Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    Warto przejrzeć aktualne trendy ślubne. W ten sposób można być na czasie i nie popełnić błędów. Każdy chce, aby jego ślub był naprawdę wyjątkowy, a ten dzień niezapomniany.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      Jest to wielki dzień dla pary młodej dla tego tak ważne żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na szczęście istnieją teraz strony i blogi, które pomagają w organizacji tego wyjątkowego dnia.

      Skomentuj


        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Ślub bez fotografa to jak noc poślubna bez... wiadomo czego Po za tym fotograf też może zrobić i poskładać dobry film. Jak jeszcze ma do tego drona to już zupełnie rewelacja. Kolejnym koniecznym elementem są jakieś dekoracje, ślub bez odpowiednich ozdób i związanego z tym klimatu to jak ta noc poślubna... Jak korzystałam z pomocy sklepów internetowych. W sumie wszystko kupiłam na love (sklep slubny) a zdjęcia wykonywał dla mnie Paweł Szmyt.
        Imprezki dla dzieci - urodzinki, chrzciny, babyshower itd. itp. https://leonkameleon.pl/

        Skomentuj


          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          najwazniejsza jest muzyka, a najlepsza myzyke na weselu zapewni dj z Warszawy, polecam
          W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

          Skomentuj


            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Większość odpowiedzi na Wasze pytania znajdziecie na bardzo fajnie prowadzonym blogu weselnym

            Skomentuj


              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Zaplanuj sobie wcześniej mniej ważne rzeczy, o których często się zapomina i robi na ostatnią chwilę co kończy się niepotrzebnymi nerwami i stresem. Jeśli nie masz pomysłu na podziękowanie dla rodziców to pomyśl nad fotoksiążką - jest to świetna pamiątka, która wzbudza wiele pozytywnych emocji

              Skomentuj


                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                Organizując wesele trzeba pamiętać o różnych dodatkach, dzisiaj można na szczęście je zamówić przez internet JEst to znacznie wygodniejsze rozwiązanie, niż szukanie w sklepach stacjonarnych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Dwa tygodnie temu byliśmy na weselu w Szczecinie w sali hotelu Vulcan Bardzo fajne miejsce no i sama organizacja była bardzo profesjonana, wszystko było jak należy. Z tego co wiem bardzo dużo organizował hotel, także atrakcje dla gości  My się bawilismy super, dawno na tak fajnym weselu nie byłam.

                  Skomentuj


                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    No cóż, jest co robić przy organizacji wesele Ale warto! Polecam też pamiętać o upominkach dla gości, z doświadczenia wiem że goście bardzo lubią dostać jakiś mały prezencik na odchodne Mogą to być nawet malutkie czekoladki, albo ciastka z wróżbą. Aha! I koniecznie należą się jakieś podziękowania dla rodziców. Najlepiej jak jest to coś oryginalnego i wykonanego samodzielnie (DIY) ale jeżeli nie macie czasu to zawsze można jakieś podziękowania nabyć (byle pamiętać o tych naszych rodzicach bo mieli sporo pracy przy nas )
                    Imprezki dla dzieci - urodzinki, chrzciny, babyshower itd. itp. https://leonkameleon.pl/

                    Skomentuj


                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      To fakt, przy organizacji wesela jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, dlatego najlepiej pewne sprawy zrobić wcześniej. To pozwoli uniknąć niepotrzebnej "nerwówki". np prezent który będziecie wręczać rodzicom- możecie zaprojektować o wcześniej. Dobrym pomysłem jest fotoksiążka, jeśli tez tak sądzisz to sprawdź nasze szablony

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Moje wesele odbyło się w plenerze, pod Warszawą.

                        Skomentuj


                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          Ostatnimi czasy sporo osób zastanawia się dośc poważnie nad wynajęciem ekipy z dronem na wesele i tutaj też ja chce prosić o pomoc. Przeglądaliśmy ostatni nagrania z Dronsfera - filmowanie dronem] i muszę powiedzieć, że ujęcia tego typu są bardzo fajne, ale nie do końca wiem czy należy wybrać dwie ekipy czy lepiej brać jedną, która zarówno kręci dronem jak i tradycyjne ujęcia.

                          Skomentuj


                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Najlepszą atrakcją jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Dobiera on odpowiednia muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Goście na pewno będą zadowoleni.

                            Skomentuj


                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Co do transportu gości to dobra firma z której my korzystaliśmy to Emka Trans Pełen profesjonalizm, terminowość, kierowca kulturalny, jechał bezpiecznie. Jesteśmy z firmy w 100% zadowoleni.

                              Skomentuj


                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                Ślub i wesele, to nie tylko piękny i wyjątkowy dzień, ale również masa przygotowań, które nie zawsze są łatwe. Dla Twojej wygody radzę Ci możliwie najszybciej stworzyć listę gości i zamówić zaproszenia ślubne i jeśli masz taką ochotę, to również inne produkty papeterii. Z własnego doświadczenia wiem, że warto robić to możliwie szybko, bo zdarzyć się może, że czas potrzebny na realizację takich zamówień może być dość długi. Ja swoje zaproszenia zamawiałam w Comfore i z pełną odpowiedzialnością mogę Ci je polecić! Realizacja całkiem szybka, ale i tak nie zostawiaj nic na ostatnią chwilę!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X