Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy gra tutaj ktoś na konsoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy gra tutaj ktoś na konsoli

    Ewentualnie na komputerze? Jakie gry polecicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

    To zależy co lubisz. Strzelanki, gry przygodowe, strategiczne?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

      Nie za bardzo mam czas by grać na konsoli, chociaż chłopak zagrywa się czasami w jakieś wyścigówki, ale mnie to nie kręci, ja najczęściej jak już to sobie odpalam pasjans.pl i pykam chwilkę - bardzo mnie to uspokaja. Strzelanek nigdy nie lubiłam już prędzej jakieś przygodowe.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

        Konsola świetna sprawa bo nie trzeba się zastanawiać czy gra nam pójdzie czy nie ^^.
        telefonia internetowa

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

          Ja po pracy czasem siekam w piłkę nożną i czasem NFS.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

            Nie lubię konsoli, jest o wiele łatwiej grać online, na przykład lubię gry dla dwóch Ogień i woda - i nie kupuję konsoli

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

              Dla wszystkich miłośników fascynującej arkady za dokładność i rozwój pamięci, nowy test gry Papa Louis - http://gry.papagames.org: Taco Mia to kawiarnia meksykańskiej kuchni. Plotka o chrupiącej złocistej tortilli z soczystym, aromatycznym nadzieniem, przypalonymi przyprawami i niesamowitym sosem, rozrzuconym po dzielnicach i nie ma końca dla tych, którzy chcą spróbować! Główny twórca pyszności nie poradzi sobie z napływem, powalony w poszukiwaniu pomocy. Będzie uczyć wszystkie sztuczki, ale nie wszyscy!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

                Nie znam się, ale w sieci można sporo informacji znaleźć o grach, więc to chyba nie powinno być trudne.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

                  No to chyba byloby warto napisac jaka konsole masz, bo bez tego to sobie mozemy polecac gry.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

                    Gra ogień i woda jest dostępna dla dwóch graczy. W tej grze chłopiec działa jak ogień, a dziewczynka będzie musiała grać w wodę. Ta para, czyli dwa elementy ognia i wody w całej grze, musi pokonać różne trudności. Gry woda i ogień składa się z wielu poziomów. Na każdym poziomie występują trudności związane z tymi elementami. Na niektórych etapach gry konieczne jest zastosowanie logiki do rozwiązywania trudnych problemów. Są poziomy, gdzie potrzebna jest zręczność graczy. Ta gra jest prawdziwym znaleziskiem dla graczy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy gra tutaj ktoś na konsoli

                      Konsola to dobry temat dla facetów. Osobiście nie przepadam za grami, ale wyjątek stanowią gry dla dzieci https://kizi-mizi.pl/gry-dla-dzieci te przynajmniej uczą przez zabawę

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X