Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-12-2018, 13:38
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Psycholog

Macie racje, wielu jest psychologów, ale trzeba też wiedzieć który psycholog może nam tak naprawie pomóc. Wiele słyszałam o Magdalenie Senderowskiej psycholog-ms.pl. Ma dobre podejście do swoich pacjentów i wielu osobom już pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2018, 19:27
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Domyślnie Odp: Psycholog

Odpowiedni psycholog jest konieczny. W razie czego w Nowym Modlinie dziala prywatna klinika Medox - na pewno pomogą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-2018, 07:54
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Dobry psycholog jest na wagę złota. Najlepiej wybierać takie osoby z polecenia, dlatego ja polecam pana Macieja Rutkowskiego. Tutaj: https://abovo.bialystok.pl/ poczytacie więcej o jego usługach. Pan Maciej prowadzi swój gabinet w Białymstoku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2019, 12:08
MonikaRab MonikaRab jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaRab.polki.pl

Uważam, że wszystko zależy od naszych oczekiwań względem lekarza. Mój psycholog garwolin
jest bardzo empatyczną osobą, która pomogła mi w walce z nałogiem. Poprzedni lekarze po prostu bagatelizowali mój problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2019, 19:17
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Pomoc psychologa niekiedy jest konieczna. Pierwsza rozmowa może być stresująca i dlatego też trzeba wybrać dobrego specjalistę. Tutaj w PsychoMedic w Łodzi jest dobry psycholog. Pomoże i doradzi, jak zacząć normalnie funkcjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2019, 15:23
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Temat jest bardzo skomplikowany. Samodzielnie możecie sobie z tym nie poradzić. Właśnie dlatego uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty takich gabinetów psychologicznych jak http://rodziceidzieci.com/psycholog/natalia-gutowska Tam uzyskacie profesjonalną pomoc, co jest wręcz niezbędne w tej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2019, 18:26
pukla123 pukla123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pukla123.polki.pl

Tak, warto udać się do psychologa jeśli u kogoś wystąpi depresja po porodzie , która zdarza się bardzo często. Zwłaszcza, gdy są jakies problemy z dzickiem, mama chodzi niewyspana, nie może się ogarnąć i odnaleźć w nowej roli. Gdy przytłacza ją nadmiar obowiązków. Wtedy pojawia się zwątpienie we własne siły, z tego czy się jest dobrą matką. Ważne jest wsparcie partnera, zostawienie dziecka z nim, a samej wyjście z domu z koleżankami, czy na jakiś masaż. Po prostu oderwanie się od codziennych obowiązków i zmiana otoczenia. Warto poczytać więcej na ten temat tutaj: https://www.zdrowyportal.org/18753/d...nnas-wiedziec/,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 11:35
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Każdy psycholog może specjalizować się w innych dziedzinach psychologii. Komuś może być też potrzebny na przykład seksuolog. Dlatego odsyłam do zapoznania się z ofertą pana Dominika Haaka: https://dominikhaak.pl/oferta/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania