glucka i jestem z niej bardziej
                      zadowolona. Tańsza, ale jak widać nie zawsze droższe znaczy lepsze.
                      Poduszka ok, kołderka też. Polecam


                      Skomentuj


                        #12
                        My od samego początku też używamy pościeli Feretti ,ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona,ale u mnie po praniu podusia też juz nie nadawała się do użytku mimo,że uprałam ją tak jak było napisane na metce,kołderka faktycznie duża trochę,ale moja mała i tak cały czas się odkrywa,ochraniacze się super sprawdzają,no i minusem jak ja kupowałam była cena bo ja nie całe dwa lata temu dałam za jeden komplet pościel z poduszką i ochraniaczami 190zł i za kołdrę i poduszkę prawie drugie tyle
                        ...Każda z karmiących piersi matki
                        jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                        Błogosławionym szczęściem...

                        Skomentuj


                          #13
                          Moja Podusia Po Praniu Również Nie Nadawała Sie Do Użytku)))jak U Koleżanki Wyzej.też Uważam ,ze Nie Ma Co Przepłacać, Chodz Trzeba Przyznać, Ze Całość Pięknie Się Prezentuje

                          Skomentuj


                            #14
                            Hmm wiecie jak tak czytam o tych poduszkach to się zastanawiam co będzie z moją po drugim praniu?
                            Może wcale nie będę jej prać hihi

                            Kołderka jest chyba strasznie ciepła , od momentu kiedy ją mam Amelka jest strasznie spocona w nocy ściągam jej piżamkę aby się bardziej nie zgrzała.

                            Do usłyszenia
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              #15
                              Helo
                              Czytająć wasze posty tak pomyslałam ze wlasnie po to jest kołdra i podusia oblekana poszwą zeby własnie te poszwy prać przedewszystkimtym bardziej że jest to ułatwione dzięki zapięciu na suwak
                              oczywiscie taka kołderka i poduszka po pewnym czasie tez wymaga odswieżenia i wyprania ale przecież nie od razu...

                              Co do ceny to sie zgadzam-posciel moze i jest droższa od innych,ale myśle ze jakosciowo jest warta swojej ceny!!!

                              Iza -ja też małego rozbieram zawsze spał cieplutko ubrany bo u nas chłodno w mieszkaniu ,lecz teraz spi tylko w body !!!i jest mu cieplutko-jak dla mnie super!!!
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X