Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak często się kochacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Sex-jak Czesto Sie Kochacie

    ja z partnerem przed porodem kochalismy sie nawet do 5 razy dziennie,a teraz Raz ,mysle ze wszystko juz niedlugo wroci do normy,

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Kurcze czytam waszy wypowiedzi i niektorym zazdroszcze bo ja przed ślubem to bylo czesto bardzo.... teraz po porodzie sporadycznie a ze znowu zaszlam w ciąże to juz wogole , jak sie nam zachce raz na tydzien albo na dwa to juz sukces ...... u mnie zmeczenie daje mi we znaki i szybko zasypiam niz figluje z mezem
      Katarzyna

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez julcia3101 Pokaż wiadomość
        ja z partnerem przed porodem kochalismy sie nawet do 5 razy dziennie,a teraz Raz ,mysle ze wszystko juz niedlugo wroci do normy,
        Tylko pozazdrościć takiej ochoty

        My kochamy się kilka razy w tygodniu (jest tydzień że 4-5 a jest że 2 razy)
        czyli różnie

        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #34
          Zazdroszczę wam bo u nas to raczej dzieje się coś w weekendy i to nie zawsze...

          Skomentuj


            #35
            Sex

            Po ślubie to ciężko by zliczyć na okrągło w każdej wolnej chwili,aż do poczęcia małej wtedy trochę na początku przystopowaliśmy, bo nie wiedzieliśmy co i jak i nie chcieliśmy dziecku zrobić krzywdy, mąż też się trochę obawiał czy tak można normalnie. Potem dowiedzieliśmy się, że z ciążą jest wszystko ok. i kochaliśmy się do samego rozwiązanie i to dosyć często 4-5 razy w tygodniu. po narodzinach już tak zostało. A teraz w drugiej ciąży jest podobnie, dopiero teraz od 34 tc. od czasu do czasu zdarza się rzadziej ale to tylko dlatego, że czasami gorzej się czuje, ale i tak takich przyjemności nie należy sobie odmawiać. Kobieta przecież potrzebuje czułości nawet, a może zwłaszcza gdy jest w ciąży.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              #36
              U nas też jest różnie. Bywa, że kilka dni z rzędu raz lub dwa razy dziennie a potem tydzień czy dwa odpoczynku.


              Skomentuj


                #37
                Napisał colleen
                to poproszę o receptę na takie chęci.
                Moje libido jest rzędu minusowego i nie wiem jak sobie z tym poradzić
                Mąż zaczyna myśleć, że już mnie nie interesuje.
                Po porodzie jest tak kiepsko... fakt mam obawy przed zajściem w ciąże
                ale żeby aż tak??
                Może jakiś afrodyzjak by się przydał??


                U mnie niestety to samoRaz w tygodniu...Ja po prostu jak się kłade to jestem tak zmęczona,że marzę tylko o spaniu...Ale nieraz jak przysypiam to mąz potrafi mnie rozbudzić

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak często się kochacie?

                  Ja bym mogła kilka razy dziennie nawet.... ale mój mąż jakiś mało wymagający jest...raz na dwa trzy dni:/ i jemu to wystarcza..... czasami mam wrażenie że nie jestem dla niego atrakcyjna.... chociaż przed ciążą mógł sie ze mną kochać codziennie.... tyle ze w ciązy ze względów zdrowotnych nie moglismy.... i chyba juz teraz nie odczuwa takich potrzeb jak kiedys.... a nawet jesli to jest to zwykly małżenski seks...bez zadnych finezji i wielkich uniesień:/



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak często się kochacie?

                    Moj maz ma niewyzyte checi bo, on moglby zawsze. ja z kolei najwieksza ochote mam popoludniu, kiedy niestety jest jeszcze w pracy, a nasz synek ma popoludniowa drzemke. a wieczorem jestem juz zmeczona (na dodatek teraz w ciazy tylko bym spala) i zazwyczaj zasypiam razem z maluszkiem. ale ogolnie lubimy nasze chwile sam na sam:P i do tej pory kochalismy sie dosc czesto, zdazalo sie ze nawet codziennie! zwlaszcza przed ciaza!jjedyne chwile kiedy musielismy sobie odpuscic to byly ze 6 tyg po porodzie!potem nasze zycie intymne powoli nabieralo tempa!mam nadzieje ze jak skonczy sie 1 trymestr sily powrocaD
                    pozdrawiam


                    [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak często się kochacie?

                      Z moją ochotą na sex jest tragiczniePodobdo kobiety po porodzie tak mająno ale tyle czasuMoje najmłodsze ma 3 latka.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X