Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej

    Color- a co taiego sie stało, że 2 kostki skręcone???????????????????????

    U nas strasznie wieje. Byłam z dziećmi na rynku, a tak festyn dla dzieci:0 Zdjęcie z klaunem do albumu juz jest

    jutro nareszcie stawiamy domek ogrodowy i sie ogrodzimy. Skończy siegonienie dzieci i strach, ze uciekną na ulicę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Martyna- trzymam kciuki i życzę spokoju wewnętrznego!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Kasiu pierwsza stópka skręciła się gdy wracaliśmy ze spaceru , na klatce schodowej się przewróciła o czyjąś wycieraczkę , a w piątek (tego samego tygodnia) znów się przewróciła tym razem na działce gdy byliśmy podlać warzywa...z prawej już opuchlizna schodzi za to lewa gorzej no ale niby do 2 tyg jest regeneracja-zobaczymy jak to będzie
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam kochane,
          pogoda przepiękna,świeci słoneczko,piję kawke i postanowiłam tu zajrzeć.Od dziś biore sie za pisanie cv i będe szukać pracy-muszę bo zostałam bez pieniędzy.Mąż daje mi tylko 200 zł alimentów,troche rodzice pomagają ale jest ciężko.Jeśli znajdę pracę już teraz to niestety Alanek do września musiałby być u swoich dziadków w Chorzowie i widziałabym go tylko co weekend to smutne i będe cierpieć z tęsknoty ale muszę mieć prace.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej laseczki u nas strasznie wieje my dzis z Asia latamy po sklepach w niedziele wyprawiamy 40 rocznice slubu moim tescia . Dobrze ze maz jutro przyjedzie wieczorem to bede mogła sobie duzo zrobic

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej- doczekałam się mojego domku ogrodowego i jestem nim zachwycona nareszcie skończy sie bałagan na tarasie!

              Martyna-ja od października jestem na umowie o dzieło, i od tego czasu nie dostałam ani złotówki!!! wczoraj dzwoniłam do płac i mnie poinf, że pieniądze wpłyną na konto 10 lipca- za pierwsze umowy!...jakas paranoja. 10 mies bez wypłaty, a teraz konkretna gotówka- tylko nikt sie nie zastanowił nad tym, że mam blixniaki i kredyt do spłacania. Więc mąż pracował kilka tyg na 2 etety, bo za co tu żyć???

              U nas też wieje, że szok! ale przynajmniej słońce świeci cały dzień

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Kasiakozmin wybudowaliście sobie altanke na ogródku?
                Ale mam dzisiaj lenia,nic mi sie nie chce i ten dzień jakiś taki nijaki dzisiaj.Piję już 4 kawe dzisiaj ale tak jakoś dzisiaj sennie sie czuję-może niskie ciśnienie.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ale pogoda do kitu pada i zrobiło sie bardzo zimno mnie tez sie juz dzis nic nie chce Kasiakozmin to fajnie ze masz altanke dzieci napewno uradowane cos nowego ha ha ha

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Czesc dziewczyny ,ja tez sie melduje
                    U nas nareszcie slonce wyszlo i rozpoczelo sie lato,jak to przy ladnej pogodzie bywa rzadko mam cza zeby usiasc do kompa ale zagladam tu chwilami i ciesze sie jak sie odzywacie

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam
                      hej stare wyjadaczki i te nowe ppisac pisac i jeszcze raz pisac bo zginiemy bezpowrotnie

                      u nas po staremu ,dzieci rosna
                      sylwia nosic ma przez rok okularki ,juz jej kupiłam i fajnie wyglada zaraz pokażę zdjęcie

                      dzs zakonczenie roku ,dostała narode i książke i slowniki,dumna jak paw jestem
                      a co u was nowego?
                      mój Damianek juz pieknie sika do nocniczka..woła ładnie tak że nauka posżła szybko i bez nerwów mały dorósł do tego i jest super

                      a to moja gwiazda w okularkach
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Silus gwiazda pieknieje i kobiecieje,w okularkach ladnie wyglada i jakos tak powazniej.
                        My zaraz sie wybieramy na ekspozycje dotyczaca pustyni Sahara a wieczorkiem na festyn,a co !

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej u nas dzis w przedszkolu było zakonczenie roku teraz zerowka jak ten czas szybko leci ,a tak niedawno był takim malutkim dzidziusie ha ha ha az mi sie lza w oku kreci

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej
                            dawno mnie tu nie było. u mnie ok. już nie wymiotuje, tylko martwie się tylo tym łożyskiem. za 2 tyg mam wizyte u gina i zobaczymy co powie.
                            brzuszek juz widać. musze chodzić w spodniach ciążowych, bo mi nie wygodnie.
                            Marysia się cieszy że dzidziuś będzie.
                            Silek ładnie jej w tych okularach.
                            wogole śliczne masz dzieci




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam kochane,
                              Siluś a czerwony pasek na świadectwie u Sylwi był?
                              brawo dla Damianka za nauke nocnikowania,mój Alan już prawie ma prawie 4 lata a zdarza mu sie popuścić siku i to dość często,nie wiem czy to normalne
                              MoniaB nie martw sie o to łożysko,na pewno będzie ok.A wiesz już może płeć?kurcze nawet nie pamiętam czy w 14 tygodniu widać już płeć.Fajnie jakby był synuś,miałabyś parke.



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Marti moze Alanek ma przeziebiony pecherz?a robias mu badania moczu?
                                choc w twojej obecnej sytuacji to stres tez moze być przyczyną

                                a co do ,swiadectwa to w 3 klasie nie ma z czerwonym paskiem dopiero od czwartej


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X