Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cellulit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cellulit

    Ja mam ten problem a Wy?? jak z tym walczycie, a może go polubiłyscie?? Niestety po drugiej ciąży problem sie nasilił
    Pozdr
  •    
       

    #2
    Cellulit i rozstępy to nie to samo??? Bo się troche pogubiłam...

    Skomentuj


      #3
      rozstępy to te czerwone smugi na ciele albo już białawe świecące krechy, a cellulit sprawdź chwytając kciukiem i palcem wskazującym sporą część skóry np na udach, skóra robi sie jakby z wypukłych małych placków
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        #4
        Już wiem, doczytałam , cellulit to ta tzw: "pomarańczowa skórka". Zresztą wstrętna. Sporo różnych specyfików polecają do smarowania. Pewnie dobranie odpowiedniego, to indywidualna kwestia...

        Skomentuj


          #5
          Na początku ciąży pojawił mi się cellulit na udach i pośladkach, nie wiem...kwestia hormonów, czy czego, jestem szczupła i nigdy tego typu problemów nie miałam.
          Zredukowałam celulit masującym roll-on przeciw uporczywemu cellulitowi z firmy Garnier...śmiało mogę go polecić wszystkim mającym ten problem.
          Moja skóra wygląda o niebo lepiej


          Skomentuj


            #6
            aktualnie celulitu nie mam tylko pod oczami nie wiem jak sobie z nim poradzić już zrezygnowałam ze słodyczy....ruszam się i nic...to chyba genetyczne

            Skomentuj


              #7


              A ja widzialam taki wpis: lepszy cellulit w garsci niz silikon w tv
              Ja tez mam cellulit jako prezent po ciazach. No coz, staram sie go polubic
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A ja sie pogodziłam z cellulitem,ważne że sie podobam mężowi

                Skomentuj


                  #9
                  ja tez mam.
                  koleżanka sprezentowała mi taką drewnianą szczotkę do masażu i powiem Wam że troche pomaga jak się codziennie masuje.
                  no i wklepuję tony kremów na cellulit
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    ja mam rozstepy na udach i piersiachprobowalam zwalczyc ale nic z tego,musze je pokochac

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      z rozstępami nie walcze bo to bitwa z wiatrakami
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        ja niestety mam ogromny cellulit już miałam go przed ciąża mimo tego ze byłam bardzo szczupłą osoba a w ciąży zwiększył się do tego stopnia ze nie muszę nacisnąć na uda żeby się pokazał to chyba sprawa genetyki moja mam tez ma cellulit i na domiar złego nic nie pomaga żadne kremy gąbki itd.... chyba mi to tylko jakaś operacja pomoże

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez demira Pokaż wiadomość
                          A ja widzialam taki wpis: lepszy cellulit w garsci niz silikon w tv
                          Ja tez mam cellulit jako prezent po ciazach. No coz, staram sie go polubic
                          D
                          ale ubaw

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
                            Na początku ciąży pojawił mi się cellulit na udach i pośladkach, nie wiem...kwestia hormonów, czy czego, jestem szczupła i nigdy tego typu problemów nie miałam.
                            Zredukowałam celulit masującym roll-on przeciw uporczywemu cellulitowi z firmy Garnier...śmiało mogę go polecić wszystkim mającym ten problem.
                            Moja skóra wygląda o niebo lepiej
                            dokladnie to samo chcialam powiedziec
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              A co myslicie o tych preparatach z SERII SLIM EXTREME PROFESSIONAL 3D ? Stosowala ktoras? Wogole po porodzie co stosowalyscie na brzuch?

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X