Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ach ta miednica....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ach ta miednica....

    witam.od jakiegos czasu ma problemy z miednica i nogami.......nie wspomne o tym ze puchne cala.bol jest nie do zniesienia,masci nie pomagaja.najgorzej jest jak mam isc spac,wierce sie bo nie potrafie dluzej niz 10minut lezec na jednym boku,czasem czuje sie jak zombi bo nie spie.posladki bola,uda bola,nie idzie ani chodzic ani lezec a to dopiero poczatek 32tygodnia.mialyscie tez tak dziewczyny?a moze znalazlyscie jakies rozwiazanie...pozdrowki..
    brzusi...
  •    
       

    #2
    uroki zaawansowanej ciąży. Rada..... poród. Potem wszystko minie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Ja od jakiego 18 tygodnia miałam problem nie z bólem, ale z drętwieniem bioder głównie, i kolan, też nie mogłam spać. Teraz został tylko problem z kolanami, budzę się czasem nawet 5, 6 razy w nocy, ale na to chyba się nic nie poradzi, trzeba przeczekać po prostu do porodu i tyle... Taki już nasz słodki los na szczęście dzieciątko wszystko wynagrodzi samą swoją obecnością A z maściami nie eksperymentuję, bo wszystkie mają cośtam czego się nie powinno używać podobno,


      Skomentuj


        #4
        ja czasem kladlam sie na brzuchu, tak ze nogi lezaly na jednej zwinietej koldrze , brzuch zwisal i lekko opieral sie o materac, a barki i piers na drugiej zwinietej koldrze,(troche mi niewygodnie w biust bylo ,ale co tam cala reszta odpoczywala) ,mazylam o lozku z dziura na brzuch

        Skomentuj


          #5
          o matko Pieczulka, pierwszy raz o takiej pozycji słyszę Ale ja też nie raz marzyłam o łóżku z dziurą tym bardziej, że ja kocham spanie na brzuchu
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            hehe to tak jak ja, zawsze tylko na brzuchu mogłam zasnąć, czasem nawet budzę się w nocy bo instynktownie przez sen próbuję się wywinąć na brzuch, ale nie bardzo mam taką możliwość


            Skomentuj


              #7
              Ja bardzo dlugo spalam na brzuchu, bo inaczej bym nie zasnela. Teraz zeby zasnac przybieram jakas extremalna pozycje, ale jej minus jest taki ze mnie skurcze w udach lapia te z lydek wyleczylam cwiczeniami xD Odkad zaczelam regularnie cwiczyc skurcze lydek minely.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja też zaczynam puchnąć a szczególnie jak jest ciepło, ale nic nie poradzimy trzeba przeczekać.
                Ja jak już jest mi bardzo źle to leję do wanny letnia wodę i wchodzę do niej na kilka minut. Pomaga na troszkę.

                Skomentuj


                  #9
                  Mnie czasami budzi ból miednicy w nocy, przewracam się wtedy na drugi bok. Poza tym strasznie cierpnie. Nieraz prawie całkiem brak mi w niej czucia.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja jestem dopiero na początku 19 tygodnia i też dokuczają mi bóle miednicy zwłaszcza jak troszke pochodze. Próbowałam różnych maści, ale nic nie pomaga
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witam!Mam bardzo ważne pytanie związane z ciążą!Na dzień 15.05.09r jestem w 7 tygodniu ciąży z drugim dzieckiem.14.05.byłam u ginekologa aby to potwierdzić i z USG oraz sondy dopochwowej okazało się,że jest pęcherzyk płodowy lecz nie ma widocznego zarodka,a do tego po lewej stronie jest torbiel około 5cm.Kolejną wizytę kontrolną mam 21.05.09r.również będzie USG.Czy mam powody aby zacząć się już martwić,przejmować?Co do torbiela to już w internecie przeczytałam,że może zniknąć w 13-16 tyg.ciąży,a czy to,że w 7tyg.nie widać zarodka to jest normalne?Proszę o odpowiedz i Dziękuję z góry!Mój e-mail (Julia2401@gazeta.pl).

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X