Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a co moge jej podac na kolecje oprocz mleka i kaszki??

    Skomentuj

    •    
         

      Ciezko powiedziec-nie masz zbyt wielkiego wybory.Ale mysle ze nie warto ja "zaciskac" bo jak widac starcza jej to co dostaje wieczorem. Mala cwaniara po prostu chce jeszcze obecnosci mamy w nocy
      Ew przyspiesz godz podawania sniadanka. A i uwazaj jak bedziesz dawala malej pic w nocy - po wszystkim moze miec tak mokro ze sie przesika a to tez zcasem jest powodem pobudek. Dlatego postaraj sie ja na spaniu przewinac.
      Last edited by Goplana; 25-01-2009, 10:40.

      Skomentuj


        hehe ale jak daje jej mleko to w lozeczku pije bo na rekach juz nie chce tylko sama myslam o budyniu na kolacje

        Skomentuj


          Nieszkodzi ze sama, cel i tak osiaga bo przychodzisz
          Budyn ... na krowim mleku ? Coz jak tam chcesz .Ale jesli myslisz ze na nim dluzej noc przespi to sadze ze sie mylisz.Moze kazke manne na mleku modyfikowanym ?

          Skomentuj


            budyn na mleku modyfikwanym raz jej zrobialam ale troche zjadla

            Skomentuj


              Tak czy siak jest mysle ze nie starczy jej na dlugo.Lepiej chyba cos zageszczonego.A gluten wprowadzilas juz moze ?Moj synio np zajada sie kaszka manna ( z tym ze ja daje mu czasem na mleku krowim ale on jest dwa razy starszy od Twojej pieknosci ).Kaszka bedzie bardziej sycaca niz budyn.

              Skomentuj


                tak do zupki zawsze dodaj lyzeczke kaszki mannej

                Skomentuj

                •    
                     

                  To moze sprobuj kaszke manne na kolacje ?A w nocy tylko woda

                  Skomentuj


                    a jak to sie robi??

                    Skomentuj


                      Problemy z zasypianiem u 3miesięcznego chłopca

                      przy zasypianiu w dzień jak i w nocy staram się raczej żeby nic mu nie przeszkadzało, włączam mu nawet kołysanki, które po jkaims czasie zaczynają działać. nie kładę go zbyt wcześnie, karmię go ok. 17-18 kąpie go ok 19, po kąpaniu zazwyczaj jeszcze je, troszkę się jeszcze porozgląda, pobawi no a jak już widzę, że jest śpiący to staram się go uspać ale czasami ma jakieś napady, bo zaczyna strasznie płakać i nawet noszenie na rękach nie bardzo pomaga, w pokoju jest wtedy tylko cichy dźwięk kołysanek, światło jest przyciemnione więc nie sądzę żeby coś go rozpraszało, no może tv bo tata oczywiście musi wtedy coś oglądać grrr.
                      Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                      http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Problemy ze spaniem

                        mój 3miesięczny synek także ma problemy ze spaniem, w dzień kiedy jest mu potrzebna drzemka za chiny ludowe nie chce zasnąć, będzie marudził. tarł oczka ale nei zaśnie tak szybko, chociaż sa wyjątki kiedy sam zasypia i bardzo ładnie śpi, ale to żadkość. wieczorem po kąpaniu i jedzonku jest podobnie, zaczyna marudzić, płakać i nawet noszenie na rękach czasami nic nie daje, włączam mu od niedwna kołysanki i one troszeczkę pomagają, chociaż nie bardzo je słyszy bo jego płacz jest głośniejszy. staram się nie kłaść go za wcześnie i tak żeby nic go nie rozpraszało, no ale trudny jest do spania.
                        Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                        http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                        Skomentuj


                          Zgadzam się z mamami które nie śpią z pociechami, po pierwsze zdarzały się (rzadko bo z rzadko ale są )przyduszenia dzieci, po drugie z opowieści starszych koleżanek wiem ze potem niektóre dzieci śpią z rodzicami bardzo długo, po trzecie, ja te z karmie piersią, trzeba do Kubusia czasem wstawać co godzinę, ale moje drogie przecie z mamy mężów, partnerów, ojców dzieci oni też mogą wstać i podać nam dziecko. Ja Kubusia od razu położyłam w łóżeczku i tam mu się wygodnie śpi

                          Skomentuj


                            Ja polecam kaszke manne z Bobovity - tylko zalac woda Pycha
                            Last edited by Goplana; 25-01-2009, 11:53.

                            Skomentuj


                              Moj synek w ciagu dnia spi najczesciej miedzy 13-15(obiadek o 12).Pozniej zabawa i okolo 19 kapiel.jezeli jest mocno zmeczony i widze ze do wieczora nie wytrzyma staram sie zeby spal ok;pol godzinki;zostawiam w pokoju w ktorym spi otwarte drzwi i zagladam co jakis czas do niego.To wystarcza zeby troche odpoczal ale nie zastepuje nocnego spanka.Co do usypiania to roznie to bywa,Najczesciej po kaszce przytula sie do mnie(klade go na swoim lozku)i zasypia.Albo tatus go usypia.Fajnie byloby gdyby zasypial sam ale nie narzekam do niedawna karmilam piersia i maly budzil sie przez cale noce bo chcial cyca.Teraz spi slodko po kaszce do rana a ze lubi sie przed spaniem poprzytulac...kto tego nie lubi?

                              Skomentuj


                                Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                                Ja polecam kaszke manne z Bobovity - tylko zalac woda Pycha

                                tak, polecam, kaszka pycha ale nie wystarczy zalać wodą
                                trzeba jeszcze wodę zagotować i dokładnie wymieszać
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X