Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-10-2014, 08:00
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Zniszczone włosy

Z prostych kuchennych składników sami możemy w zaledwie 5 minut zrobić skuteczne maseczki do włosów - ja robię różne maseczki sama - oszczędzając przy tym sporo pieniędzy i one działają - wiem na swoim przykładzie jeśli coś to służę recepturami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 10:13
remila_85 remila_85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
remila_85.polki.pl

może odżywianie u fryzjera? Na pewno coś znajdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 14:09
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

U mnie sprawdził się olejek arganowy i wszelkie kosmetyki z dodatkiem olejku arganowego. Wcześniej przez moją gupotę lekko "spaliłam" włosy i po kuracjach arganowych wyglądały ładnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 14:42
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał agibee Zobacz post
U mnie sprawdził się olejek arganowy i wszelkie kosmetyki z dodatkiem olejku arganowego. Wcześniej przez moją gupotę lekko "spaliłam" włosy i po kuracjach arganowych wyglądały ładnie
teraz wogóle w modzie jest olejek arganowy, ciągle spotykam jakieś kosmetyki z jego dodatkie, a to balsam a to olejek do włosów, a tuszach do rzęs
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 18:54
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

pamietam jak kiedys za mlodu rozjasnialam sama wlosy... zbyt czesto i zbyt dlugo trzymalam ktoregos dnia zmywajac rozjasniacz wyszlo mi polowa wlosow, tragedia. Ryczalam wtedy i przezywalam jak to nastolatka: ) Wlosy sciagaly sie z glowy jak guma. Odzyly gdy je scielam na krociotko, uzywlm wtexdy jakeis odzywki z apteki tez pameitsam. Bardzo droga byla i malutka....
Nieprzeczytane 08-10-2014, 20:19
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
teraz wogóle w modzie jest olejek arganowy, ciągle spotykam jakieś kosmetyki z jego dodatkie, a to balsam a to olejek do włosów, a tuszach do rzęs
Bo skuteczny Tylko w kosmetykach jest jego bardzo mało dlatego warto zainwestować w sam olejek. Bardzo wydajny jest i nakładać go można na całe ciało. Podobno też przebarwienia na twarzy rozjaśnia.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2014, 19:39
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

na wlsoy zniszczone polecam ta domowa maske :
Maseczka z oliwy z oliwek i żółtka
Składniki:
2 zołtka
2 łyżki oliwy z oliwek.
Jest to tzw. maseczka majonezowa, ponieważ jej konsystencja przypomina gęsty majonez. Miksturę rozsmaruj na włosach, nałóż czepek i pozostaw na głowie na godzinę. Po tym czasie umyj włosy szamponem i spłucz obficie wodą.
Nieprzeczytane 23-10-2014, 20:19
olabis olabis jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olabis.polki.pl

A ja w tym artykule przeczytałam, żeby nie myć włosów codziennie, bo to niszczy włosy. No ale mam z tym problem, bo jak próbuję myć co 2-3 dni, to tego drugiego dnia już widać przetłuszczające się fragmenty przy skórze, a trzeci dzień jest tragiczny, az wstyd wyjść z domu. Myślicie, ze wystarczy się przemęczyć i kiedys to się ustabilizuje i włosy będą tego trzeciego dnia wyglądać normalnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2014, 21:02
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Pytanie czym są zniszczone Twoje własosy. Ja kiedyś stosowałam suplement w tabletkach o nazwie Merz Spezial. Pamiętam, że na prawdę poprawiły kondycję moich włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2014, 05:57
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Cytat:
Napisał olabis Zobacz post
A ja w tym artykule przeczytałam, żeby nie myć włosów codziennie, bo to niszczy włosy. No ale mam z tym problem, bo jak próbuję myć co 2-3 dni, to tego drugiego dnia już widać przetłuszczające się fragmenty przy skórze, a trzeci dzień jest tragiczny, az wstyd wyjść z domu. Myślicie, ze wystarczy się przemęczyć i kiedys to się ustabilizuje i włosy będą tego trzeciego dnia wyglądać normalnie?
ponoc to daje jakies efekty - wiesz spróbować zawsze możesz, aby tez nie pobudzać skory głowy do "produkcji tłuszczu" wazne aby prawidowo myc włosy delikatnymi srodkami - ja mialam problem z przetluszczajacmi sie włosami w ciązy - ale to bylo spowodowane hormonami i wowczas stosowalam delikatne szampony dla dzieci, wazne tez aby suszyc suszarkom wlosy lekki a nie goracym strumieniem ciepla - goraco pobudza prace gruczołów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania