Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hehe, dziekuje

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
      Ślicznie a i mąż nieczego sobie
      zalatuje z deka bekhamem

      Skomentuj


        super mamuska widzę że hugiessy używasz

        Skomentuj


          My w sumie fartemmamy to mieszkanie, bo dostalismy decyzje pozytywna o kredycie doslownie 2tyg. przed moim porodem, poporodzie juz by nie bylo szans po pensja na 3 by sie dzielila, a i tam stac as na 33m (2 pokoje) ale jest super nawet, ze takie malutkie

          Skomentuj


            tylko huggies, bo od psmpers miala odoarzonko

            Skomentuj


              Ciao :* ide do malej
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Pa izus, pokoik boski

                My wynajmujemy więc ścian nam się nie chciało malować.
                Ale też mamy te piankowe ozdoby na ścianach, żeby łądniej było i tak
                dziecięco. I firanki puchatkowo-ikeowate

                Ja też używam tylko Huggisów


                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja przez 2 lata mieszkalam u tesciow-TRAGEDIA! Zmusilam meza zebysmy wynajmowali i 4 lata wynajmowalismy rozne mieszkanka, w sumie w ciagu 6 lat przeprowadzalam sie 5 razy

                  Skomentuj


                    Ja z teściami, a pewnie nawet z moimi rodzicami to bym się pozabijała
                    Tzn jak odwiedzamy rodziców, albo oni nas to jest ok. Ale jakbym miała
                    z nimi mieszkać, to byłoby ciężko. Bo jednak moje przyzwyczajenia są już
                    inne niż te, co miałam jak jeszcze mieszkałam z rodzicami. A z teściami
                    to już w ogóle ciężko się dogadac


                    Skomentuj


                      ja uzywałam przez pierwsze 6m tylko hugiessy bo u nas w aptece jest wiecznie promocja 38zł kosztują.ale tata mi przwiózł n norwegii pampersy bo tam kosztują 25zł 78szt. i miałam je przez 4-5miesiecy.
                      i teraz wolę pampersy bo te rzepy mają na gumkach bardziej rozciagające.a hugiessy takie sztywne!
                      no ale teraz lece na hugiessach bo w tesco na promocji były

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tez mimo tego, ze mam fantastycznych rodzicow wiem, ze nie moglabym z nimi mieszkac, poprostu sie nie da. Kazdy ma swoj sposob bycia i nieznioslabym, ciaglego gadania co zle robie lub gdzie popelnilam blad i ze czegos nie posprzatalam. weim ze to nie jest latwe dogadac sie na codzien z tesciami lub rodzicami

                        Skomentuj


                          Ja wolę hugiesy z tego powodu, że mają gumkę na całej szerokości plecków
                          przez co w czasie zabawy nie okręca się pielucha. A jak mała była młodsza,
                          i często leżała na pleckach to kupa nie wlazła na plecy dzięki tej gumce.
                          A no i jeszcze nie robi się jajo w kroczku, jak pielucha jest zasikana
                          Pampersów używałam tak 5 miesięcy, a teraz już tylko Huggies.
                          Chusteczki nawilzające zresztą tez


                          Skomentuj


                            Moja Pupulka jest chyba uczulona na aloes dodawany w pampersach, bo w huggiesach nigdy nie miala odparzenia, a w biedronce kosztuja 39.90 wiec tez jest ok

                            Skomentuj


                              A fakt z kupa jest u mnie podobnie, Ami robi kupke raz dziennie ale taka fest i nic jej nie wychodzi na plecki

                              Skomentuj


                                młoda sie obudzila wiec spadam,do późnego..ciao

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X