Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Dzieci często boją się ciemności, więc na pewno warto pomyśleć o jakimś dodatkowym oświetleniu. To może być kinkiet albo jakaś mała lampka nocna. Dobrze, jeśli dziecko będzie w stanie samo je zapalić.
    Tutaj mają naprawdę duży wybór oświetlenia: https://kanluxforhome.pl . Warto zajrzeć, może znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: urządzamy pokój dziecka

      Ja ostatnio urządzałam pokój dla naszej małej, bo powoli chcemy przestawić ją na zasypianie samej.. myślę, że prawie 2 latka to już chyba czas najwyższy Zamówiliśmy jej piękne meble z Elzą, Anną i Olafem z Krainy lodu. Jest po prostu zachwycona i nawet nie narzeka na razie, że musi sama spać. Mają też bardzo dużo innych ślicznych kolekcji: https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dla-niemowlat/ Mają również usługę dostawy z wniesieniem i montażem, więc nawet mój mąż był zadowolony, że nie musi skręcać i nie zostanie mu znowu garść śrubek

      Skomentuj


        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Pamiętajcie tylko, że w przypadku maluchów meble powinny być możliwie bezpieczne z odpowiednimi atestami. Sami dość długo szukaliśmy odpowiednich mebli łóżeczko dla niemowlaka znaleźliśmy dopiero podczas wizyty u znajomej, gdzie miała niedawno zakupione odpowiednie z naszego punktu widzenia no i dała nam namiar na https://zaira.pl/pl/c/Lozeczka-dzieciece/372 wybraliśmy sobie jeszcze tylko troszke inny design i jesteśmy zadowoleni, ogólnie sklep fajnie zaopatrzony więc jak szukacie pościeli czy kocyków dla dzieciaczków to też znajdziecie bardzo dobrej jakości produkty.

        Skomentuj


          Odp: urządzamy pokój dziecka

          Ja znalazłam wiele przydatnych akcesoriów tutaj. https://www.kbte.pl/

          Skomentuj


            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Modne są meble systemowe, moim zdaniem są bardzo funkcjonalne, do dziecięcego pokoju idealne. Z innych mebli przydatne będą takie pufy z pojemnikiem na zabawki https://www.edinos.pl/pufy-z-pojemnikiem - są lekkie i zgrabne, także bardzo łatwo się je przenosi.

            Skomentuj


              Odp: urządzamy pokój dziecka

              A co powiecie na łóżka piętrowe w pokoju dziecka? O coś tego typu Wydaje mi się, że to by było wygodne rozwiązanie dla rodzeństwa. Ale jak z bezpieczeństwem użytkowania takich łóżek? Może macie jakieś doświadczenie?
              Last edited by disne; 10-06-2020, 15:52. Powód: reklama

              Skomentuj


                Odp: urządzamy pokój dziecka

                Dekoracje do pokoju dziecka można zrobić samemu, w sieci nie brak pomysłów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  Wystarczy łóżeczko i parę półek a do tego komoda na ciuszki i wystarczy.

                  Skomentuj


                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    W tym miesiącu chcę urządzić pokój dla mojego dziecka i szukam mebli, które mogłabym kupić do tego pokoju. Zależy mi na wysokiej jakości i niskiej cenie. Sprawdzałam już oferty kilku sklepów i tutaj znalazłam sporą ofertę łóżek. Co sądzicie o tych łózkach?
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:52. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Pokój dla dziecka powinien być praktyczny i przestronny. Meble systemowe będą bardzo dobrym wyborem, jak to już ktoś wspomniał. Co do fotela obrotowego, to na widziałam ładne fotele dziecięce - wyglądaj na dość solidne.
                      Last edited by disne; 10-06-2020, 15:52. Powód: reklam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        WArto pamięßać o takich drobiazgach jak np. przełączniki, czy tez kontakty. Dzięki temu cały pokój dziecka będzie wyglądał spójnie Na znajdziecie produkty, które z pewnością będą pasowały do pokoju dziecka
                        Last edited by disne; 10-06-2020, 15:53. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          My ostatnio urządzaliśmy pokój swojego pierwszego dziecka. Dostaliśmy w prezencie piękne, stylowe łóżeczko i kupiliśmy śliczną pościel z wypełnieniem ze sleepee. Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Idealnie pasuje do tego łóżeczka

                          Skomentuj


                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            Ja znalazłąm niedawno fajny sklep w którym znajdziesz fajne lampy - Warszawa . Ale prowadzą też sklep internetowy więc możesz sobie zerknąć w wolnej chwili
                            Last edited by disne; 10-06-2020, 15:53. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Z doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że w pokoju dziecka bardzo dobrze sprawdzi się ściemniacz LED. Możecie go znaleźć tutaj: . Dzięki niemu nie trzeba dziecku zapalać lampki nocnej (której światło czasem maluszkowi przeszkadza), a można po prostu zmniejszyć natężenie światła ogólnego. Idealne rozwiązanie, gdy dziecko nie chce zasypiać przy zgaszonym świetle!
                              Last edited by disne; 10-06-2020, 15:53. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                Jedną z ważniejszych kwestii w pokoju dziecka jest oświetlenie, wydaje mi się że najlepsze bedą lampy wiszące Świetnie pasują do każdego wnętrza no i przedewszystkim sa bardzo bezpieczne dla dzieci.
                                Last edited by disne; 10-06-2020, 15:53. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X