Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Mam Staraczek

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Klub Mam Staraczek

    nie mam siły nic pisać, smutek żal,wrócę do Was kochane ,na pewno ale jeszcze nie teraz,mam malutką nadzieję że w przyszłym miesiącu,pa życzę powodzenia i zdrówka kochane.....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Klub Mam Staraczek

      Bajtel bardzo mi przykro, że tak się stało. Żadne słowa nie są w stanie ukoić Twojego bólu i cierpienia, musisz teraz wypocząć i dojść do siebie a na pewno będzie lepiej. Trzymaj się Kochana i myśl pozytywnie i wracaj do nas jak najszybciej.


      Skomentuj


        #18
        Odp: Klub Mam Staraczek

        Jeśli chodzi o jedzenie to ja przez pierwsze 2 miesiące jadłam ser biały i pomidory i wypiłam morze wody mineralnej a teraz też pomarańcze i woda mineralna. A śluzu mam sporo nie narzekam na suchość, śluz mam biały taki jak w dni niepłodne.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Klub Mam Staraczek

          Wielkie dzięki,wrócę obiecuję !!!!!!!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Klub Mam Staraczek

            bajtel tak mi przykro wiem ze to trudne i w sumie nic cie nie pocieszy ale wierze ze sie uda i Tobie, WIERZE W TO MOCNOOdpocznij naladuj baterie bedzie dobrz

            A jesli chodzi o jedzenie to faktycznie pomarancze mandarynki jadlabym tonami i sa lepsze niz kiedykolwiek! Dzisiaj po raz pierwszy mialam mega mdlosci, pierwszy posilek zjadlam o 12 martwie sie ze to tak nie zdrowo ale poprostu nie ma opcji zebym cos wczesniej zjadla anet2202 jak radzilas sobie z mdlosciami?

            Scaarlett jesli chodzi o sluz to w cyklu jak zaszlam mialam super kurzy, pilam dwa razy dziennie siemi lniane moze pomoglo i pilam duzo wody tak ok 2 litry dziennie.

            Caluje mamuski

            Skomentuj


              #21
              Odp: Klub Mam Staraczek

              Viki ja nistety nie miałam sposobu na mdłości tyle, że jadłam mało i często i dużo piłam wody mineralnej. Mdłości same mineły w okolicy 10 tygodnia. A tak w ogóle to byłam dzisiaj u gina i maleństwo rośnie i rozwija się prawidłowo a ja jestem już spokojniejsza a ginek mówi, że powinnam czuć ruchy dziecka w okolicy 16-17 tyg. Pozdrawiam...


              Skomentuj


                #22
                Odp: Klub Mam Staraczek

                Czesc Dziewczyny a mnie nurtuje nazwa klubu... Staraczek to od mam starajacych sie, czy od starych bywalczyn forum?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Klub Mam Staraczek

                  Hej nazwa jest od nazwy innego wątku- Klub Starających się o Maluszka- to właśnie dziewczyny z tego forum założyły ten

                  ależ ja się źle czuje prawie caly dzien mnie mdli, czuje sie tak takbym czym sie zatruła... ide spac

                  caluski

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Klub Mam Staraczek

                    Hej VIKI co u Ciebie? Jak ciąża przebiega no i w ogóle co słychać. U mnie brzuszek zaczyna się powiększać a najładniejsze to mi się piersi zrobiły, fajnie by było gdyby takie już zostały. Napisz co z Tobą....


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Klub Mam Staraczek

                      Cześć anet2202
                      fajnie że piszesz, ja mialam trochę przejść bo na przełomie 6-7 tc. miałam niewielkie plamienia, dzieki bogu przeszloao wczoraj na wizycie okazalo się że wszystko jest dobrze i widzaiłam male serduszko Biorę duphaston i duzo leże ale w sumie gdyby nie zalecenie lekarza to tez bym lezala bo ciagle chce mi sie spac i nadal mnie mdli. Dziwne tyljko bo gin powoedzial ze to ok 9 tydzien a według moich obliczeń co najwyzej 8, ale nie bede wymyslać powodow do zmartwien.
                      Kiedy masz termin ja na 14 lipca.

                      Pozdrawiam serdecznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Klub Mam Staraczek

                        Hej Viki83 cieszę się, że u Ciebie wszystko idzie ku dobremu. Ja mam termin na 12 czerwca ale mój gin oznajmił mi, żebym się przygotowywała w pierwszym tygodniu czerwca na cesarskie cięcie bo jak się powtórzy sytuacja z pierwszej ciąży to naturalnie nie urodze ale to jeszcze daleka przyszłość. A tak poza tym to moje dolegliwości mineły i jak narazie jest ok. Oby tak dalej. Viki pisz częściej bo jak narazie to jesteśmy we dwie na tym forum. Całuje...


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Klub Mam Staraczek

                          Witam Dziewczynki! to ja się do was przyłączam i mam nadzieję, że już tu u was zostanę buziaki

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Klub Mam Staraczek

                            Hura!!!!!!!!!!! Mamy kolejną staraczkę!!!!!!!!!!!!!! Scaarlett moje gratulacja

                            Ja wczoraj miałam najgorszy dzien wymiotowałam caaały dzień nie mogłam nic jesc ani pic dzisiaj jest o niebo lepiej, marzy mi sie noramlny biadek .... kiedy to bedzie....

                            pozdrawiam mamuski

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Klub Mam Staraczek

                              Oj te nasze przypadłości ja za to jestem strasznie osłabiona i non stop zmęczona. Z jedzeniem u mnie też średnio, rano nie mogę nic w siebie wcisnąć, bo mi się cofa, cały dzień czuję się pełna, a smak łapię od 20 Buziaki! trzymajcie się cieplutko mamusie

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Klub Mam Staraczek

                                Cześć Dziewczyny.
                                Scaarlett moje szczere gratulacje, dostałaś aniołka pod choinke... i cieszę się, że pomalutku nas przybywa.
                                Dziewczyny te dolegliwości to naprawde nic przyjemnego ale da się znieść wszystko dla naszych maleńkich istotek. Pozdrawiam Was cieplutko bo u mnie za oknem bielutko i sypie śnieg a moja córcia pełna radości, że wreszcie na sankach do przedszkola mogła pojechać.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X