Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Mam Staraczek

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Klub Mam Staraczek

    Cześć dziewczyny jak tam wasze samopoczucie przed świętami? Ja nie moge ogarnać domu nadal balagan jak sie patrzy! Przechodzą midłosci jak mnie to cieszy Moge w miare jesc i pic! Co u was dziewczyny?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Klub Mam Staraczek

      Hej Dziewczyny. Ja od jutra zaczynam wypieki na święta, choinkę już mam ubraną, jeszcze placuszka muszę upiec na wigilię w przedszkolu i mogę świętować w tym roku bo wigilia i pierwszy dzień świą u szwagierki a drugi u mamy także prawie luzik. Za to w przyszłym roku będę biegać koło gości. Pozdrawiam...

      A poza tym to moje maleństwo ma już 10 cm. i prawidłowo się rozwija i dostałam jakieś dziwne uczulenie na nogach no mówię Wam okropność.


      Skomentuj


        #33
        Odp: Klub Mam Staraczek

        hej
        ja swieta tez spedzam poza domem wiec az tak bardzo sie nie martwie tym ze sie raczej nie wyrobie. Mam takie pytanie bo czasen dziwnie sie czuje raz mi zimno raz mam wypieki nie wiem czy to normalne? tempke mam w granicach 37 do 37.3 w sumie taka maialam zawsze w 2 fazie cyklu ale nie wiem czy przy ciazy to ok. Ciesze sie annet ze u ciebie i maluszka wszystko dobrze moj maluch ma ok 3 cm

        Skomentuj


          #34
          Odp: Klub Mam Staraczek

          Viki podobno w początkach ciąży podwyższona temp. to normalny stan ale na wizycie powiedz o tym lekarzowi. Mi było non stop zimno i mój ginek zlecił mi serię badań mi. cytomegalię i okazało się, że przeszłam tą chorobę nie mając o tym pojęcia, robiłam też toksoplazmozę ale na to nie chorowałam, a uczucia zimna i gorąca też mam i myślę, że to reakcja organizmu na nasz stan. Pozdrawiam...


          Skomentuj


            #35
            Odp: Klub Mam Staraczek

            anet2202 szczęćliwego Nowego Roku!!!!!!!!!
            Jak zdrówko? Ja dzisiaj ide do gina, robiłaś badania prenatalne?
            buzka

            Skomentuj


              #36
              Odp: Klub Mam Staraczek

              Hej Viki badań prenatalnych ginek mi nie proponował może dlatego, że z dzieckiem wszystko jest ok. Ja mam wizytę 12 stycznia także zobaczymy jakie wieści usłyszę. Napisz co u Ciebie po wizycie. Ja też Tobie życzę wszystkiego NAJ... w Nowym Roku i żeby wszystko ukłdało się po Twojej myśli.


              Skomentuj


                #37
                Odp: Klub Mam Staraczek

                Hej
                Po wizycie okazało sie że wszystko jest dobrze maluch rośnie ma już 6 cm i prawdopodobni chłopczyk Widziałam poraz pierwszy ja sie rusza to było cudowne przezycie!!!!!!!! Jutro ide na badania prenatalne treoche sie denerwuje do jutra jakos wytrzymam.

                Jak Twoj maluszek, wiesz co bedziesz miec? Masz teraz jakies dolegliwości ciążowe?

                Całuski

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Klub Mam Staraczek

                  Dziewczyny mam do sprzedania śliczną ciążową tuniczkę . Może któraś jest zainteresowana? http://allegro.pl/item885518303_atmo...10_piekna.html

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Klub Mam Staraczek

                    Hej Viki u mnie wszystko ok. moje maleństwo waży już 270g i coraz bardziej kopie. Brzuszek też mi rośnie z dnia na dzień i pomalutku robię zakupy dla maleństwa. Mężuś się o nas troszczy bardziej niż przy pierwszym dziecku... oj ważne jest wsparcie najbliższej osoby, córcia natomiast zadaje setki pytań i nie może się doczekać kiedy dzidziuś będzie w domu. Nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka ale w sumie to bez znaczenia.
                    A jak Twoje badania?


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Klub Mam Staraczek

                      Anet jak ten czas leciTobie już się zaczął 18 tydz.No jak dobrze pójdzie to zabawie u was dłużej
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Klub Mam Staraczek

                        Witam Cię Ejonczyk bardzo gorąco. Wierzę, że nas nie opuścisz. Rzadko bywam na forum bo Viki też się rzadko pojawia i nie ma z kim pogadać a nie będę pisać o swoim stanie na "forum starających się" żeby nikogo nie smucić. Cieszę się, że do nas dołączyłaś. Jak się czujesz bo pierwsze trzy miesiące były dla mnie okropne. Pozdrawiam...


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Klub Mam Staraczek

                          Anet powiem Ci że już sama nie wiem co o tym myślećJeden test pokazał 2 kreski a gdy powtórzyłam pokazał 1Piersi bolą okropnie pełno grudek na nich i do tego duże otoczki.Zawsze miałam przed @ i w czasie strasznie wysypana twarz a teraz gładziutka,fakt że robiłam dwa różne testy.Po swoim ciele wskazuje że to ciążą.A testy swoje.Trzymaj kciuki kochana.A jak twoje maleństwo?Pewnie kopie jakby w piłkę grał?Zdrówka kochana życzę.
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Klub Mam Staraczek

                            Cześć kochane!
                            Mam nadzieje, że moje samopoczucie mi pozwoli i bede cześciej tu zaglądać, zaczyna sie u mnie 14 tydzień i nadal mnie mdli ale juz nie wymiotuje! To prawdziwy suskces Dzidzia rośnie już nie moge doczekać sie następnej wizyty i jak zobaczę mojego bobaska . Na badaniach wyszło wszystko ok!!!!
                            anet2202 kiedy poczułaś ruchy dziecka? Masz jakieś fajne pomysły na zdrowe dania?
                            ejonczyk1801 te testy maja różną czułość, możliwe że ten drugi nie wykrył jescze, a może zrobisz bete? Do gina sie tez umów, powinien juz widziec pęcherzyk. Trzymam kciuki.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Klub Mam Staraczek

                              Po co robiłas drugi test Ejonczyk,przecież bobo pokazał ci że jesteś w ciąży.Też robiłam bobo test,byłam u lekarza tydzień temu i jest pęcherzyk ciążowy,nie męcz się tylko idz do gina

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Klub Mam Staraczek

                                A nie wiesz jak głupota uderzy do głowyAle już ok.Dzwoniłam do mojego lekarza ale i powiedział mi żebym się nie denerwowała i zjawiła się u niego tak za tydzień żeby dobrze było widaćTak wiec myślę że wszystko będzie dobrze
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X