Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Julcia jest z 30 marca z 1410 ;-) Niezapomniany dzien i godzina ... Pozdrawiam wszystkie mamusie marcowych dzidziusiow !!!
    Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

    www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Witam wszystkie Mamy
      Powiedzcie jak wasze dzieci sie miewaja??
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #78
        Marzenaz23 ja bylam bardzo spokojna w ciazy.Moze to ten wiek ??Moze zabki wkrotce pojda ,naprawde niewiem .Ale zlosc z dnia na dzien coraz wieksza
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #79
          izabell może masz i racje to mogąbyc ząbki i taki wiek.Miejmy nadzieje że to minie

          Skomentuj


            #80
            He he ale te nasze dzieciątka nerwuski
            Dziewczyny to minie, mój też taki niedawno był i się teraz uspokoił. Kacperek w końcu jak narazie najstarszy na forum, to troszkę wcześniej zaczyna wszystko

            Skomentuj


              #81
              A tak w ogóle to ja też byłam bardzo spokojna w ciąży
              Czasem mój chłop mi wygarnie dlaczego teraz taka cicha i spokojna nie jestem

              Skomentuj


                #82
                Moje malenstwo siedzi juz bez podparcia, taka duza jest ze do gondoli juz od kilku tygodni sie nie miesci ;-) Bardzo duzo gada Gdy chce to umie po podlodze sobie pelzac ;-) do upatrzonej zabawki
                Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Witam kobitki
                  widze że jestem pierwsza co ciekawego dzisiaj u was słychac,jak tam dzidzie po nocy.mój obudził sie o 8.30 zjadł troche po marudził i zasnoł.Wiecie co wczoraj wieczorem musiał mu posmarowac pod noskiem maścią majerankową bo coś mu nosek przytkało jak ciągnoł butelke

                  Skomentuj


                    #84
                    U nas wychodzi słoneczko,może będzie szansa wyjscia na polko.Bo przez ostatnie dni było strasznie zimno.A u was jaka pogoda?
                    Napiszczcie skad jesteście
                    Ja mieszkam koło Nowego Sącza

                    Skomentuj


                      #85
                      Madzikkk witamy!!! Fajna data urodzenia

                      Izabell ja to bym chciałam, żeby Julek zawsze był takim
                      6-cio miesięcznym dzieckiem Jak zaczął raczkować popłakałam
                      się, wyszły mu ząbki też się poryczałam. Niby ze szczęścia,
                      ale też i ze smutku, że mój malutki synek rośnie i z dnia
                      na dzień będzie co raz większy.

                      Hmm....co do tego rozwoju. No cóż... każde dziecko rozwija się
                      własnym tempem, niestety nie zatrzymamy czasu. A raczkowanie/
                      pełzanie w wieku 6 m to jest bardzo normalna rzecz.
                      80% dzieci najpierw raczkuje, potem siada właśnie z tej pozycji.
                      Niektóre dzieci najpierw siadają i całkowicie omijają etap raczkowania.
                      A czy to źle dla kręgosłupa? Jesli jest to robione przez rodziców
                      to na pewno tak, ale jeśli dziecko samo zaczyna siadać/raczkować/
                      chodzić tzn że już jest na to gotowe.

                      Marzenka u nas też słoneczko jest od wczoraj
                      Ja jestem z Katowic, dla nas pogoda nie straszna. My codziennie
                      wychodzimy na spacer, no chyba że potwornie leje i wieje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        colleen ja też wychodze codziennie tylko przez ostatnie dni u nas lało i strasznie wiało,takze sie nie dało wyjśc.

                        Skomentuj


                          #87
                          Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze dzidzie też mają taką wysuszoną skóre na twarzy i pod szyją.Bo mój Kuba ma taką ,poprostu sie łuszczy w pewnych miejscach.Zawsze po kąpieli smaruje go oliwką w żelu ale to nic nie daje.Nawet przestałam go kąpac codziennie bo moze woda tak wysuszac.Niewiecie czemu tak jet
                          Prosze o rade

                          Skomentuj


                            #88
                            Cześć dziewczyny.

                            Ja dziś w pracy od rana i dopieto teraz mam czas zajrzeć
                            Marzenko ja Ci nie pomogę, bo Kacperkowi nie łuszczy się skóra..

                            U nas od tygodnia słoneczko,że ubieram dziecko w dzień na krótki rękaw

                            Collen ja też bym chciała,żeby Kacperek stanął w miejscu i został cały czas takim małym kochanym bobaskiem. Mój jeszcze nie raczkuje, więc mam póki co spokój siedzi sobie i grzecznie się bawi.

                            A w ogóle czekam dziś na gości z Polski i coś się nie mogę doczekać. Dziś tata pełni w nocy dyżur do dziecka bo mamusia idzie na piwko z koleżankami Raz na jakiś czas trzeba się troszkę oderwać od codzienności...

                            Miłego weekendu,pa

                            Skomentuj


                              #89
                              A my z maja:-)
                              luska

                              Skomentuj


                                #90
                                luska a może napisz cos o sobie i dzidzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X