Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uciekające oczko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uciekające oczko

    Witam, zauważyłam u mojej 2letniej córki, że od jakiegoś czasu ucieka jej jedno oczko, z początku myślałam, że robi to specjalnie, no ale doszłam do wniosku, że przecież jednym oczkiem nie idzie zrobić zeza specjalnie, więc uznałam, że to oczko samo jej ucieka, w związku z tym chciałabym zapytać ( zanim dostaniemy się do okulisty, bo długo się czeka ) czy taką wade da się skorygować, i jak? Będzie musiała nosić okularki ?





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście


    #2
    Odp: Uciekające oczko

    Trudno dać jednoznaczną odpowiedź, kiedy nie widzi się dziecka. Jesli jedno oczko jak Pani pisze"ucieka" to prawdodpodnie ma słabszy aparat mięśniowy. W takich sytuacjach często stosowano okularki z zasłonietym oczkiem zdrowym, żeby poprawić działanie słabszych mięsni. O wyborze metody i konieczności leczenia decyduje o tym okulista po zbadaniu dziecka. Czasem wadę koryguje sie operacyjnie.
    dr n. med. Izabela Rogozińska, specjalista pediatrii. Współpracuje z marką JELP

    Skomentuj


      #3
      Odp: Uciekające oczko

      do okulisty natychmiast

      _____________
      a może akurat Tobie kosze na drewno kominkowe się przydadzą? ciekawa sprawa : )
      Last edited by Argoo; 03-10-2013, 20:01.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Uciekające oczko

        To akurat wiem, lecz na wizyte się czeka.... Dopiero 1 sierpnia mamy wizyte





        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

        Skomentuj

               
        Working...
        X