Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co z tą czkawką?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co z tą czkawką?

    Dziewczyny, macie jakiś sposób na czkawkę u dziecka? Moją Małą dopada praktycznie po każdym karmieniu....
  •    
       

    #2
    Odp: Co z tą czkawką?

    Mi kiedys pani doktor powiedziała,ze czkawka nie jest groźna u takiego malucha i w przeciwieństwie do Nas dorosłych za bardzo mu nie przeszkadza Ona

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co z tą czkawką?

      Wiem wiem, ale może są sposoby, żeby przeszła? Moja mama prasowała np. pieluchę i kładła na główce, ale nie zawsze pomagało.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co z tą czkawką?

        ja dawałam pierś do czasu kiedy Zosia była na piersi a potem piciu odrobinę i przechodziło

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co z tą czkawką?

          Dzięki dziewczyny, po piersi faktycznie przechodzi

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co z tą czkawką?

            Czkawka z punktu widzenia pediatry nie szkodzi i nie przeszkadza dziecku a mi się wydaje ze maleństwo się meczy. Nie można podawac wody ani straszyć dziecka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co z tą czkawką?

              Pamiętam że mojego synka to często czkawka męczyła i to przez parę miesięcy to trwało aż w końcu już czkawka się nie pojawiała Córeczka miała ale nie była to czkawka taka intensywna jak była u synka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co z tą czkawką?

                ciepła pielucha, u mnie sie sprawdzała, zawsze gdy syn dostawał czkawkę owijałam go w pieluchę wcześniej ogrzaną na grzejniku, stara rada mojej mamy która się wielokrotnie sprawdzała i była przekazywana z pokolenia na pokolenie, nalezy jednak uważac zeby zbytnio nie przegrzac pieluchy i nie poparzyc dziecka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co z tą czkawką?

                  Ja szukałam bardzo długo sposobu na czkawkę u synka po każdym jedzeniu, aż w końcu minęła sama! Teraz zdarza się sporadycznie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X