Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam nową mame a jak synuś ma na imię?

    bartuś grudzień mój tez mało śpi ma takie wieksze przerwy od 8-10(czasem od 7)
    podrzemie do 11-12 je i idziemy na spacer gdzie tez spi tak około 3 godzin później tak do 18 czasem sobie troche podrzemie o 18 kąpiel i spanko tak od 19 i do północy to różnie bywa trochę śpi trochę nie... czasem od 22 do 4 potrafi pospać ale to rzadko... niestety

    Skomentuj

    •    
         

      hej

      SILEK,ale super Damianek boski jest!a to jak tanczy w chodziku dżingo bens,poprostu super ale sie usmialam!!!

      Dagabo,moja corcia tez miala taki okres ze jak jej cos zabronilam to poprostu chisteria,ale zdazylo sie to doslownie kilka razy i jej przeszlo,mysle ze musisz przeczekac nie poddawac sie absolutnie nie pokazac malemu ze moze cos na tobie wymusic placzem,poprostu staraj sie jak tak zareaguje,odwracac jego uwage,pokazac mu cos innego,jakos go zabawic zeby przestal plakac,niewiem ja tak robilam i poskutkowalo

      Iza no wlasnie jak tam Amelka?lepiej juz cos?biedactwo,dobrze ze chociaz pije chetnie te leki.
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        silek boski twoj maly hahaha
        a propo czekam na spis fajnych horrorów
        u mnie dziś przełomowy dzień,ząbek wyszedl(pisałam wcześniej )
        i sama sie już puszcza i chodzi

        Skomentuj


          witam wszystkie panie
          iza spróbuj może specjalną marchwiankę hippa, można ją kupić w aptecenam pomogła , była dość smaczna mały chętnie jadł
          dagabo jest takie mądre słowo"konsekwencja" ja je zawsze stosuje, szczególnie w pracy mam nadzieję ,że będę zawsze potrafiła w domu w stosunku do własnego dziecka
          froch pomyśl co małej kupić za ząbkachyba jej się należy
          MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
          25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
          30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

          Skomentuj


            Silek cudowny ten twoj synus , moja mała ma podobne pomysły
            Anulka 14.05.2008

            Skomentuj


              Ja tylko na chwilę bo mała niedawno co wstała i kąpiel nas czeka.
              Ewulka no właśnie tak nie bardzo te leki , smekte w herbatce tak ale reszta to muszę ją oszukiwać.
              Żabka kupiona dziś marchwianka z ryżem i po łyku się skończyło nawet na łyżeczce nie chcę Póki co tylko 3 kupy dziś więc jestem dobrej myśli to nie to samo co wczoraj 5
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                hej ja wlasnie nalesniki smarze

                a co do histeri na NIE to ja mam w kolko, ciagle mnie testuje czy cos wymusi lub dostanie , wkolko te same rezczy ktorych niewolno...
                ale latwo poznac ten typ placzu i zlosci... najlepiej jak czegos mu nie dam i nie placze tylko mi okulary probuje zabrac albo cos broi z takim zawadiackim usmieszkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj iza to wspólczuje, mój mały był troche młodszy od amelki więc dał się oszukać i mówiłam muże jemy zupkęjestem dobrej myśli aha my jeszcze podawaliśmy do mleka pół saszetki suplementu diety acidolac - reguluje prace jelit, przywraca prawidłową florę baktryjną, bo wiadomo ,że teraz dużo dobrych bakterii traci-POLECAM
                  MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                  25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                  30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                  Skomentuj


                    Napisane przez żabka Pokaż wiadomość

                    froch pomyśl co małej kupić za ząbkachyba jej się należy
                    zabka to chodziło o pierwszy ząbek , a nie każdy

                    Skomentuj


                      A DLACZEGO NIEw końcu każdy cieszy tak samo
                      MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                      25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                      30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        napewno cieszy....ale zrobiłaby sie graciarnia

                        Skomentuj


                          i to zebowa wrozka przynosi za kazdy ale zabek wtedy zabiera...

                          Skomentuj


                            hmmm, ja to wiem ale wy pisałyście ostatnio,że się nie możecie obejść bez zakpu zabawek dla dzieci więc...zawsze możesz jej kupić coś małego
                            MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                            25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                            30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                            Skomentuj


                              Witam panie wieczorowa pora

                              Skomentuj


                                Kurcze maly cos i sie ostatnio ciagle budzi,nie wiem co jest.Zabkow ma 8 i to chyba nie przez zabkowanie ,w dzien spi niewiele ok.2godz.,moze dlatego ze ma z nami pokoj?Jak myslicie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X