Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-11-2008, 18:19
kieszonka's Avatar
kieszonka kieszonka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kieszonka.polki.pl

Miasto: Ireland
Talking

w pierwszej ciazy nie mialam prawa jazdy, wiec musialam sie meczyc i to strasznie jako pasazer...kazda przejazdzka nawet najkrotsza byla dla mnie meczarnia pod koniec ciazy niedobrze mi sie robilo na sama mysl o samochodzie i chcialam na piechote do szpitala isc jak zaczna sie skurcze (ok. 30km) teraz jestem juz kierowca i moglabym prowadzic godzinami no moze z przystankami na siusiu... ale nadal bronie sie, zeby nie byc pasazerem!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2008, 18:22
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

ja mialam isc na prawko jak bylam w ciazy ale sie troche balam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2008, 14:09
pintolek pintolek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pintolek.polki.pl

Wink

Ja do ostatniego dnia jezdzilam samochodem jako kierowca,moglabym nawet jechac na porodowke ale mam samochod na spole z mezem i pewnie nie mialby nas kto odebrac.Najgorsze sa upaly i stanie w korku-totalna porazka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2008, 19:14
insoomnia's Avatar
insoomnia insoomnia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
insoomnia.polki.pl

Miasto: Białystok
Zdjęcia: 4
Talking

Ja jestem juz w 31 tygodniu i dalej smigam autkiem jakos nie moge sie odzwyczaic no ale mysle ze w styczniu to juz przestane.. bede sie bala juz jezdzic jak juz slisko bedzie..no chyba ze jeszcze w grudniu napada ale narazie jakos nie widac

Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2015, 18:53
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Ciężarna za kierwonicą.

ja prowadziłam samochód w ciąży dość długo chyba do siódmego miesiąca, potem było mi ciężko bo brzyszek był za duży i mi przeszkadzał.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2015, 19:11
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 40

Ja prowadziłam auto do samego końca i powiem szczerze że brzuszek i w ogóle nie przeszkadzał, o mały włos co bym na porodówkę sama nie pojechałam, bo nie byłam pewna czy to już te właściwe skurcze czy fałszywy alarm, ale w porę oprzytomniałam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2018, 00:00
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Samochodami, od kilku lat zajmuje się portal http://www.auto-poradnik.pl/serwis-audio-wroclaw/, ma wyrobioną markę, można mu ufać, w zakresie każdej samochodowej zmiany, czy to kupna samochodu, czy części.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2019, 15:51
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

A czy często poruszacie się po autostradach? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej https://centrumaut.pl/co-zrobic-w-pr...-autostradzie/. Dowiecie się z niego, jak zachować się w sytuacji, kiedy przytrafi się Wam mniejsza lub większa awaria samochodu na autostradzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania