Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrzucić brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak zrzucić brzuszek

    Wydaje mi się, że odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia pomogą zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać szczupłą sylwetkę.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak zrzucić brzuszek

      Zacznij biegać i skakać na skakance Mi kiedyś to bardzo pomogło w schudnięciu. Musisz tylko pamiętać o ochronie stawów... Kup sobie odpowiednie buty i suplement np i powinny być wszystko ok. Ja biegałam bardzo długo ale złamałam nogę i mam przerwę
      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:32. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak zrzucić brzuszek

        Z pewnością musisz się dobrze odżywiać i się ruszać. Ja dodatkowo, jeśli już nie karmisz, to bym dorzuciła jakąś odżywkę białkową, np. coś z xxxxx. Pij ją zamiast ostatniego posiłku
        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:34. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak zrzucić brzuszek

          W moim przypadku pomogła dieta (bez cukru i mąki pszennej) i ćwiczenia.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak zrzucić brzuszek

            Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł xxxxx i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.
            Last edited by disne; 19-06-2020, 21:35. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak zrzucić brzuszek

              Dieta i aktywność, jak najbardziej, miałam tylko problem, jak znaleźć czas na wypady z domu, żeby pobiegać, czy pojeździć na rowerze, ale niedawno znalazłam w koncu na to sposób, kupiłam rowerek treningowy xxxxxx Schudłam już trochę, a mam nadzieję, że niedługo efekty będą jeszcze lepsze.
              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:35. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                Zachęcam do jazdy na rowerze. Ale nie na zwykłym. Obejrzyjcie sobie rowery crossowe xxxxxx Z nim możecie sobie urządzać wyprawy za miasto z koleżankami, dzięki czemu odchudzanie będzie zabawą I można poznać wiele ciekawych nowych miejsc. Gorąco zachęcam.
                Last edited by disne; 19-06-2020, 21:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak zrzucić brzuszek

                  Zastanawiam się ile kcal spożywacie codziennie i jaką formę ćwiczeń wybieracie, ewentualnie jak Wam idzie, ile czasu, intensywność itp.
                  Osobiście jestem dość aktywną osobą i bazuje raczej na bardzo wysokim poziomie aktywności.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak zrzucić brzuszek

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    Ale czy rower działa na mięśnie brzucha?
                    nie wiem czy taki rowerek zdziałałby coś jeśli chodzi o brzuszek, bardziej ćwiczenia działające na partie mięśni brzucha jak np. brzuszki, chociaż może się mylę?
                    Dołączam się do pytania. Na razie stosuje dietę 5 posiłków i jakieś efekty widzę ale szykuję się do zakupu roweru od jakiegoś czasu, tylko nie wiem jaki. Myślałam nad tymi xxxxxxxxxxx . Niestety kompletnie się nie znam na rowerach :/
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak zrzucić brzuszek

                      Ja właśnie biorę suplement na odchudzanie - therm line fast. Dodatkowo ćwiczę i jestem na zdrowszej diecie. Chudnę, czuję się dobrze, tak że wszystkim, którzy są sceptycznie nastawieni do tego typu tabletek, polecam spróbować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak zrzucić brzuszek

                        Ja unikam tych wszystkich suplementów. Dietą i ćwiczeniami też dojdzie się do świetnych efektów, które będą bardziej trwałe.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak zrzucić brzuszek

                          Najlepiej ćwiczyć cardio. Możesz też iść na hydrokolonoterapię np do xxxxxxxxx Dzięki temu można oczyścić organizm ze złogów i toksyn. Zabieg pomaga też w walce z otyłością brzuszną.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 21:30. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak zrzucić brzuszek

                            Tylko jak się szybko odchudza, to cóż z tego, że zrzucimy tkankę tłuszczową, jak zostanie nam obwisła skóra. Widziałam jednak na stronie: xxxx clinicforyou , że można usunąć jej nadmiar. Co o tym myślicie?
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 21:31. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak zrzucić brzuszek

                              Mi idzie cięzko z tym odchudzaniem, ale staram się jak najwięcej jeździć na rowerze, zamiast samochodem. Kupiłam sobie piękny rower miejski xxxxx i jeżdżę nim codziennie do pracy, co mam nadzieję przyniesie rezultaty, dwa razy w tygodniu też biegam.
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:31. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                                Czasami wystarczy zmienić swoje codzienne nawyki tak jak u Ciebie z dojazdem. Ja natomiast postanowiłam chodzić do pracy pieszo zawsze jak tylko pogoda mi na to pozwoli.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X