Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    może spróbuj nowy smak ?
    może mu się znudiły banany ?
    czasem tak jest,mój starszy syn był taki.
    gdy się kończyło jedno opakowanie to następne miało już inny smak
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      Samych radosci i duzo sloneczka dla Kubusia na 7 miesięcyPiekny prezent dla rodziców, ze syncio sam siedzi. U nas juz coraz lepiej z tym siedzeniem, ale Franek jeszcze ucieka na boki, jednak sam sie juz podpiera jedna raczka, wiec pewnie lada dzien usiadzie sam. teraz spi jak aniołek, bo przed spaniem mielismy mala awarie. Za duzo kaszki zjadl i troszke zwymiotowal, ale co dziwne jak go przebralam, to mimo, ze oczka mu sie zmykaly, to chcial dalej jesc. Wlasnie mam pytanko dziewczyny, ile jedza i co jedza Wasze dzieciaczki w ciagu dnia. Moze ja mu za duzo podaje i przez to zwymiotowal. Juz sama nie wiem. raz mu sie tylko zdazylo wczesniej, jak to nieszczesne jajko mu stanelo w gardelku. Do tego duzo pije, wiec myslalam, ze wszystko w porzadku.
      No nic uciekam, bo zmeczona jestem troszke. Duzo spacerowalismy dzisiaj, bo wiosna zawitala na dobre.
      Agaciade zazdroszcze wyjazdu do Polski, my dopiero w sierpniu mamy zamiar jeczac na roczek malego. Dziadkowie pewnie nie moga sie doczekac wnusiaA jak jedziecie, a moze lecicie?
      Spokojnej nocy
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        NO wlasnie on jest ciezki do kaszek wogole ich nie lubi.

        Skomentuj


          Hej

          Ewelinko moja piję do tej pory na noc mleko z kaszą.Ale jak będzie starsze nie wiem co jej podawać.Może kanapeczki?

          Amelka broi na całego , ach jakie to żywe dziecko.Już w brzuchu dawała znak o sobie i jej tak zostało.Jest wszędzie , raz tu , raz tu.Polubiła strasznie książeczki i uwielbia je przynosić siadać na kolana i przewracać strony
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Hej dziewczyny
            Izabell ma rację jeszcze nie widziałam żadnego maluszka bez zębów-ząbki wyjdą prędzej czy póżniej
            Moja Ami też uwielbia przewracać strony bajek z radością powtarza:baja i jest spokój ok.20 min
            AMELKA UR.27.03.2008

            Skomentuj


              Hello dziewuszki
              dawno mnie nie było tyle sie działo ,teraz ciepło to wybywam na spacerki ile sie da
              Izunia mój tez broi na całego noi lubi książeczki zwłaszcza drzec

              chodzenie raz lepiej raz gorzej ale do tyłu to całkiem niezle ucieka hi hi tak jak Twój Pieczulka
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                Witam mamuski,zajrzalam sobie tu na chwilke do was bo film ogladam i akurat reklama jakas leci w przerwie Moj urwis ksiazki to najbardziej lubi gryzc...ostatnio cos zaczyna zwracac uwage na zdjecia dzieci w gazetachitp.ale fajne miny robi jak mu sie tlumaczy ze to jest dzidzia i co dzidzia na zdjeciu robi.On jest taki pocieszny ten moj maluch ze coraz czesciej mam ochote na drugiego...dobra zmykam juz,milego wieczorka wam zycze wszystkim,buziole

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie mnie też długo nie było zokusia mam nadzieję że z Kewinkiem już wszystko dobrze
                  jak chodzi o przegrzane i przesuszone mieszkanie to to jest prawda, mój Kryspinek na szczęście sam zasygnalizował żeby zmniejszyć temperatuyre w domu. jak miał miesiąc to byłam już taka wykończona jego ciągłym jenczeniem że pojechalam z nim do mamy na kilka dni(niby córe z ferii zabrać), tam było chłodniej bo nie spodziewali się nas i nie było podręcznikowych 23 stopni, okazało się że moje dzieciątko to anioł który spi prawie cały czas muszę przyznać że odpoczęłam a po powrocie do domu obniżyłam temperature do 19-20 i jest świetnie, a wilgotność najbardziej mu odpowiada jak jest w okolicach 70%.
                  teraz smacznie śpi a ja mam chwile dla siebie
                  piszcie co u Was i Waszych maluszków
                  karmicie jeszcze piersią? często maluszki jedzą?
                  a jak wiosna u Was?
                  pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy

                  Skomentuj


                    Mój Kotek właśnie też zasnął przy cycusiu - i tu odpowiedz - Tak dalej karmie piersią Kevin je często i dużo, choć ostatnio próbuje mu robić nieco dłuższe przerwy między karmieniami, bo on mi potem strasznie ulewa.. po jednym karmieniu dobrze mu sie nie odbije a ten zaś mi jęczy i cycusia szuka, przy okazji robiąc mi malinki na rękach albo śliniąc mi buzke, tudzież swoją rączke tak intensywnie ssie, że jest calusi obslimtany

                    A właśnie Wasze dzieciaczki też sie tak ślinią?
                    Bo Kevinek tak jak na początku zero ślinki na brudce to teraz cały mokry hehe Mama mi mówi, że to może sygnał, że wcześnie mu sie ząbki zaczną wyzynać.. ale pożyjemy zobaczymy

                    Wiecie jedno co mnie martwi.. to, że ta pogoda taka usra..na :P ani wyjśc ani nic..:/ śnieg, deszcz... ehhh GDZIE TA WIOSNA???

