Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piękny pokój dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    piękny pokój dla dziecka

    Chcę urządzić dla córki piękny pokój i szukam inspiracji. Zastanawiałam się również nad skorzystaniem z usług profesjonalisty, który zaprojektuje pokój oraz wykona szafki. Jestem z Gorlic i znalazłam taką firmę:xxxx Ktoś słyszał o nich? Może polecacie kogoś innego?
    Last edited by disne; 19-10-2020, 19:27. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: piękny pokój dla dziecka

    zajrzyj sobie tutaj na blog xxx są super pomysły na urządzenie mieszkania
    Last edited by disne; 19-10-2020, 19:27. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: piękny pokój dla dziecka

      Meble u dziecka są ważne, ale chyba ważniejsze jest dobre oświetlenie całego pomieszczenia. Nie ma tutaj miejsca na zbyt wielkie lampy, ale funkcjonalne i zimne jak te do nauki czy niewielkie i ciekawe xxx . Lampy pełnią też ważną rolę przy oświetleniu dodatków, mebli, podłóg, zabawek czy ścian. Warto chyba skorzystać z oferty projektanta wnętrz.
      Last edited by disne; 19-10-2020, 19:27. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: piękny pokój dla dziecka

        Obejrzyjcie sobie aranżacje i wtedy podejmijcie ostateczną decyzję.

        Skomentuj


          #5
          Ja pokój córki urządzałam sama i jestem bardzo zadowolona, wszystko zrobiłam dokładnie tak jak to sobie wyobrażałam. A jakie dodatki w pokoju dziecka są dla was niezbędne? U mnie nie mogło zabraknąć dużego fotela i obowiązkowe były welwetowe zasłony xxx
          Last edited by gagatka; 19-10-2020, 12:01. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Zgadzam się ze wszystkim, co piszecie. Od siebie dodam jeszcze, że warto zadbać o dekoracje i zasłonki w tkaninach dziecięcych np. w baśniowe wzory. Będzie pięknie.
            Last edited by gagatka; 26-10-2020, 13:17. Powód: reklama

            Skomentuj


              #7
              Dla dziecka ja uważam, pokój należy samemu urządzać. Kto lepiej zna własne dziecko jak rodzice.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Też uważam, że najlepiej samemu urządzić pokój dla dzieci. Ja właśnie jestem w trakcie urządzania pokoju dla syna i dużo pomysłów znajduję czytając poradniki xxx Nie podobają mi się gotowe sklepowe aranżacje, ale chętnie korzystam z różnych podpowiedzi na blogach wnętrzarskich.
                Last edited by gagatka; 25-02-2021, 17:23. Powód: reklama

                Skomentuj


                  #9
                  Ja też szukałam inspiracji w necie, kiedy urządzałam pokój dla córki. Na stronie xxx nie ma stricte artykułów o designie ale natknęłam się tam na wpis o śnie dziecka i o tym jak powinien wyglądać pokój dziecka, żeby dobrze mu się spało. Polecam ciemne zasłony i przytłumione delikatne światło z nocnej lampki. U nas robi klimat i córka dobrze spi. Niespokojny sen dziecka nas nie dotyczy
                  Last edited by gagatka; 25-02-2021, 17:23. Powód: reklama

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X