Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Ja cenię sobie zdecydowanie wygodę. Jednak jakoś nie jestem zdania, że trzeba cierpieć dla mody. Dlatego właśnie bardzo lubię nosić swetry, jak ten Okaidi, który jest naprawdę przyjemny, a do tego wykonany z wysokiej jakości bawełny. Do tego też bardzo sobie cenię buty na płaskiej podeszwie, jakoś buty na obcasach noszę przede wszystkim na szczególne okazje. Jakoś nie rozumiem kobiet, które do pracy chodzą na wysokich obcasach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      A ja raczej staram się znaleźć balans pomiędzy modą i wygodą. Kieruje się też już swoim doświadczeniem i potrafię często połączyć jedno z drugim, choć oczywiście...nie zawsze

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        I moda i wygoda wiadomo jak się robi porządki to wolę być ubrana wygodnie, ale jak gdzieś wychodzę to przede wszystkim mam się w tym dobrze czuć. nie podążam "ślepo" za modą, bo wtedy wygląda się śmiesznie, od kilku lat widzę trend noszenia oprawek "kujonek", a ja mam innego ładnego kształtu i to w sobie lubię. Najważniejsze to wyglądać porządnie
        Last edited by borsuk7w; 07-04-2014, 15:13.
        Czy WSPS jest dobre?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Tylko wygoda! Nie wyobrażam sobie chodzenia w za ciasnych ciuchach tylko dlatego, że są wysmuklające czy coś. Podobnie buty - musza byc wygodne, spędzam na nogach cały dzień (to co, że częściowo siedząc) i chodzenie na obcasach czy w butach, które wciskają sie w stopę nie wchodzi w grę.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Nie lubię takich wyborów... Ale jeśli miałabym się decydować to postawiłabym jednak na umiarkowaną wygodę. W szpilkach trudniej uciekać przed psem

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Jak dla liczy się bardzie wygoda...Nie lubię wydawać dużych pieniędzy na ubrania, więc często szukam promocji. Trafiłam ostatnio na hurtownie internetową http://www.hurtowniamegabrand.pl/ i muszę przyznać, że tak jak tam się dawno nie obkupiłam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Zdecydowanie wygoda i przed wszystkim tak aby czuć się dobrze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Ja zdecydowanie stawiam na elegancję niż na wygodę, ale spowodowane jest to pewnie moim miejscem pracy, zawsze muszę dobrze wyglądać odpadają niskie buty i jeansy, dlatego na co dzień też staram się wyglądać elegancko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Witam wszystkich bardzo serdecznie
                    moim skromynm zdaniem najlepiej połączyć te dwie rzeczy, w ogóle mam wrażenie że teraz w modzie można wszystko, było ty byś się dobrze w tym czuła Pozdrawiam was bardzo z Wrocławia

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      jaki styl...chyba najlepiej się ubierać w to co się lubi i czuje swobodnie. Oczywiście, na jakieś uroczystości rodzinne itp. wypada wyglądać elegancko, a le w domu na co dzień? Ja w domu zazwyczaj wskakuję w dresy i jakąś bluzeczkę, ale to nie znaczy że moje dresy są jakieś wytarte czy nie wiadomo jak przechodzone. No i druga rzecz to buty...osobiście nie bardzo lubie szpilki, nogi się męczą, trzeba uważać gdzie stawiać kroki. Wolę lekkie i sportowe obuwie. Na wiosenne i letnie bieganie po zakupy czy nawet na spacery polecam baleriny pepe jeans Naprawdę rewelacja Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Lubię ubierać się modnie, czasem elegancko, czasem sportowo, czasem pomiędzy, trochę poeksperymentować, ale NIENAWIDZĘ obcasów, co za demon to wymyślił, nogi bolą i puchną, powyginane nawet jak siedzisz stopy i niekiedy jeszcze zmiażdżone w zbyt wąskim bucie, żyły wychodzą na wierzch - masakra, kobiety chodzące w takich butach dziwnie stawiają nogi jak idą, jedynie łydka w nich ładniej, bo szczuplej wygląda

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Wygoda ale taka kobieca Najważniejsze jak kobieta jest zadbana to w zwykłej koszulce i szortach wygląda bosko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            I moda i wygoda, każda mama chyba chce aby jej dziecko wyglądało świetnie i było dobrze ubrane, ale czasem ta wygoda bierze górę nad modą.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Na pewno modnie i pięknie, to jest najważniejsze, ale jeśli mam cierpieć w pięknych i niszczących stopy szpilkach jasne jest że zrezygnuje. Kompromisy należy zachowywać

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Kiedyś moda- dziś wygoda Kiedyś uwielbiałam szpilki, obcisłe sukienki,bardzo kobieco i elegancko. A dziś...po ciąży zostało mi kilka kg, boję się brać dziecko na ręce gdy jestem w szpilkach więc dziś wygoda. Balerinki, lużne spodnie takie żeby brzucha po cc nie cisnąć i bluzka też raczej luźna Ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócę do formy takiej jak przed ciążą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X