Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Cześć!
    Dziewczyny piszcie co u Was na Crazy bo nuda zawiewa

    Jak dwie nie pisza to i kolejne przestają , trzeba kontynuować nasz stary poczciwy wątek

    U nas zimno brrr...pada deszcz a miałam iśc z Amesią na festyn do przedszkola , będzie straż pożarna itp -może się uda.
    Za to jutro kolejny festym Poznaj sąsiada haha zaraz przed blokiem i otwarcie naszego nowego placu zabaw.

    Piszcie!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej..rzeczywiście ostatnio tu cisza. Mój m wczoraj wyjątkowo skończyła o 16:00, wiec wybraliśmy sie na spacer: tak, żeby chłopcy mogli pochodzić na nóżkach. Wczorajk widziałam panią z bliżniakami-2 chłopcy młodsi od naszych i cały czas grzecznie szli z nią za rękę...już chciałam za nią wybiec i sie zapytać jak to mozliwe??? choć moi tez kilka mies temu szli bez uciekania, a teraz są na etapie buntu-szczególnie Miłosz od kilku dni- nic mu nie pasuje-uffff

      zastanawiamy się nad wyeliminowaniem smoków (mają tylko do zaśnięcia), ale obecnie jesteśmy nadal na etapie nauki kupy na nocnik, więc boję się, że to może być dla nich za duże stresu

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam Jaroszke dawno Cie tu nie było u nas zimno i deszczowo kiedy bedzie to upragnione lato macie racje ZE FORUM zamiera pisac pisac

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kochane, meldować się i to już !





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej Kruszyna to forum chyba juz nikt nie odwiedza ,a szkoda fajnie było sobie pogadac

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej- u nas upał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Pamiętacie te nasze narzekania na ciągłe deszcze? teraz za gorąco od wczoraj mam plan wyprac wszystkie ubrania z domu-raz w roku robbię taki porządek. Wczoraj M przywiózł piasek do piaskownicy- i mam teraz 3 brudasów na ogrodzie poza tym mój M wczoraj wpoadł na pomysł, ze będzie biegał- o 23:00, bo wcześniej nie ma kiedy.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                No widzę że ten nasz wąteczek umiera
                no ale latem to zawsze tu cisza była


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  u nas tez goraco ,ale fajnie bo juz kazdy ma dosc tych deszczow Kasiakozmin to twoj maz nie ma co robic wieczorem jest wiele bardziej przyjemnych rzeczy ha ha ha ha niz bieganie

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    melchior- mąż pracuje do późna, więc myślałam, że marzy tylko o odpoczynku, a tu proszę- wysiłek inny niż bym się spodziewała

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Widze ze sie kilka mamusiek pojawilo no to i ja sie odezwe
                      U nas pogoda sie popsula i zastanawiam sie czy bedziemy mieli lato w tym roku...poza tym jutro wybieram sie do szwagierki i zostaje u niej na noc.Idziemy do kina a pozniej na drina Pierwszy raz spedze noc poza domem bez dziecka i mam nadzieje ze nie bede schizowac tylko dobrze sie bawic.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        DOTKA to życze miłej zabawy do białego rana .Kasiakozmin to w domku bedziesz miec sportowca . ....

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dotka miłej i udanej imprezki
                          A ja przed chwilką wypiłam dwa kieliszeczki nalewki malinowej(własnej roboty-robiłam ją będąc jeszcze w ciąży) i czuję się lekko wstawiona
                          U nas dzisiaj było 34st więc rozłożyłam małemu basenik w ogródku ale miał chłopak frajdę

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            czesc dziewczyny to i ja sie odezwe mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie haha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              u nas upałow ciag dalszy wrescie jakies lato osobiscie miałam dosc tych deszczowych dni masakra mamakarolka podzieliłabys sie ta nalewka

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej, hej
                                Widzę, że powoli powoli coś rusza a ja niestety od poniedziałku nie będę miała dla was czasu, gdyż wybieram się do pracy na razie na 5 godzin. bo nie wiem jak chłopaki sobie poradzą a nie mam z kim młodego zostawić bo babcia dopiero wraca 9 lipca.
                                Cypulek brzydko kaszle i ma katarek pół roku nam nie chorował i przy okazji zaraził mamusię i tatusia
                                U nas w cieniu 34st.masakra, a komarów na ogródku nie idzie wysiedzieć. Ale lepsze to niż ulewy





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X