Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczne małe pranie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Moje wielkie małe pranie

    Pranie i segregowanie ubranek Jasia to czyta przyjemność . Oczywiście ubranka zawsze trafiają do właściwego kosza na bieliznę który jest przeznaczony tylko na ubranka synka. Segreguje i oddzielnie piorę rzeczy kolorowe i białe oddzielnie bieliznę pościelową i pieluszki . Zawsze do prania używam proszku przeznaczonego do prania ubranek dziecięcych , choć na początku z troski o delikatna skórę noworodka prałam tylko w płatkach mydlanych. Na początku nie stosowałam żadnego płynu do płukania ale odkąd poznałam 2 rodzaje Silana dedykowanego delikatnej skórze maluszka w zupełności mu zaufałam i teraz każde pranie kojarzy mi się z Silanem. Choć powiem szczerze że silana Sensitive używam również do prania naszych ubrań to jest moich i mojego męża bo tak cudownie pachną i są miłe w dotyku. A dla mnie jako mamy najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo dziecka a to jest niezwykle ważne, aby wybrać najbardziej delikatny produkt, który nie podrażnia delikatnej i wrażliwej skóry mojego Jasia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bezpieczne małe pranie

      No to mogę teraz coś napisać
      Użyłam dziś pierwszy raz Silan Sensitive i co... efekt mnie poraził. Może ktoś sobie pomyśleć, że piszę tak bo tematyka forum jest taka, a nie inna ale naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Zawsze stosowałam Silan do naszych "dorosłych" rzeczy czasami na próbę kupiłam coś innego ale skutek był taki, że wracałam jak bumerang do Silan bo po prostu efekt po nim był o niebo lepszy niż po innych płynach ale Silan Sensitive z przeznaczeniem dla dzieci BOMBA i coś mi sie wydaje, że i do naszych "dorosłe" rzeczy będę go używać...
      Mam wrażenie, ze Silan Sensitive jest nieco bardziej gesty niż reszta płynów.
      Zapach jest idealni skomponowany, niedławiący i nie jest tak intensywny jak w inne płyny Silan, pozostawia te nutę świeżości na którą chyba każda z nas liczy wyjmując parnie z pralki . Zobaczymy ja z trwałością...
      Następnie pierwszy dotyk - coś niesamowitego pranie jest mięciutkie i delikatne mam wrażenie jak bym nie wyjmowała bawełnianych ciuszków mojego synka tylko jedwab czy aksamit
      Jednym słowem jestem ZACHWYCONA i gorąco polecam.
      Został mu już tylko ostateczny test tj. skóra mojego dziecka jak przejdzie te próbę zostanie moim numer 1
      Last edited by Insonia08; 15-04-2014, 15:41.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bezpieczne małe pranie

        Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
        Jak dotąd mój jedyny sposób na świeżość prania to płyn do płukania Silan, niestety nie znam innych metod, ale z chęcią poznam jeśli ktoś zna.
        Może ten Ci się spodoba np. jak tylko mogę susze pranie na balkonie lub w przewiewie albo choć nawet przy otwartym oknie plus płyn do płukania, efekt jest super pranie świeżo pachnie na długo. Też stosuje Silan więc polecam Ci powoduje ponieważ niektóre płynie nie dały rady i z ich zapachu nic nie zostało po takim suszeniu, a Silan sie sprawdził

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bezpieczne małe pranie

          Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
          Ja nie mam i nie znam sposobu na zachowanie świeżości prania na dłużej.To, w czym chodzimy wszyscy na bieżąco pachnie jeszcze świeżością płynu nawet po wyjęciu z szafy.Natomiast rzeczy, których obecnie nie nosimy (np.bluzki na krótki rękaw) przed sezonem letnim zawsze wkładam do pralki na samo płukanie, żeby przywrócić im świeżość
          Ja tak robię tylko po sezonie i zamykam próżniowo w worki, jak przychodzi "czas tych ubrań" to otwieram worek i bucha na mnie super świeżość

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bezpieczne małe pranie

            Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
            Może ten Ci się spodoba np. jak tylko mogę susze pranie na balkonie lub w przewiewie albo choć nawet przy otwartym oknie plus płyn do płukania, efekt jest super pranie świeżo pachnie na długo. Też stosuje Silan więc polecam Ci powoduje ponieważ niektóre płynie nie dały rady i z ich zapachu nic nie zostało po takim suszeniu, a Silan sie sprawdził
            Też tak robię stawiam pranie w przewiewie,ale rzadko bo zajmuje miejsce, niestety balkonu nie mam, ale zawsze suszę przy otwartym oknie, nawet zimą, teraz wiem, że z Silanem każde pranie będzie pachniało długo długo.....

