Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Prawo na co dzień
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prawo na co dzień Poznajcie swoje prawa i możliwości

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-05-2016, 18:19
ritka8 ritka8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ritka8.polki.pl

Domyślnie Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

Świetny prawnik to Patryk Riedel. Posiada on kancelarie w miastach Katowice i Wodzisław Śląski, więc jest to niedaleko od Krakowa. Mnie pomógł wygrać trudną sprawę o rozwód, byłam prawie załamana, że się nie uda. Ale pan adwokat pomógł mi znowu uwierzyć w siebie. I wygrałam Jego strona to http://www.adwokat-riedel.pl/ Polecam jeśli chodzi o rozwód, sprawy rodzinne i alimenty (tutaj przyjaciółka korzystała).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2016, 21:40
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

A jak wygląda sprawa z orzeczeniem o winie? Znajoma poradziła mi, żeby dla zebrania dowodów zdrady i kłamstw męża wynająć detektywa. Lampart zajmuje się takimi sprawami http://www.lampart.co/oferta/oferta-...awy-rozwodowe/ . Czy sąd uzna zebrane tak dowody?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2016, 07:38
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

a myslałaś nad usługami http://bartoszuk.com/ ? dużo osób w Krakowie sobie chwali tą kancelarię i jej fachowe podejście do klienta. Warto sobie zaoszczędzić stresu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2016, 08:20
agatacha agatacha jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agatacha.polki.pl

Ja miałam bardzo długą i wyczerpującą sprawę rozwodową. Mój mąż pomimo, żo to on zdradził wcale nie dostał winy wyłącznej. Sąd stwierdził, że wina jest nasza wspólna. Jak to jest, że to jest w ogóle możliwe, tego nie rozumiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2016, 10:24
myszunia11's Avatar
myszunia11 myszunia11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
myszunia11.polki.pl

Moja znajoma też jakiś czas temu przechodziła przez rozwód. Czasami tak bywa. Nie wnikam.
jeżeli chodzi o usługi adwokackie, to sprawy rozwodowe prowadzi również mec. Tomanek. Tutaj nawet na stronie http://www.adwokat-tomanek.pl/klienc...dy-i-alimenty/ mają szczegółowo opisaną tą usługę. Ceny jak u większości doświadczonych adwokatów. Najlepiej dopytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-2016, 08:49
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Z doświadczenia mogę poradzić, że akurat w przypadku adwokatów nie warto ryzykować wyborem kogoś niesprawdzonego. Przecież są takie kancelarie jak http://www.adwokat-aks.pl/ gdzie bardzo rzetelnie podchodzi się do tematu pomocy ludziom, więc można korzystać z ich porad. To najlepsze rozwiązanie i każdemu właśnie taki wybór polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-08-2016, 15:52
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Łapcie namiary - http://www.przebindowski.com.pl
To właśnie adwokat z Krakowa - ale jak z terminami, możliwościami, to już radzę bezpośrednio u nich. Ludzie z pojęciem i te stawki też w miarę normalne. Ale to już pytajcie o wszystko w kancelarii.
Nieprzeczytane 06-08-2016, 22:39
77joanna 77joanna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
77joanna.polki.pl

Thumbs up Odp: dobry adwokat od rozwodów ? Kraków

Cytat:
Napisał cwiklak Zobacz post
Proszę o pilną pomoc. Poszukuję w Krakowie dobrego adwokata
od rozwodów. Nie chce trafić do kogoś z książki telefonicznej. Z góry
dziękuję smile
Tylko pani Maciejewska z Krakowa. Prowadzila mój rozwód (dość prosty, bo nie mieliśmy dzieci i choć początkowo chciałam stwierdzenia winy byłego, to sobie to odpuściłam). teraz prowadzi rozwód mojej znajomej. radca prawny z powołania, bo bardzo angażuje się w pomoc i potrafi dobrze doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-08-2016, 19:34
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Właśnie. Zaangażowanie w sprawę i zrozumienie dla klienta to takie cechy, które dla mnie są najważniejsze w kontekście rozwodu. Wiem, że takimi cechami charakteryzuje się mecenas Budrewicz z Warszawy. Takim osobom można śmiało zaufać, bo ma się pewność, że zrobią wszystko, by doprowadzić sprawę do pozytywnego zakończenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2016, 14:32
dszkuc dszkuc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dszkuc.polki.pl

Jeśli o mnie chodzi to mogę Ci śmiało polecić kancelarię adwokacką z Zabrza, Pana Grzegorza Kalamala.
Świetny specjalista
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania