Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jakich sklepach się ubieracie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

    Sukienki kupuję tylko w https://e-sukienki.pl
    Mają śliczne sukienki na każdą okazję a co dodatkowo to świetną obsługę klienta przez telefon! Pani pomaga dobrać rozmiar.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

      a co myślicie o takiej sukience na ślub cywilny? https://e-sukienki.pl/melania-sukienka-dluga-maxi-biala

      Skomentuj


        Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

        najcześciej wybieram Sugarbirda ze względu na dobrą jakość wykonania i oryginalne wzory

        Skomentuj


          Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

          ostatnio najczęściej kupuje tutaj Sugarbird modne wzory i wysoka jakość dla każdego

          Skomentuj


            Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

            Ja najczęściej zagladam do złotych tarasów, tam są niemal wszystkie moje ulubione marki https://zlotetarasy.pl/ generalnie mam także w jednym sklepie lubie kupować bluzki, w innym np. spodnie no i tak sobie robię kompleciki

            Skomentuj


              Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

              najczęściej korzystam z ubierzsie.com ponieważ można tam znaleźć marki premium w najniższych cenach takie jak np. Tommy Hilfiger, Guess czy Calvin Klein

              Skomentuj


                Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                Oryginalne sukienki czasami znajduję w https://izodia.pl/. Podoba mi się u nich bogata oferta, przez co mogę coś znaleźć. Jeśli chodzi o jeansy, bluzki, zdecydowanie preferuję znane marki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                  Zazwyczaj do normalnych sklepow juz tak nie chodze. Czesciej jak juz to wybieram second handy albo vinted

                  Skomentuj


                    Odp: W jakich sklepach się ubieracie?

                    na pewno nie polecam city chic, kupiłam kiedyś tam dresy, na zdjęciu na modelce wyglądały pięknie, zamówiłam rozmiar najmniejszy, a ostatecznie okazało się, że całe spodnie muszę przerabiać jeśli ich nie odeślę, bo były tak wielkie

                    Skomentuj


                      Od pewnego czasu przeniosłam się z zakupami do internetu. Bardzo fajne sukienki jesienne znalazłam na modbis.pl. Plusem zakupów przez internet jest szybkość i wygoda. Same wiecie, jak dużo czasu można stracić chodząc po galerii po sklepach. Tutaj wystarczy kilka kliknięć i towar został zakupiony. Jeśli coś mi się nie spodoba, to zawsze mogę odesłać. To jest zdecydowany plus zakupów przez internet. A jeśli się odpowiednio poszuka, to można znaleźć kody rabatowe i fajne promocje. Dzięki temu zaoszczędzimy na zakupach w sklepach stacjonarnych
                      Last edited by gagatka; 29-09-2020, 11:58. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja ubieram się w bardziej noname'owych sklepach, nie lubię sieciówek przez ich jakość. Zdecydowanie bardziej wolę iść do krawcowej lub uszyć coś samodzielnie. Właśnie sama uszyłam sobie całkiem ładną sukienkę, ale nie mam do niej butów. Może wy jesteście w stanie coś polecić? Jest zwiewna, ale nie typowo letnia i na plażę czy coctail party. Myślałam o trampkach i szpilkach, ale nie przepadam za płaskimi butami. Jak spytałam męża o to jakie buty do czerwonej sukienki, to jedyne co mi poradził, to wybrać się na zakupy, więc wiele nie pomógł...
                        Last edited by gagatka; 01-10-2020, 12:08. Powód: link

                        Skomentuj


                          Ja ubieram się w smlfashion
                          Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:59. Powód: link

                          Skomentuj


                            jedynie na vinted w sumie... tylko buty i bielizna gdzie indziej czyt. w sklepach stationary

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X