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bezpieczne małe pranie

              Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
              Też tak robię stawiam pranie w przewiewie,ale rzadko bo zajmuje miejsce, niestety balkonu nie mam, ale zawsze suszę przy otwartym oknie, nawet zimą, teraz wiem, że z Silanem każde pranie będzie pachniało długo długo.....
              współczuje braku balkonu, wcześniej tez nie miałam więc znam ten ból ale my mamy sobie jakoś radzimy w każdych warunkach
              Czy któraś z mam używa bądź używała Silan Sensitive? Jak wrażenia? Podobne jak moje czy tylko mnie dopadła euforia i zachwyt po ?
              Last edited by Insonia08; 15-04-2014, 17:07.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bezpieczne małe pranie

                Napisane przez Ola_moderatorka Pokaż wiadomość
                Dziewczyny, a czy macie jakiś sposób na to, aby pranie zachowało swoją świeżość na dłużej? Pamiętajcie, że na najaktywniejsze uczestniczki dyskusji czekają nagrody
                Aby pranie dłużej zachowało świeżość warto "luźno" rozwiesić je w szafie, aby mogło "oddychać". Ja nie posiadam dodatkowego pomieszczenia na garderobę (jaka szkoda ), więc nie jestem w stanie uniknąć w szafie i szafkach lekkiego "ścisku".

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bezpieczne małe pranie

                  Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                  współczuje braku balkonu, wcześniej tez nie miałam więc znam ten ból ale my mamy sobie jakoś radzimy w każdych warunkach
                  Czy któraś z mam używa bądź używała Silan Sensitive? Jak wrażenia? Podobne jak moje czy tylko mnie dopadła euforia i zachwyt po ?
                  Myślę, że wszystkie mamy obecne tutaj na forum są zachwycone tak jak Ty.Silanowi Sensitive nie można się oprzeć

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bezpieczne małe pranie

                    Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
                    współczuje braku balkonu, wcześniej tez nie miałam więc znam ten ból ale my mamy sobie jakoś radzimy w każdych warunkach
                    Czy któraś z mam używa bądź używała Silan Sensitive? Jak wrażenia? Podobne jak moje czy tylko mnie dopadła euforia i zachwyt po ?
                    Od kiedy użyłam Silana Sensitive od razu przypadł mi do gustu, jestem zachwycona naprawdę super produkt zrobiony z myślą o dzieciach, jak do tej pory widzę same plusy, godny polecenia. Przydałby się jakiś płyn do prania w tym samym zapachu, może firma Henkel coś wymyśli?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bezpieczne małe pranie

                      Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                      Od kiedy użyłam Silana Sensitive od razu przypadł mi do gustu, jestem zachwycona naprawdę super produkt zrobiony z myślą o dzieciach, jak do tej pory widzę same plusy, godny polecenia. Przydałby się jakiś płyn do prania w tym samym zapachu, może firma Henkel coś wymyśli?
                      Masz rację z tym płynem do prania.Byłby to rewelacyjny duet

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bezpieczne małe pranie

                        Podpisuje się pod tym rękoma i nogami co napisała ewusia716.polki.pl choć co my możemy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bezpieczne małe pranie

                          najlepiej mieć właśnie coś z jednej linii ub w podobnych nutach bo mieszanie nie raz nie zdaje rezultatu i zapachy mogą się gryźć

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bezpieczne małe pranie

                            Napisane przez ewusia716 Pokaż wiadomość
                            Od kiedy użyłam Silana Sensitive od razu przypadł mi do gustu, jestem zachwycona naprawdę super produkt zrobiony z myślą o dzieciach, jak do tej pory widzę same plusy, godny polecenia. Przydałby się jakiś płyn do prania w tym samym zapachu, może firma Henkel coś wymyśli?
                            Oj tak, racja

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bezpieczne małe pranie

                              Napisane przez daria1541 Pokaż wiadomość
                              Ja nie mam i nie znam sposobu na zachowanie świeżości prania na dłużej.To, w czym chodzimy wszyscy na bieżąco pachnie jeszcze świeżością płynu nawet po wyjęciu z szafy.Natomiast rzeczy, których obecnie nie nosimy (np.bluzki na krótki rękaw) przed sezonem letnim zawsze wkładam do pralki na samo płukanie, żeby przywrócić im świeżość
                              robię tak samo z płukaniem przed sezonem, a dodatkowo, tak jak już wcześniej pisałam; jak kupuję zapas mydeł w kostce (a kupuje ich dużo - wolimy) to rozkładam na półkach z ubraniami

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bezpieczne małe pranie

                                Napisane przez bunny17 Pokaż wiadomość
                                najlepiej mieć właśnie coś z jednej linii ub w podobnych nutach bo mieszanie nie raz nie zdaje rezultatu i zapachy mogą się gryźć
                                Popieram. Proszek Bąbelka nie ma zapachu (ja nie czuję), ale te nasze już tak i potem wychodzi takie nie wiadomo czym pachnące 'coś'...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X