Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zwykłe mleko w proszku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Też słyszałam o firmie Holle ale jeszcze w żadnym sklepie nie widziałam.

    ____________________
    Tylko u nas na stronie http://www.marins.pl/o-nas/system-lama przekonaj się!
    Last edited by Goliat72; 08-04-2014, 10:21.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja podaje bebico.

      ____________________
      Jednak tylko u nas franczyza szkoła językowa zapraszamy do nas!
      Last edited by SuperKellye84; 11-04-2014, 16:02.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zwykłe mleko w proszku?

        ja kupowałam tylko i wyłącznie mleko dla dzieci. Zwykłego w proszku nie podawałam nigdy. W modyfikowanym dla dzieci są wartościowe składniki potrzebne w rozwoju malca a zwykłe nic nie posiada

        Skomentuj


          #19
          Odp: zwykłe mleko w proszku?

          Ja zwykłego w proszku też nigdy nie podawałam, chociaz takie ostatnio widziałam w dziale z produktami dla dzieci. Ja podaję mleko modyfikowane, które ma wiele cennych składników dla rozwoju dziecka. Podaje też właśnie Bebiko.

          Skomentuj


            #20
            Odp: zwykłe mleko w proszku?

            Córce po przestaniu podawać mleka z piesi podawałam mleko modyfikowane nigdy z butelki czy innego jakiegoś mleka nie przeznaczonego dla niemowląt. jestem za bardzo bojaźliwa a i takie mleko przeznaczone dla niemowląt ma specjalnie dobrany skład aby zapewnić odpowiednie odżywienie dziecka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: zwykłe mleko w proszku?

              Takie mleko to do ciasta można sobie wykorzystać Dla maluszka tylko mleczko modyfikowane, które jest przeznaczone dla malucha, w konkretnym wieku. Bezpieczniej bym się czuła dając mm, a nie takie zwykłe.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X