Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta proteinowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    pytanie do colleen o MM

    colleen co pijesz na ciepło zamiast herbaty
    czy np. zielona herbata jest dozwolona??? bo nie mogę znaleśc nic na ten temat


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      majajula ja piję zieloną i czerwoną herbatkę Piję też kawę z mlekiem
      0,5% ale nie codziennie. To uważam za sukces bo mogłam 3-4 wypić.
      No i wodę niegazowaną. I jak Ci idzie ?

      Ja mam -3kg byłoby więcej ale tłusty czwartek dał mi w kość

      Skomentuj


        #18
        jeszcze trudno powiedzieć w czwartek sie ważymy mam nadzieję że 0,5 kg zleciało bo po spodniach czuję że jest spoko

        wiesz bardziej mi zależy na spadku wagi męża (waży 105kg)
        a ja to tak żeby mu smutno nie było bo ja w normie ważę 58kg

        a to spoko z tą zielona herbatą bo czerwonej nie mogę bo karmię


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #19
          Cześć bardzo mnie zainteresowała dieta MM. Mam zamiar ja wypróbować mam nadzieję że chociaż trochę schudnę, ponieważ nie mogę już na siebie potrzeć.Może któraś z Was ma jeszcze jakieś rady?POZDRAWIAM

          Skomentuj


            #20
            mama przede wszystkim pozytywne nastawienie do swojego ciała
            Trza być cierpliwym. Jednym tracenie kilogramów łatwo przychodzi innym
            (czat. nam) nie i trzeba się troszkę poświęcić.
            Będziemy się wspierać

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
              dziewczyny pozbyłam sie 3 kg, ale dołączyłam do swojej dietki tabletki BIO CLA z zielona herbata.REWELACJA!!!
              Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego suplementu, bardzo lubię zieloną herbatę, więc może to jest jakieś rozwiązanie dla mnie....

              Skomentuj


                #22
                Dziewczyny ja mam fajną dietę, bardzo rygorystyczna ale działa. Wprawdzie odchudzałam się jeszcze grubo przed ciążą ale schudłam 10kg. w 2 tyg. To dieta odchudzająco-oczyszczająca. Jej podstawą jest koktail proteinowy - serwatkowy. Jest naprawdę rewelacyjna i jak ją zastosujecie tak jak est napisane to gwarancja 8kg. w 2 tyg.Ale odpoda jedzenie słodyczy, owoców, węglowodanów - czyli chleba, makaronów itd...Mam ją zapisaną na kompie. To dieta Davida Kirscha. Jak ktoś chce to może mi podać adres mailowy na priv i Wam ją prześlę do wydrukowania...
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  O nie, tak dużo kilogramów w tak krótkim czasie... A efekt jo-jo??

                  O nie, tak dużo kilogramów w tak krótkim czasie... A efekt jo-jo??
                  Nie chce mi się wierzyć, że się bez niego obędzie... ! Hmm, nie jestem otyła ani okrąglutka, wiecie o co chodzi... Wiadomo jednak, że w pewnym wieku trzeba walczyć z oponką na brzuchu, wachlarzami na rękach i tym wstrętnym cellulitem, który w moim przypadku jest dziedziczny. Dlatego poważnie rozważam branie bio cla, bo może szybciej pozbyłabym się tych wszytskich problemów, tym bardziej, że ćwiczę sporo.
                  Last edited by giga_ma; 27-02-2009, 12:50.

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja dzis zaczelam diete proteinowa,no i mam nadzieje,ze zobacze jakis efekt...Po ciazy mam ok 20 kg to zrzucenia Prosze o wsparcie Pozdrawiam wszystkie walczace

                    Skomentuj


                      #25
                      Na mnie możesz liczyć, możemy się wspierać w tej walce o piękną sylwetkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Dzieki giga_ma Razem bedzie razniej A Ty dajesz rade? U mnie byla zalamka przewaznie po 3 - 4 dniach,ale teraz nie odpuszczam Lato idzie,stare szlowe ciuszki czekaja

                        Skomentuj


                          #27
                          Hmm, nie zastanawiam się nad tym, czy to męczące.. Wiem czego chcę i tego się trzymam. Przecież niczego robić nie musimy.., to kwestia tego, że chcemy czuć się dobrze ze swoim ciałem. Wiem, że jeśli osiągnę swój cel, w postaci utraty wagi- lub ujędrnienia sylwetki, wzmocnienia mięśni, to będę lepiej czuła się sama ze sobą. Wysiłek fizyczny sprawia mi radość, daje satysfakcję. Zdecydowałam się na zakup bio cla z zieloną herbatą, jeśli chcecie, to będę Was informować co i jak, jak na mnie działają, jak się czuję, itd., itp.

                          Dalajla, 3mam za Ciebie kciuki!

                          Skomentuj


                            #28
                            Super masz podejscie Ja przezylam jakos 3 dni,4 dzien sie konczy wiec chyba bedzie ok.A z reszta jestem lzejsza o 1,5 kg i to tez motywuje
                            Bardzo prosze o informacje jak Ci idzie.

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez giga_ma Pokaż wiadomość
                              O nie, tak dużo kilogramów w tak krótkim czasie... A efekt jo-jo??

                              O nie, tak dużo kilogramów w tak krótkim czasie... A efekt jo-jo??
                              Nie chce mi się wierzyć, że się bez niego obędzie... ! Hmm, nie jestem otyła ani okrąglutka, wiecie o co chodzi... Wiadomo jednak, że w pewnym wieku trzeba walczyć z oponką na brzuchu, wachlarzami na rękach i tym wstrętnym cellulitem, który w moim przypadku jest dziedziczny. Dlatego poważnie rozważam branie bio cla, bo może szybciej pozbyłabym się tych wszytskich problemów, tym bardziej, że ćwiczę sporo.
                              No tak dużo i nie było efektu jojo Naprawdę jest dobra ale początki trudne.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                #30
                                Żyję bardzo intensywnie, mam wiele obowiązków, także chyba taka dieta nie byłaby najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku, ale może ktoś inny się skusi... No i co najważniejsze, nie mam potrzeby zrzucenia aż tylu kilogramów...

                                Obiecuję, że będę informować co i jak. Jutro pierwszy dzień z zieloną kapsułką;D

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X