Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    A tak w ogule to przywołuję do tablicy też Akinomb no i Dominiki Pietrzak daaaaaawno już też nie było.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Aniu a czemu Julek miał tylko 5 punktów Apgar?Alanek miał 9 ponieważ był bardzo siny a to dlatego,że miał chorobe sinica wybroczynowa-po kilku dniach mu przeszło.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        HEJ MARTI właśnie miałam napisać gdzie Jaroszka się podziewa,wpadła raz coś napisała i znowu zaginęła he he a wczoraj zapraszała mnie na wino


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Julek patrzył na bajki i zasnął ... żal mi bardzo tego chłopca
          Moja w lutym miała ostre zapalenie oskrzeli,nic tylko spała cały dzień tak jakby nie ona aż żal było patrzeć


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            A tak w ogule to przywołuję do tablicy też Akinomb no i Dominiki Pietrzak daaaaaawno już też nie było.
            Nie wiem co z Akinomb ale gadałam nie dawno z Dominiką i była w szpitalu i miała operację na gardło(o ile dobrze pamiętam)
            Widocznie jest zabiegana i nie ma czasu na Mc-choć ostatnio pytała co się dzieje.

            A ja już starłam kurze , pomyłam figurki , dzbanki i inne duperele.Okno umyte teraz tylko świąteczna żółta firanka do powieszenia.
            A w kuchni zmywanie bleee

            Tree zdrówka dla Juleczka ,cos ostatnio chorowity jest Oby to tylko przeziębienie nic więcej.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Colorka Julek chorowity ? Ostatnim razem był przeziębiony w grudniu
              To i tak sie cieszę, że wytrzymał tę najgorszą pogodę.

              Marti a no tyle dostał w pierwszej minucie. On był przenoszony dość długo, ja wody miałam zielone przez to, po urodzeniu długo nie słyszałam jak płakał. Ale w następnej otrzymał już 8 i po umyciu i ubraniu mąż mi go przywiózł. Położna powiedziała, że skoro go dali, a nie zabarali na obserwację to jest wszystko ok,obamietał się i jest w porządku.

              Aniu
              w końcu masz piękne suwaczki
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej dziewczyny

                U nas pochmurno

                ja juz szafi w kuchni pomyłam tylko mi ono zostało

                i w pokojach okna +drzwi


                damy rade hehe

                Kasia duzo zdrówka dla ciebie i chłopców i dla Julka i Marlenki

                Mój Dani dostał 9 pkt w pierszej minucie bo tez nie płakał i byl sinawy...po prostu z apózno sprawdzili ile mam rozwarcia i zrobili lewatywe mi na pełne..zero odpowiedzialności,ja zanim dosżlam na sale to czułam z ejuz cos nie tak i jak sie połozyłam tak urodzłam,ani ktg ani koszuli no nic,ledwo zdązyły odebrac ciamajdyw nosie maja pacjentki tylko na kawke i fajeczki co chwile biegaly

                ale niezła afera z tego wyszła ,dostały reprymende i nagane od ordynatora za niedopilnowanie pacjentki,całe szczęście z emały zdrowiutki i nic sie nie stało


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  Colorka Julek chorowity ? Ostatnim razem był przeziębiony w grudniu
                  To i tak sie cieszę, że wytrzymał tę najgorszą pogodę.



                  Aniu
                  w końcu masz piękne suwaczki
                  To w grudniu bylo? jejcia jak to leci

                  Właśnie coś mi tak kolorowo u Ani się zrobiło , a tu nowe suwaczki
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    witam Piękne Panie

                    dziś mam lenia c.d..
                    ale żyje już wyjazdem do Pl,może jutro albo w środę jedziemy do Polszy,nawet sie cieszę,bo się nastawiłam na ten wyjazd..dziś jemy to co mamy w lodowce
                    im mniej tym lepiej-mniej się zepsuje
                    pogoda piekna,Milenę dziś nie kładę do spania w ciągu dnia,bo wczoraj spala i obudziła się o 16:30 (nowy czas) a potem poszła spać po 22h,więc to nie jest normalne o tej porze,żeby szła spać..

                    Tree
                    nie jestem w temacie...ale Julek Ci się pochorował??
                    coś groźnego czy tylko przeziębienie??
                    anna suwaki fajne,od razu bardziej kolorowo w oczach
                    miłego dnia
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Czytam na raty i zapomniałam co miałam napisać...
                      Z tego co pamiętam
                      Tree zdrówka dla Julka... wiem co czujecie, bo moje Maciejko dopiero co do siebie dochodzi
                      Miss życzę udanej wizyty w PL
                      a moje dziecko jak nie moje dziecko, z reguły był grzeczny, pobawił się zabawkami na macie, albo w łóżeczku, a od kilku dnia jakby sfiksował... cały czas na ręku, nie mam już siły na mojego klocuszka... wydaje mi się, że wybija mu się dwójka i jedynki na dole też już lada chwila wyjdą... tak przeczuwałam, że długo nie miał żadnego ząbka a jak zaczną to wszystkie na raz...
                      Lecę, bo ja tu gadu gadu, a w kuchni bajzel, bo wzięłam się za wiosenno świąteczne porządki, okna już umyłam, ale kuchni nie zdążyłam podczas pierwszej drzemki Maćka...






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej
                        Tree widzę że Julcia coś dopadło ale i tak chłopaczyna w tym roku nieźle sie trzymał. duzo zdrówka
                        U mnie nawrót choroby no i Majka zakatarzona i mąz równiez, tylko Julka sie trzyma
                        Także nici z porzadków wiosenno światecznych


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Zrobiłam lodowca z przepsiu Silka,ciekawe jak będzie smakował,narazie sie chłodzi w lodówce, jak będziecie grzeczne to dostaniecie po kawałku



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej
                            Fajnie widziec ze Crejziwatek znowu odzyl
                            Tree ,Majek zdrowka dla waszych choroszkow,oby sie do swiat wykurowali...
                            U ans mpiekna pogoda ale wiatr porywisty i zaraz bede pewnie swoje gatki w ogrodzie zbierac...chce sie zabrac za mycie okien ale na jutro deszcz zapowiadaja wiec chyba nie mam po co sie wysilac...drzewa kwitna,wystarczy ze troche popada i znowu bede miec okna zaklejone zoltym pylem.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              suwaki fajne,od razu bardziej kolorowo w oczach
                              Tak u mnie też jest wiosna
                              DOTKA u Was kwitną drzewa? U nas dopiero są pąki.
                              MARTI dawaj tego lodowca


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Misska a no widzisz dziecię mi się pochorowało, dzisiaj z gorączką rano się obudził. Popołudniu spał 3 godziny i też wstał z gorączką 39,1 stopni
                                Dałam mu syrop, powoli przechodzi. Ma katar i słyszę delikatne pokasływanie, więc lada chwila i kaszel się pojawi.

                                Magda biedny Twój Maciuś z tymi ząbkami My dopiero przeboje mieliśmy przy trójkach, tak to był spokój

                                Kurcze mojemu ta gorączka nie spada po Nurofenie, a nawet jest wyższa o dwie kreski
                                Last edited by FamilyTree; 29-03-2010, 15:03.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X