Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

atropina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    atropina

    mam pytanie do pani doktor: moja 2letnia corka zaczęła mrugać oczkami wiec poszłam z nia do okulistki po standardowym badaniu paniu doktoe kazała podawać atropine kropelke na noc przez pięc dni do nastepnej wizyty, więm, że corka widzi przez to gorzej ale zastanawiam się czy z kazdym dniem widzenie sie pogarsza czy utrzymuje się na stałym poziomie i kiedy atropina przestanie dzialać po zaprzestaniu jej podawania, kiedy żrenice wrócą do normy?
  •    
       

    #2
    Odp: atropina

    Jeśli rzeczywiście jest to atropina, to w czasie podawania przez 5 dni dziecko widzi podobnie. Działanie atropiny utrzymuje się różnie długo- 2-3 dni, zależy to od wrażliwości osobniczej..
    dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

    Skomentuj


      #3
      Odp: atropina

      dziękuje

      Skomentuj


        #4
        Atropina

        Jakiś czas temu pisałam, o zezującym oczku u mojej córki. Właśnie wróciliśmy z wizyty u okulisty, która przepisała nam atropine, mam zakraplać 5 dni przed kolejną wizytą. Wiem, że po tych kroplach będzie gorzej widzieć, ale ja się obawiam tego, że później już po odstawieniu, dalej bedzie gorzej widziała, boje się, że po tym leku wzrok może się pogarszać. Czy moje obawy są słuszne? Okulistka raczej nic na ten temat mi nie powiedziała, a jak czytam w internecie to włos mi się na głowie jeży jakie są skutki uboczne stosotowania tych kropli.





        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

        Skomentuj


          #5
          Odp: Atropina

          Atropina - pytanie już się pojawiło >>

          W razie dalszych wątpliwości prosimy pytać.
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X