Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    A u mnie pomidorowa z makaronem.
    Co do lazanii mozecie podac jakis fajny przepis?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      żurek

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Hej,odchudzacie się..? U mnie dzisiaj krupniczek a na deserek galaretka

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          u mnie dziś była pomidorowa z ryżem dla wszystkich, a dla mnie dziś wyjątkowo, z okazji babskiego popołudnia z przyjaciółką był podgrzany w mikrofali camembert President z konfiturą żurawinową i lampka winka

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            U mnie dzis młoda kapustka od tesciówki i ziemniaczki.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Dziś serwuję dla rodzinki ogórkową i placki ziemniaczane

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Kobietki, a co wy tak mało kaszy jecie? Przecież gryczana jest zdrowa i pyszna do wszelkiego rodzaju mięs (zwłaszcza żeberek - mmmm...) z surówkami lub kefirkiem. A jęczmienną polecam do spróbowania na słodko: wymieszaną z dżemem i polaną słodką śmietanką.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Mam jeszcze przepis na fajną zieloną surówkę:
                  - pekińska albo zielona sałata
                  - zielony ogórek (cieńko krojony ze skórką)
                  - pietruszka starta
                  - por
                  - i inne zielono-białe rzeczy, które znajdziecie w lodówce
                  a do tego sos: olej (oliwa) wymieszana z wodą, kilka kropli octu, ziółka różnego rodzaju (koperek, oregano, bazylia, papryka...), sól i pieprz.
                  Mniam.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Inne pomysły na obiadek:
                    - krokiety (dla dorosłych z kapustą i grzybami, dla dzieci z mięskiem albo warzywami)
                    - pierożki różnego rodzaju (ja uwielbiam ruskie!)
                    - kluski i kluseczki: leniwe z masełkiem i cynamonem; kopytka (pyzy, śląskie) z sosikiem mięsnym i surówką; knedle z truskawkami lub śliwkami, kluski podobne do knedli (nie wiem jak się nazywają) z mięskiem mielonym w środku
                    - przekładaniec z naleśników, mięska mielonego z dodatkami i żółtego sera zapiekany (taka polska lasania).

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      witam)ja dzis podaje roladki ze schabu-nadzienie to wedzony boczek cebulka i zolty ser-mniam mniam polecam do tego ziemniaczki lub kasza i obowiazkowo surowka)na deser upieke szarlotke-szybko i taniopozdrawiam







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        ja dzis mialam jarzynowa i ziemniaki z biala w sosie chrzanowym.

                        a jutro jeszcze nie wiem co

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          U nas beda pieczone na blasze ziemniaczki w ziolach i kurczak (kawalki z piersi) po chinsku - tez pieczony na blasze w piekarniku (glazurka z miodku, przypraw, papryki - dla pikantnosci). Za zielenine posluzy roszponka z oliwa z oliwek i cebulka. Mozna swobodnie zastapic lodowa salata jak nie znajdziemy tej pierwszej. Wtedy jednak mocniejszy dressing i do salaty dorzucmy moze troche papryki czy pomidorow - albo kukurydze z puszki. Tak, zeby nam smakowala Apropos ziemniakow z piekarnika: jakby ktos byl zainteresowany, to oprocz "mojej" wersji ziemniaczkow robie tez te: http://www.gotujmy.pl/pieczone-ziemn...isy,31475.html Znalazlam, wyprobowalam i posmakowaly!! Baaardzo!!
                          Last edited by Nalka29; 02-03-2011, 16:21.

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Witajcie Kochane! W czwartek wybieraliśmy piekarniki elektryczne marki Whirlpool i zdecydowaliśmy się na model AKZ 237 IX i właśnie wczoraj doszedł!! Dlatego dzisiaj zaprosiłam całą rodzinę na pyszny obiad! W planie jest zawsze pyszna Lasagnia a na deser murzynek w moim firmowym wydaniu ale się ciesze! Napiszę Wam jak się udało
                            Last edited by Haniulla; 21-06-2011, 11:34.
                            Wynajem autokaru i przewóz osób - GP Lines
                            Polecam sklep dla dzieci http://scandinavianbaby.pl/
                            ___
                            Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              A ja dziś zrobiłam zupę jarzynowa a na drugie kotleciki mielone z ziemniaczkami i surówką




                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ja dziś szykuję*zupę*krem z brokułów, zapiekane ziemniaki i roladki z indyka.

                                Generalnie mam kilka stałych dań, które robię co jakiś czas. Brakuje mi pomysłów na szybkie obiady. Macie takie sprawdzone?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X