Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-12-2014, 08:23
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14
Domyślnie Odp: Bezsenność

U mnie bezsenność zagościła od mojej ostatniej grypy. Niby już jest dobrze, objawy minęły ale spać nadal nie mogę...męczę się nocami, chodzę po mieszkaniu jak duch a rano zmartwychwstaje
Lub budzę się o 12:00 w południe...i zamiast teraz się wysypiać, bo czekają nas ciężkie chwile z dzieckiem, to ja już mam podkład...i to mnie wykańcza

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-2014, 12:59
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109

pod koniec ciąży mój sen to cztery piec godzin maksymalnie no i to nad ranem bo mala dala popalić i teraz gdy jest z nami jes podobnie :0
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-02-2018, 16:23
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Pod tym numerem 22 254 54 54 można zarejestrować się do Kliniki Psychomedic na terapię online. Myślę, że w takim przypadku może okazać się bardzo skuteczna. Wiele kobiet w czasie ciąży ma depresje. Być może to są początki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2018, 11:42
monikakruk2017 monikakruk2017 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikakruk2017.polki.pl

jeśli temat problemów z zaśnięciem można rozwiązać domowymi sposobami to polecam zioła…https://ziola-na.net/sen/ja z pierwszym dzieckiem spałam dobrze natomiast z drugim miałam budzenie wiele razy podczas nocy i nie było łatwo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2018, 10:59
mamatatabrat mamatatabrat jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamatatabrat.polki.pl

spróbuj wypić melisę przed snem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2018, 22:03
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

U mnie bezsenność pojawiła się po rozwodzie. Budziłam się w nocy z bólem brzucha i nie mogłam zasnąć. Pomogła mi terapia. Jeśli też sobie nie radzisz z emocjami i doskwiera ci bezsenność pomyśl o wizycie u psychologa lub psychiatry. Na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ znajdziesz bardzo dobrą klinikę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2018, 10:23
Kaaatarzynka82 Kaaatarzynka82 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kaaatarzynka82.polki.pl

U każdej z nas bezsenność będzie miała różne podłoże. U mnie tak jak u większości pojawiła się ona w 3 trymestrze. Ale jest wiele miejsc, gdzie można znaleźć porady jak sobie z nią radzić np. https://badaniaprenatalne.pl/bezsenn...zy-jak-zasnac/ Jest tu dużo ciekawych informacji, z których można wybrać coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 22:46
luiza930 luiza930 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
luiza930.polki.pl

Terapia u psychologa to czasami jedyne rozwiązanie wielu problemów. Jeśli potrzebujecie takiej pomocy, to polecam zerknąć sobie na stronę http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Jest to ośrodek, który ma wielu specjalistów i jest to ośrodek, który na pewno we wszystkim Wam pomoże i rozwiąże Wasze kłopoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-2019, 00:57
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Też mi się to zdarza, ale tylko wtedy, gdy jestem zestresowana. a już zwłaszcza gdy następnego dnia czeka mnie jakieś trudne zadanie albo stresująca sytuacja. Może warto wypróbować którąś z podanych tu wskazówek https://www.rp.pl/Zdrowie/190129259-...temat-snu.html Można też kupić jakieś naturalne tabletki bez recepty zawierające melatoninę. Trzeba się jakoś ratować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 16:44
Niczka12's Avatar
Niczka12 Niczka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Niczka12.polki.pl

A czy stresujesz się czymś?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku