Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    Kochane polecicie dobrego fotografa ślubnego z Krakowa?
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      A znacie może jakiś zespół coverowy kraków? Szukam już czegoś takiego na swoje wesele od dłuższego czasu i nic nie mogę wyszukać, nic co byłoby warte uwagi Macie może kogoś ?

      Skomentuj


        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Moja siostra miała ich niedawno na swoim weselu i przyznam że całkiem fajnie grali oraz bawili gości

        Skomentuj


          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          Ja zdecydowanie zrobię kameralną imprezę. Nie chciałabym imprezy z pompą.

          Skomentuj


            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            a co myślicie o sfilmowaniu wesela przez .studiokriselk z Ełku? Ktoś korzystał z ich usług?
            W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

            Skomentuj


              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Dobrą opcją jest też zapewnić gościom jakieś atrakcje np można zamówić sobie drink bar z barmanem który robi różne sztuczki.

              Skomentuj


                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                A jakbyście szukały zaproszeń to . Jak macie jeszcze w planach zimowy ślub, to widziałam tam też fajne wzory właśnie takich zaproszeń ze śnieżynkami itd. Idealnych właśnie na taki zimowy ślub. Zaproszenia muszą być z klasą i tam takie mają. Zresztą zerknijcie sobie sami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Ja dopiero szukam sali , myślenie o atrakcjach weselnych dopiero przede mną. Jestem z Lublina i tam szukam jakiejś sali na imprezy okolicznościowe w Lublinie . My chyba zrobimy tylko przyjęcie dla najbliższych, nie chcemy takiego dużego wesela. To duże koszty, a my jakoś tak za dużymi weselami nie przepadamy.

                  Skomentuj


                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    Faktycznie, podczas organizacji wesela pojawia się mnóstwo rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Dobrze, że tutaj można sobie podpowiedzieć to i owo W kontekście menu weselnego, warto pomyśleć trochę szerzej.

                    Skomentuj


                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      Myślę, że można sporo zaoszczędzić, jeśli na przykład zaprosimy tych gości, z którymi na co dzień utrzymujemy kontakt dla mnie nie ma sensu zapraszać dalekiej rodziny, z którą praktycznie się nie widuje lepiej wyprawić wesele dla 50 bliskich gości- od razu będzie panować milsza atmosfera- sami bliscy no i my z narzeczonym zwrocilismy tez uwage na priorytetowe dla nas sprawy jak np. pierwszy taniec zapisalismy sie na kurs w szkole w Myślenicach: żeby złapać tanecznego bakcyla, bo wiemy, że sami nie podołalibyśmy na parkiecie wiec jesli szukasz oszczednosci w przygotowaniach do wesela to po prostu zrezygnuj z tego co nie jest dla ciebie tak istotne- wcale nie trzeba wyprawiac hucznego wesela, by zabawa sie udala

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Jak zastanawiasz sie nad salą weselną to weź też pod uwagę best western efekt express w krakowie. To hotel z dużą salą bankietową. A przy okazji goście weselni mogą skorzystać z noclegu.

                        Skomentuj


                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          Ciekawym zespołem na wesele jest Bardzo fajnie grają, dość nie typowo podchodzą do tematu. Nie usłyszymy u nich tego co jest już na maksa oklepane, i za to ich szanuje

                          Skomentuj


                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Jeśli chcecie mieć nieśmiertelną pamiątkę na całe życie, to polecam inwestycję w fotografię ślubną! wykonał dla nas zdjęcia zarówno podczas ceremonii, jak i wesela. Fotografie niewiarygodnie oddają klimat tamtych chwil, do których bardzo chcielibyśmy wrócić, gdy je przeglądamy.

                            Skomentuj


                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Jakbyś potrzebowała dobrego fotografa ślubnego, który nie sprawia, że portfel nagle robi się dziwnie lekki. Korzystałam z jego usług przy okazji swojego ślubu i powiem Ci, że naprawdę się sprawdził. ma to "coś" potrafi uchwycić emocje. Poza tym jest otwarty na rózne sugestie, ma fajne pomysły. dobrze się z nim współpracuje

                              Skomentuj


                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                Wiesz co jest bardzo dużo fajnych firm na rynku, które zajmują się organizacją ślubu i wesela. My właśnie tak robiliśmy bo też nie było czasu aby się wszystkim zająć. Niestety nie pamiętam firmy która nam to wszystko organizowała, ale na pewno coś fajnego znajdziesz.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X