                    Aha no i mam pytanko.. czy wiecie ile musi być przerwy po chorobie aby można było iść z dzieckiem na szczepienie?
                    Bo raz słyszałam, że 2 tygodnie- raz, że 1,5 miesiąca.. i teraz nie wiem, bo wyszliśmy 2. marca ze szpitala a 19. marca mamy iśc na szczepienie..
                    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                    Skomentuj


                      Witam wszystkie Mamusie

                      Na początek najważniejsza rzecz: w niedzielę zaglądam do buźki Agatki a tu mała prawa dolna jedyneczka rośnie bardzo się cieszę,bo nie miała żadnych złych objawów - nic. Mam nadzieję, że pozostałe ząbki też będą wychodziły tak bezboleśnie.

                      Z moją nogą już lepiej więc wczoraj nawet wybrałam się z mężem do Warszawy (miał wyjazd służbowy, no ale chociaż moglismy trochę więcej czasu razem spędzić) i Agatka wypróbowała nowy wózek - spodobał się bardzo i mi również, jest bardzo wygodny.

                      Też jadę z Agatką do babci (nie widziała jej już ponad 2 miesiące) do Szczecina w piątek, zostaniemy na tydzień, więc obie babcie i ciocie będą mogły się nacieszyć.

                      Pozdrawiam i życzę miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ewelinkaaa7 Pokaż wiadomość
                        NO wlasnie on jest ciezki do kaszek wogole ich nie lubi.
                        może spróbuj kaszki ze słoiczka ?
                        Adaś nie zje mi kaszki robionej z paczki pomimo że ta sama firma i smak.woli tą samą ze słoiczka.dla mnie jescze lepiej bo tylko podgrzeje i mam posiłek
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          izabell1203 mój Adaś w brzuszku to było złote dziecko,grzeczniutki,cichutki - pewnie zbierał siły na ten świat Teraz brakuje mi oczu żeby go upilnować.Zaczął raczkować 10 lutego i wszędzie go pełno-kable gdzie może wyciąga i gryzie,je węgiel z kominka(opracował metodę jak pokonać naszą blokadę ),o serwecie na stole mogę zapomnieć,bo tylko fruwa.Po spokojnej Julii takie sreberko daję nieźle nam się we znaki
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            Hej,
                            Asiu ach te dzieci , każde inne
                            Amelka dziś w nocy płakała , niewiem od czego.Po wypiciu herbatki i mleka poszła spać ale tylko na godzinkę A ja nie wyspana

                            Pogoda okropna!!!!!!!!Pada , wieje , a więc nici ze spaceru
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                              LOGIN: IMIĘ WIEK DZIDZIA DATA UR. MIEJSCOWOŚĆ

                              Nusiak: Ania 25 Julia 12.01.08 Wrocław

                              Froch: Ewelina 26 Milenka 19.01.08 Kraków


                              Silek7: Anna 27 Damian 28.02.08, Sylwia 03.05.00 Gubin

                              Colleen: Anna 25 Juliusz 10.03.08 Katowice

                              Izabell1203: Iza 21 Amelka 12.03.08 Gdynia

                              Ewulka25: Ewa 25 Gabrysia 12.03.08 Szkocja

                              Edysob: Edyta 28 Patryk 13.03.08 Tychy

                              Dziubdziunia: Aga 21 Kuba 17.03.08 Warszawa

                              Pieczulka: Dorota 25 Gabryś 22.03.08 Gdańsk

                              Pinklady: Sylwia 30 Szymon 28.03.08 Legnica

                              Patiew: Patrycja 21 Kinga 30.03.08 OSW


                              Marzenaz23: Marzena 23 Kuba 03.04.08 Nowy Sącz

                              meggi_w:
                              Magdalena 22 lata Karolek 27 kwietnia 2008r Łódź

                              MoniaB: Monika 21 Marysia 19.05.08 Biala Piska

                              Ewelina 27, Miłosz 23.05.08r. Szczecin Zdroje.

                              Majajula: Monika 25 Maja 03.06.08,
                              Julia 11.04.02Radzyn Podlas

                              SuperMamuska
                              Sylwia 21 Waneska 15.06.08, Wiktoria 25.11.06 Kraśnik

                              żabka: Aga 29 Marcelek 29.06.08 Gorzów Wlkp


                              syla_86: Sylwia 22 Natalia 24.07.08 Chełm

                              Sobi85: Cyprianek 23 26.07.08r Szczecin

                              vikka: Nikola 30.08.08 Kraków

                              rmkatarzyna: Kaśka 21 Patryk 10.09.08 Malogoszcz

                              1001ania: Ania 29 Szymonek 25.09.2008

                              Wikuniakwl02: Krysia 27 Kryspin 17.12.08r Jelenia Góra

                              lista powstała dzięki wspólnym siłom Marzenki i Dorotki

                              Justyna198390:Justyna26Oliwia 13,10,2008 Ełk

                              Skomentuj


                                anna_riverside:Ania 24 Marysia 19.06.2008 Dundee,Szkocja.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X