Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-11-2014, 10:46
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70
Domyślnie Odp: Bezsenność

Na szczęście to tylko 9 miesięcy i po porodzie nikt na bezsenność nie cierpi tylko narzekamy na brak snu Po porodzie mogłam zasnąć o każdej porze dnia i miałam wrażenie że jakby tylko była taka możliwość to spałabym dzień i noc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 11:46
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Na szczęście to tylko 9 miesięcy i po porodzie nikt na bezsenność nie cierpi tylko narzekamy na brak snu Po porodzie mogłam zasnąć o każdej porze dnia i miałam wrażenie że jakby tylko była taka możliwość to spałabym dzień i noc
własnie mi każda mama mówi żebym spała jak najwięcej bo potem będe żałowac że nie korzystałam a wiadomo pierwsze dziecko przede mną więc mam duzo możliwości do odpoczynku i lezakowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 18:53
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
własnie mi każda mama mówi żebym spała jak najwięcej bo potem będe żałowac że nie korzystałam a wiadomo pierwsze dziecko przede mną więc mam duzo możliwości do odpoczynku i lezakowania
Nawiązując do odpoczynku to ja podczas mojego relaksacyjnego leżakowania wiele czytałam... jakieś książki o dzieciach, gazetki typu "Mamo to ja" itp. i mogę Ci doradzić, że warto sobie zapisywać ciekawe rzeczy które się gdzieś wyczyta. Mimo, że mam nadal te książki i gazetki to czasem coś mi się przypomni i wiem, że gdzieś o tym czytałam ale nie pamiętam gdzie i już nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 19:24
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Cenna uwaga potem nieraz się zapomina i nie ma czasu szukać w której gazecie to było, okres ciąży to czas szczególnie poświęcany na odpoczynek i zabieranie sił jak się maluch urodzi, potem może z tym być różnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2014, 19:47
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Dokładnie Minus jest tylko taki, że będąc jeszcze w ciąży nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć które informacje mogą być nam przydatne później
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2014, 22:03
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Cytat:
Napisał mikaa997 Zobacz post
Nawiązując do odpoczynku to ja podczas mojego relaksacyjnego leżakowania wiele czytałam... jakieś książki o dzieciach, gazetki typu "Mamo to ja" itp. i mogę Ci doradzić, że warto sobie zapisywać ciekawe rzeczy które się gdzieś wyczyta. Mimo, że mam nadal te książki i gazetki to czasem coś mi się przypomni i wiem, że gdzieś o tym czytałam ale nie pamiętam gdzie i już nie jestem w stanie tego sprawdzić.

staram sie tak robić, zamówiłam sobie dwie prenumeraty odnośnie dzieci, ciąży, macierzyństwa . Zakreślam ważne rzeczy, notuje, i zamierzam jakoś to sobie fajnie tematycznie uzbierac w całość. Sporo czasu spędzam na forach, czytam artykułu, i notuje, zapisuje . Jest tyle nowych informacji, że naprawdę ciężko wszystko spamiętać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2014, 19:45
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Jak byłam w pierwszej ciąży to miałam dużo czasu na czytanie, a teraz córeczka co chwile mnie odciąga i jedyny czas to jak pójdzie spać,albo z babcią na spacer
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2014, 01:13
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Jak byłam w pierwszej ciąży to miałam dużo czasu na czytanie, a teraz córeczka co chwile mnie odciąga i jedyny czas to jak pójdzie spać,albo z babcią na spacer
dokłądnie teresa mam tą świdomość, że po urodzeniu doba znacznie mi się skróci i dlatego staram się "oczytać" "naoglądać" teraz, tym bardziej że wolne od pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2014, 08:48
patrycjaa88 patrycjaa88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patrycjaa88.polki.pl

szczerze mówiąc teraz troche sie boje jak to bedzi egdy juz urodzę czy dam rade pogodzić to wszytsko....wiem że ludzie mogą, ale janie jestem tymi wszystkimi ludzmi tylko sobą a mi i teraz ciężko sie czasem zorganizować
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2014, 01:04
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

patrycja skoro masz takie myśli, to nie myśł że ja nie jestem tymi wszytskimi ludzmi- a oni nie są Tobą. Zawsze lepiej sobie popatrz, że nie którzy ludzie tacy nie udalni niby mają dzieci i dają sobie radę a Ty nie dasz? Zaprogramuj się pozytywnie. Dasz radę, bo to największy cud w Twoim życiu i zrobisz wszystko by sprostać nowemu zadaniu Bedzie dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania