Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzisiaj tylko kotlety mielone,ziemniaki sos z cebulka i surowka z kiszonej kapuchy
    Zdjecia Hani i Szymka

    Hania ur.06.01.2003
    Szymcio ur.07.05.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Dawno mnie tu nie bylo
      Dzis byl ryz z miesiem mielonym i sos pomidorowy - takei goalbki bez kapusty A na jutro rosołek, piers w kurczaka marynowana w piwie z przyprawa gyros , ziemniaki pieczone i warzywka w sosie smietanowym ( mrozonka ).

      Skomentuj


        Dziś gołąbki i ziemniaki

        Skomentuj


          wznawiam wątek:
          szukam inspiracji kulinarnych, natchnienia, bo coś mnie ostatnio leń i monotonia ganiają w kuchni

          u mnie dzisiaj ziemniaczana z pomidorami (taka pomidorówa jarzynowa z ziemniakami)
          a na drugie karkówka duszona w sosie własnym, młode ziemniaki i mizeria
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            obiadek

            U mnie dzisiaj gołąbki bez kapusty w sosie pomidorowym i ziemniaczki.Ale nie mam pomysłu na jutro.

            Skomentuj


              Agnes a z czego robisz te golabki ze jecie je jeszcze z ziemniakami ?
              U nas dzis tylko ogorkowa

              Skomentuj


                u mnie też jak gołąbki w sosie pomidorowym to ziemniakami zajadamy,
                gołąbki w kapuście oczywiście bo bez kapusty jeszcze nigdy nie jadłam
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  U nas jak golabki to tylko jako osobne danie. Nie jemy ryzu/kaszy z ziemniakami

                  Skomentuj


                    Ja jak robię gołąbki to do mięska nie dodaję kaszy ani ryżu tylko tak jak na mielone jajko i bułkę tartą i zamiast sosu pomidorowego robię sosik śmietankowy i też jemy z ziemniakami. To taki przepis wyniesiony z domu rodzinnego.

                    Skomentuj


                      Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                      U nas jak golabki to tylko jako osobne danie. Nie jemy ryzu/kaszy z ziemniakami
                      no niby logiczne, że jak ryż to nie ziemniak, ale w tym przypadku smakuje fajnie gołąbek z sosem pomidorowym, przynajmniej u mnie, bo w gołąbkach ryżu jest niewiele a więcej mięsa

                      a gołąbków w sosie śmietanowym nie jadłam
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        gołąbki

                        No my zawsze jemy z ziemniakami a ryżu mało więcej mięska.Zrobiłam bez kapusty bo akurat nie miałam zreszta moj starszy synek zabardzo nie lubi z kapustą.

                        Skomentuj


                          to może tutaj....
                          potrzebuję informacji praktycznych co do przygotowania lazanii
                          a mianowicie makaronowe płaty gotować? jak długo?
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Dziewczyny odświeżam wątek,gdyż brakuje mi pomysłów na obiad,piszcie co Wy serwujecie akurat dziś na obiad...

                            u mnie dziś barszcz czerwony (z buraków) z jajkiem i ziemniakiem.
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ja mam dzisiaj zupę kalafiorową i pierogi ze serkiem

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                U mnie dzis zupa szczawiowa i osobno ziemniaczki duszone z cebulka..
                                Zdjecia Hani i Szymka

                                Hania ur.06.01.2003
                                Szymcio ur.07.05.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X