Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    śliczne te wasze dzieciaczki

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też jeszcze zdążyłam w czerwcu. Urodzilam 30 śliczną 56 centymetrową Juleczkę, która ważyła 3150g A jakich "rozmiarów" były Wasze maleństwa?

      Skomentuj


        Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

        Skomentuj


          znalazłam w necie
          http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

          Skomentuj


            sliczna historyjka,wzruszajaca
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
              a mogą być z 19 maja?
              Jak najbardziej! zapraszam wszystkie mamusie których skarby urodziły się w maju.Piszcie jakie są , jak się rozwijają i jakie poczyniły postępy.POZDRAWIAM

              ___________________________
              DAWIDEK - 5 MIESIĘCY I 21 DNI
              [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

              url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

              Skomentuj


                Moje maleństwo miało 49 cm i ważyło zaledwie 3 kg ale za to teraz przybiera pięknie, jest dużym przystojniakiem.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj

                •    
                     

                  pociechy z kwietnia 2008

                  Witam, poszukuję szczęśliwych mamusiek z kwietnia tego roku, sama urodziłam 3 kwietnia o godzinie 7.00 śliczną dziewczynkę - Amelkę, waga 3780, długość 56cm...rodziłam w szpitalu w włocławku....proszę piszcie do mnie o swoich przeżyciach, o swoich pociechach, jak się rozwijają...moja córunia jest bardzo energiczna, w miejscu nie można jej utrzymać, raczkuje i wstaje przytrzymując się różnych obiektów, mam wrażenie że niedługo będzie chodzić...a co z waszymi maluchami? pozdrawiam i oczekuje na odpowiedzi...

                  Skomentuj


                    Witam ja tylko sie przywitam i wpadnę na dłużej wieczorkiem

                    Dziubdziunia sliczny poscik ,wzruszajaca historia

                    pozdrowionka
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      witam!
                      Dziasiaj Marysia przewróciła się z brzuszka na plecki umiała tylko z plecków na brzuszek. sama chciała jeść kaszke. wszędzie ją miała , nawet we włoskach. musiała zbadać co jej daje.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        myślałam że sobie popisze a tu nikogo nie ma




                        Skomentuj


                          hej Monia! ja jestem możemy sobie popisac
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Ja JEstem
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Widze, że nasze bobaski są prawie w identycznym wieku Jak tam Marysia, siada już??
                              Natalka - 24 lipca 2008r.

                              Skomentuj


                                Jak tam minął dzień dziewczyny?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X