Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile na pieluchy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ile na pieluchy?

    Ja używam głownie pielusze Pampers,mąż mi przywiózł z Norwegii ostatnio zapas bo są tam tańsze Dady też miałam jedno opakowanie i też są dobre.




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ile na pieluchy?

      A my uzywamy od jakiegoś czasu pieluszek z Superpharm, piluszki Life- są super, moim zdaniem lepsze niż Dada, zakładamy je nawet na noc

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ile na pieluchy?

        My nadal jesteśmy wiernymi fanami pieluszek Dada. Synkowi nic po nich nie jest, wieć nie zmieniam, bo nawet Biedronke mamy blisko i zawsze mozemy wyskoczyć na małe zakupy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ile na pieluchy?

          Ja jeszcze dodam że przy tych pieluszkach Life w drogerii są fajne promocje że np 9 ta paczka jest za 1 grosz albo czasem dają za 1 zł chusteczki mokre itp

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ile na pieluchy?

            W mojej okolicy to nawet nie ma tych pieluszek, bo do tej pory nie widziałam ich nigdzie w sklepie. Szkoda, bo jak czytam to naprawde sie opłaca.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ile na pieluchy?

              one są niestety tylko w drogeriach SuperPharm, musiała byś na stronie internetowej sobie zobaczyć czy są gdzieś blisko Ciebie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ile na pieluchy?

                Jakiś czas temu przerzuciłam się na pieluszki Babydream z Rossmanna. Powód: Niska cena. Z kartą Rossnę paczka kosztuje od 18 do 22 zł (zależy od aktualnych promocji). Moje dzieci nie mają po nich żadnych oparzeń itp. więc jestem zadowolona.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ile na pieluchy?

                  My wydawaliśmy średnio 118 zł / miesiąc na pieluchy. Jeśli macie małe dzieci, którym kupujecie pieluszki, to bardzo proszę – napiszcie w komentarzach, ile na nie wydajecie. Ja obliczyłam (są to średnie wyliczenia) że przez cały okres gdy moje dziecko korzystało z pieluszek wydałam około 4000 zł.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X