Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś na uspokojenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Coś na uspokojenie

    Kocham swoje maluchy i męża ale czasami doprowadzają mnie do "białej gorączki". Chcę się podratować jakimiś łagodnymi tabletkami uspokajającymi, poradźcie proszę co jest skuteczne ale nie ogłupiające bo nie chcę się w ogóle wyłączyć tylko nie irytować się na dzieci i cały świat co czasami mi się zdarza.
  •    
       

    #2
    Płotka jedynie co kupisz bez recepty to jakieś ziołowe. Pani mgr w aptece pewnie coś Ci doradzi. Jeśli chcesz coś mocniejszego to musisz się skontaktować z lekarzem.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      konsultacja jak najbardziej ze specjalistą, nie ma co, a ziołowe mogą Ci w ogóle nie pomóc się wyciszyć, ale kto wie, jest mnóstwo "lajtowych" uspokajaczy (nie utożsamiać z psychotropami), ale na receptę - to cholernie indywidualna sprawa...

      Skomentuj


        #4
        Nawet jesli ziołowe preparaty mają mieć tylko efekt placebo to i tak super
        bo się dziewczyna wyciszy
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Mnie właśnie chodzi o ziołowy preparat bo nie jest ze mną aż tak źle żebym musiała sięgać po chemię. W aptece byłam i tyle tego jest do wyboru ,że postanowiłam się najpierw poradzić innych bo zawsze mam wrażenie ,że w aptece próbują wcisnąć nie koniecznie coś najskuteczniejsze tylko najdroższe.

          Skomentuj


            #6
            Płotka jesli chodzi o coś konkretnego to niestety nie poradzę, bo nie zazywam takowych środków. Ale przeczytaj skład, czesto jest tak,że te droższe preparaty mają wieksze stężenie pewnych substancji a co za tym idzie są bardziej skuteczne. A czasami jest tak jak piszesz... droższe nie musi być lepsze, niestety.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              Moja mama persen kupuje wlasnie po to by sie wyciszyc, bo tez potrafimy byc dla niej irytujacy i pomaga =) moja siostra to lykala jak byla na skraju zalamania nerwowego przez swojego bylego chlopaka i tez w sumie jej pomoglo
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dobre tabletki na uspokojenie powinny mieć w składzie walerianę i melisę, z dziurawcem nie polecam bo można dostać przebarwień skóry od słońca.Zapytaj w aptece o takie zwykłe tabletki na uspokojenie w takim plastykowym słoiczku z niebieskim zamknięciem, są chyba niedrogie.


                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez Płotka Pokaż wiadomość
                  Mnie właśnie chodzi o ziołowy preparat bo nie jest ze mną aż tak źle żebym musiała sięgać po chemię. W aptece byłam i tyle tego jest do wyboru ,że postanowiłam się najpierw poradzić innych bo zawsze mam wrażenie ,że w aptece próbują wcisnąć nie koniecznie coś najskuteczniejsze tylko najdroższe.

                  Może kup sobie Neospazminę - ziołowy syrop bez recepty - kiedyś piłam i pomagał...

                  Skomentuj


                    #10
                    ja zażyłam 2 perseny jak brałam ślub pomogły

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja tez moge persen polecic

                      Skomentuj


                        #12
                        leki na uspokojenie wzięłam dwa razy w życiu:
                        pierwszy (nie wiem jaki-mama mi dała) na maturę ustną: ale mnie ogłupił,dziwnie się czułam- taka wyluzowana, obojętna (całe szczęście, że zdałam na 5)
                        drugi raz jakiś czas temu, gdy mój synek Julian doprowadził mnie granic wytrzymałości, wzięłam PERSEN - pomógł mi się wyciszyć, spojrzeć na sytuację inaczej, rzeczywiście pomógł,
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #13
                          Ja polecam Validol

                          Skomentuj


                            #14
                            a moze poprostu zrob se wolne od nichjesli jest taka mozliwosc.
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              persenu nie bralam ale z czystym sumieniem moge polecic KALMS.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X