Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile na pieluchy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ile na pieluchy?

    jeśli chodzi o koszty pieluszek, to warto przeliczać je na sztuki, czyli wartosć, nie raz pampersy na promocji bardziej się opłacają niż tańsze "zastępniki"

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ile na pieluchy?

      Promocje na Pampersy często są w Superpharm, Jakiś czas temu byla promocja że robiąc zakupy za 50 zł możesz kupić paczkę pampersów za 29.99 zl. Lepszej ceny to nigdy nie widziałam.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ile na pieluchy?

        Pamietam kiedyś ze trafiłam na promocje w auchan gdzie pieluszki wychodziły po 30gr za sztukę, nie wiem czy była to pomyłka czy nie ale wtedy kupiliśmy zapas na dobrych kilka miesięcy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ile na pieluchy?

          Sądzę, że raczej pomyłka. Ja kiedyś w Realu kupiłam zapas chusteczek pampers bo też chyba pomylili się z ceną. Już teraz nie pamiętam dokładnie ale wiem że za paczkę wychodziło jakieś 3 zł - dla mnie szok

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ile na pieluchy?

            pomyłka nie pomyłka, dla pieluchowych to spora oszczędność a my z niej s korzystaliśmy, jeszcze facet podszedł i sie pytał ile będę jeszcze brać tych pieluch

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ile na pieluchy?

              oby takich pomyłek w marketach było więcej chętnie bym skorzystała z takich mega promocji, i chyba nie ja jedna bym była chetna

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ile na pieluchy?

                jak takie promocje są to trzeba korzystać Pieluchy szybko idą a zapas może leżeć Nie zmarnują się

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ile na pieluchy?

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja wiem czy to oszczędność finansowa była szła woda i to dużo wody, wyobrażasz sobie prac codziennie tyle pieluszek tetrowych? moja mama niekiedy wspomina ile z tym zachodu było jak siku było to hmm to szybciutko sie prało gorzej jak kupka bo trzeba było wymoczyć w zimnej wodzie potem prac w ciepłej i coś mówiła ze jeszcze wygotowywali pieluch tetrowe. Teraz ponoć taniej wychodzą pieluszki wielorazowe czy może ktoraś z Was używa/używała?
                  Pieluszkuję wielorazowo i jestem bardzo zadowolona. Pieluszki piorę razem z ubrankami małej, więc nie jest to żadna dodatkowa praca. A dzisiejsze wielorazówki nie wymagają prasowania, gotowania itp. Piorę, wieszam i gotowe

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ile na pieluchy?

                    Napisane przez adirfa Pokaż wiadomość
                    Pieluszkuję wielorazowo i jestem bardzo zadowolona. Pieluszki piorę razem z ubrankami małej, więc nie jest to żadna dodatkowa praca. A dzisiejsze wielorazówki nie wymagają prasowania, gotowania itp. Piorę, wieszam i gotowe
                    A możesz coś więcej o tych pieluszkach napisać? Siusiu normalnie się w niej zbiera tak jak w jednorazowej i wkładasz to do pralki, czy najpierw jakoś ten mocz trzeba wypłukać? Może przy drugim dziecku wypróbuję

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ile na pieluchy?

                      Napisane przez adirfa Pokaż wiadomość
                      Pieluszkuję wielorazowo i jestem bardzo zadowolona. Pieluszki piorę razem z ubrankami małej, więc nie jest to żadna dodatkowa praca. A dzisiejsze wielorazówki nie wymagają prasowania, gotowania itp. Piorę, wieszam i gotowe
                      A z kupki tak samo się wypierze bez problemu A taki wkład na ile wystarczy ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ile na pieluchy?

                        ja tez zaopatrzyłam się już w pieluchy ale wielorazowe zakupione w angli mam nadzieje ze się sprawdza i mała nie będzie miała oparzeń

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ile na pieluchy?

                          Używam jednorazowych nie kupuje najdroższych, wybrałam te marki rossmana babydream bo mi odpowiadają. jedno opakowanie kosztuje 27zł, zużywam 2-3 miesięcznie. dodatkowym kosztem jest mleko modyfikowane - z żywienie trzeba liczyć do 500zł na miesiąc na malucha
                          szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ile na pieluchy?

                            Straszne są te koszta Pampersy kupuję takie na które akurat jest promocja ale ponad 100zł miesięcznie lekką ręką u nas na szczęście odchodzi wydatek na mleko bo cały czas karmie piersią a to jednak jest bardzo duża oszczędność

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ile na pieluchy?

                              No przy niemowlaku to na schodziło 10 pampersów dziennie, więc rachunek jest prosty. No można szukać jakiś tańszych pieluch jednorazowych, ale u nas Pampers bardzo dobrze się sprawował.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ile na pieluchy?

                                Na początku troszkę pieniędzy na pieluchy idzie. Później dziecko zużywa trochę mniej. Ja używam Dady z biedronki lub pampersy jak są w promocji. Miesięcznie jest to wydatek ok 70zł.
                                Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X