Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-12-2014, 14:47
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109
Domyślnie Odp: Kredyt na samochód

Bardziej bym radziła się znajomych gdzie zaciągnęli kredyt niż szukała informacji w porówniarkach czy na forum.
Są teraz ludzie którzy zajmują się marketingiem szeptanym
Warto sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2014, 22:06
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Kredyt jak kredyt, każdy bierze na różne rzeczy jedni na wesele, drudzy na mieszkanie inni na samochód. Pewnie sami byśmy coś myśleli gdyby nie to że mieszkanie trzeba spłacać. Ja tam wole w banku , znanym bo wiem że jest bezpieczniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2014, 21:31
itaaka itaaka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
itaaka.polki.pl

Porównywarki nie są takie złe. Korzystałam w sumie tylko raz i to, jak braliśmy mały kredyt z mężem. A ostatni kredy mamy zaciagniety dzieki takiej jednej stronie. Wiadomo, na tych spotkaniach z doradcami to trzeba być mocno asertywnym, zaraz chca numer telefonu, jakis kontakt i wydzwaniają jak szaleni. A jak się logowałam na tej stronie to tylko wytsraczyl kod pocztowy (wiem, że nie przy każdej tak jest, my akurat z offerunt korzystaliśmy), a potem już tylko dane do symulacji się wprowadza. Ostatecznie mamy kredyt w eurobanku, bo wynegeocjowalismy w miare sensowna rate.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2014, 22:51
kasiarak kasiarak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiarak.polki.pl

Trzeba czytać opinie. Chwilówki są najgorsze więc tym bardziej trzeba się pilnować. Czasami lepiej jest wziąć mały kredyt w banku niż jakąkolwiek nawet najbardziej atrakcyjną chwilówkę. Trzeba po prostu czytać i się pilnować
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:33
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

nie ma co brać kredytu na kredyt, lepiej poczekaj trochę odłóż sobie pieniądze, albo kup po prostu tańszy samochód , taki na jaki ciebie aktualnie stać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2015, 19:59
nowakips nowakips jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nowakips.polki.pl

ja brałam w getin bank ale odradzam , strasznie tam wszystko pod górkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 14:33
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał nowakips Zobacz post
ja brałam w getin bank ale odradzam , strasznie tam wszystko pod górkę
chyba w każdym banku znajdzie się zawsze coś ,jakiś haczyk ,nigdy nie ma tak łatwo niestety Trzeba by było się dobrze na tym znać :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-05-2015, 16:35
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Przecież banki zwykle mają w ofercie kredyty na samochód, zwykle mniej oprocentowane niż zwykłe. Na http://iloan.pl/ widziałam, że Getin Bank ma na nowe i używane, także warta uwagi jest oferta ING czy Eurobanku - zerknij i porównaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2015, 12:14
hhalina90 hhalina90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

Oferty banków ciągle się zmieniają lub pojawiają się nowe, także nie łatwo znaleźć najtańszy i zarazem najlepszy kredyt na samochód - wiele też zależy od naszej zdolności kredytowej i ogólnej sytuacji finansowej. Osobiście nie za bardzo się na tym znam, więc korzystałem z porównywarki kredytowej (http://kredyty-bankowe.com.pl/) - szybko można znaleźć aktualnie najtańsze i najlepsze oferty na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2015, 12:21
agataas agataas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agataas.polki.pl

Ja nie lubię kredytów, częściej decyduję się na raty i w przypadku samochodu też tak było. Po raz pierwszy udało się nam rok temu kupić nowy samochód, konkretnie mazdę u http://tarnowskie.mazda-dealer.pl/, facet nam doradził co do modelu, bo na markę byliśmy zdecydowani. Wbrew powszechnej opinii mazda jest naprawdę dobrym autem, bezawaryjnie jeździmy i tanio, bo mało pali.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania